IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пичове и дами, не ме разбирайте погрешно. Не искам да кажа, че Трейса е лоша компания за инвестиране. Просто малко разум ще е полезен.

    Следвайте си плътно инвестиционната стратегия, но разумно все пак

    Коментар


    • Мерси, скоро не я бях слушал и то в оригинал :-)
      Сега ако си пусна и "Хубава си моя горо" ще ми се насълзят очите :-)
      Ех мечти, звезди в илюминатора :-) :-)

      Първоначално изпратено от съни(тя)
      eййй, тази тема стана уникална)
      И не само заради прогнозите, а с нарастналия брой новорегистрирани никове)

      поздрав http://www.youtube.com/watch?v=2seJEwKPx7s
      текстът, по -долу... на Алън)
      изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя)
        eййй, тази тема стана уникална)
        И не само заради прогнозите, а с нарастналия брой новорегистрирани никове)

        поздрав http://www.youtube.com/watch?v=2seJEwKPx7s
        текстът, по -долу... на Алън)
        Много приятна песен

        Коментар



        • абе големото куче си мислело, че до момента, според него вероятно може би немаме трицифрен презапис, да видиме утрешния ден какво ще ни донесе...
          /такива беха за днес хазартните непрепоръчителни прогнози на четириногия приятел
          пожелава успех на всички играчи и дано всеки уцели според своите си очаквания /

          Коментар


          • Бедняк сигурно е Николай Михайлов.

            Михайлов, не се безпокой, ще ти ги запишат акциите. Няма нужда да ни агитираш така.

            Коментар


            • Относно темата за Инвестбанк

              Първоначално изпратено от al64ad
              може да се тълкува и по друг начин - очакват не повече от 100 пъти презапис
              Според мене означава точно обратното: че очакват презаписване поне 100 пъти.

              Между другото, ако аз бях мажоритарен акционер, при това търсене щяха да ми се досвидеят акцийките и да направя всичко възможно да си изкупя възможно най-много.

              Не е препоръка за нищо...

              Коментар


              • eййй, тази тема стана уникална)
                И не само заради прогнозите, а с нарастналия брой новорегистрирани никове)

                поздрав http://www.youtube.com/watch?v=2seJEwKPx7s
                текстът, по -долу... на Алън)

                Коментар


                • Re: Здравейте,

                  Първоначално изпратено от Alan Greenspan
                  Не си интересен - вече се спомена 1000 пъти. Пробвай пак :-) :-)

                  Първоначално изпратено от бедняк
                  момчета и момичета,

                  едно птиченце ми каза в понеделник, че презаписването до този момент е около 250 пъти.

                  Разбира се нито аз, нито вие сме длъжни да му вярваме.

                  И не ви препоръчвам нищо свързано с покупка или продажба на ценни книжа, естествено.
                  Говоря не за крайния резултат, а за състоянието в понеделник (ако, разбира се, можем да вярваме на птиченцето) Всеки който иска да направи екстраполация и да стигне до крайния резултат.
                  И не го казвам, за да съм интересен, а още по-малко искам да раздухвам допълнително истерията - и аз няма интерес от това - все пак съм само един бедняк, а не шеф на ФЕД:-)

                  Коментар


                  • Re: Здравейте,

                    Първоначално изпратено от Alan Greenspan
                    Не си интересен - вече се спомена 1000 пъти. Пробвай пак :-) :-)

                    Първоначално изпратено от бедняк
                    момчета и момичета,

                    едно птиченце ми каза в понеделник, че презаписването до този момент е около 250 пъти.

                    Разбира се нито аз, нито вие сме длъжни да му вярваме.

                    И не ви препоръчвам нищо свързано с покупка или продажба на ценни книжа, естествено.
                    Da ne si interesen ) az znam za dva posrednika koito q prezapisvat obshto 50 puti i to ne ot nai golemite )

                    Коментар


                    • Съни, предпочитам да не разчитам на беззаконието в държавата ни Все ще му дойде края.

                      Били, прочети си целия закон, не само този пасаж. Това, че си любознателен и критичен е просто прекрасно

                      Коментар


                      • Re: Здравейте,

                        Не си интересен - вече се спомена 1000 пъти. Пробвай пак :-) :-)

                        Първоначално изпратено от бедняк
                        момчета и момичета,

                        едно птиченце ми каза в понеделник, че презаписването до този момент е около 250 пъти.

                        Разбира се нито аз, нито вие сме длъжни да му вярваме.

                        И не ви препоръчвам нищо свързано с покупка или продажба на ценни книжа, естествено.
                        изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

                        Коментар


                        • Боби, съгласна съм с теб, че е започнала манията "имам една ябълка, малко я лъскам и стават две"))
                          Но...хайде да не набъркваме данъчните, че не знаем кога наистина могат да ни изненадат и то...с основание.
                          Не знам кой ти ги пуска тия мухи със закона, но я го питай к'во става с участниците по Обществени търгове, които нямат пари да платят ако спечелят

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bobi75
                            Първоначално изпратено от Billy
                            Боби откога данъчните декларация се попълват според поръчките които си подал......ти ако искаш си ги включвай в твойта....да си спокоен
                            моят посредник ме информира, че ако ще подавам поръчка за Трейса (хе хе хе) е нужна и декларация. Може да са имали предвид този текст в закона:

                            Чл. 4. (Изм. - ДВ, бр. 31 от 2003 г.) (1) (Изм. - ДВ, бр. 54 от 2006 г.) Лицата по чл. 3, ал. 2 и 3 са длъжни да идентифицират клиентите си при установяване на търговски или професионални отношения, в т. ч. при откриване на сметка, както и при извършване на операция или сключване на сделка на стойност над 30 000 лв. или тяхната равностойност в чужда валута, а лицата по чл. 3, ал. 2, т. 1 - 4, 9 - 11, 13 и 28 - и при извършване на операция или сключване на сделка в наличност на стойност над 10 000 лв. или тяхната равностойност в чужда валута. Не се допуска откриване или поддържане на анонимна сметка или сметка на фиктивно име.

                            Ключовото тука е, че се иска идентифициране и декларация не само при сделка, но и при извършване на операция. Според теб дали подаването на поръчка за 1 милион е извършване на операция на стойност един милион???
                            Да ме идентифицират....нямам какво да крия.

                            Гузен негонен бяга

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en
                              Първоначално изпратено от chernech
                              Първоначално изпратено от al4en
                              Първоначално изпратено от investor1
                              За какви данъчни говорим? Да питат КФН защо разрешават такава простотия. Данъци се плащат на реални пари. Не на хартийки с поръчки. Като запишеш акции за над 30,000 лева тогава сте кажеш откъде си взел парите.
                              spored men prezapisvaneto shte e nad 500 puti.. koeto obezmislq u4astieto otvsqkude.. teka 4e tiq pod 30k poru4ki edva li mogat da se nadqvat na kakvoto i da e bilo.. a da vzemesh 10-20 akcii i da izkarash 2-3k nqma smislul.. no moje i da burkam mnogo hora v momenta se otkazvat to4no poradi tazi pri4ina.. pone okolo men.
                              явно не са чак толкова алчни .. хаха
                              nai veroqtno shte pusnem utre no razumni poru4ki.. pak shte sa golemi ) no do razmera na parite koito imame v akcii.. puk kakvoto stane.. mai ne ste si imali rabota s komisiqta i globite a v tozi slu4ai shte ima dosta postradali )
                              разбира се алчен, никога не съм твърдял че трябва да се надскачаме с много .. просто нека всеки сам да си прецени риска и да си го поеме, това е ..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от chernech
                                Първоначално изпратено от al4en
                                Първоначално изпратено от investor1
                                За какви данъчни говорим? Да питат КФН защо разрешават такава простотия. Данъци се плащат на реални пари. Не на хартийки с поръчки. Като запишеш акции за над 30,000 лева тогава сте кажеш откъде си взел парите.
                                spored men prezapisvaneto shte e nad 500 puti.. koeto obezmislq u4astieto otvsqkude.. teka 4e tiq pod 30k poru4ki edva li mogat da se nadqvat na kakvoto i da e bilo.. a da vzemesh 10-20 akcii i da izkarash 2-3k nqma smislul.. no moje i da burkam mnogo hora v momenta se otkazvat to4no poradi tazi pri4ina.. pone okolo men.
                                явно не са чак толкова алчни .. хаха
                                nai veroqtno shte pusnem utre no razumni poru4ki.. pak shte sa golemi ) no do razmera na parite koito imame v akcii.. puk kakvoto stane.. mai ne ste si imali rabota s komisiqta i globite a v tozi slu4ai shte ima dosta postradali )

                                Коментар

                                Working...
                                X