IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Do Kostjumar, bigswingingdick i ANM:
    Ako tova moje da vi uspokoi, az us sigurnost znam, 4e ima 4 4oveka, zapisali cqlata emisiq.

    Коментар


    • Вероятноста да има презаписване с четирицифрено число се запазва , дори леко се усилва,това го споменах още наобяд. Не трябва да се забравя ,че големите още ги няма. Моите наблюдения са от голям окръжен град ,от три небезизвестни посредника. Повтарям пак -страрите кобоси са без ограничения. това също ще повлияе.

      Коментар


      • Това IPO ми заприлича на ТОТО-2: ще послужи за преброяване на балъците. С тази разлика, че в тотото ги преброяват по няколко пъти на седмица.

        Съжалявам, че и аз ще съм сред тях, защото си пуснах заявката. Не обичам глупостите и затова е в размера на портфейла + кеша.

        Все пак, без препоръки пожелавам успех на всички трейсианци!

        Коментар


        • Бахти до тук 1263 коментара , има компании от години на борсата които нямат толкоз , да идва 26 че да мирясаме всички .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bigswingingdick
            TRACE e perfektniat indikator za zatvariane na celiat portfeil ..pomnete mi dumata ... tolkova mnogo hora shte izgoriat prosto niamate idea kak shte se naigraete
            bigswingingdick, мислиш ли, че банките или ИП-тата няма да са повече от доволни да изкупят останалата част от поръчката, която клиента не може да удовлетвори

            Коментар


            • do al64ad
              Mnogo stanno naistina !
              Zna4i te ti kazvat kolko da prezapishesh v zavisimost ot sumata- moje bi iskat da napravqt taka, 4e da zagubish tiq pari?
              No puk ako si hitur she si napravish sam prezapisvane ot 20-30 i she si spish pokoino-napr. ako razpolagash s 30 000 leva, slagash 10 000leva v bankata za 1 000 000, te si mislqt, 4e ako e pod x100, nqmash pove4e pari, to izliza napr. 50 i ti im vadish oshte 10 000 leva pred nosa i im gi zavirash :-)
              Az to4n0 taka mislex da napravq :-), ne mogat da me izhitrqt.
              No puk e i qsno, 4e minimum prezapisvaneto she e 50, taka, te ako imash dva puti pove4e ot sumata , koqto si dal v bankata, spish spokoino.
              No puk zashto sa spreli, i to vnezapno ?
              Stranno Watson, mnogo stranno !
              I zashto na men( na shefa na klona si v provinciata) v 16:00 mi kazaxa, 4e vuobshte nqma takova neshto?! daje tam ne sa izprashtali takiva tablici?
              Ili taq banka, poneje e bulgarska, q kara suvsem po bulgarski, ili ima nqkakva igra koqto ne mojem da razberem.
              Na teb ne ti li dadoxa obqsnenie zashto se otkazvat?

              Коментар


              • Каквото и да правите не забравяйте здравия разум. Не се поддавайте на излишни емоции. Аз лично не съм пускал поръчка на максимума на това което ми позволява кеша който имам, за да мога да съм спокоен че ще я удовлетворя .

                Коментар


                • TRACE e perfektniat indikator za zatvariane na celiat portfeil ..pomnete mi dumata ... tolkova mnogo hora shte izgoriat prosto niamate idea kak shte se naigraete

                  Коментар


                  • това само показва объркването сред ИП тата

                    Коментар


                    • pnk написа :
                      Психоза! Яка пихоза! Всички се надцакват да дадат доводи з по-голямо презаписване. Според мен механизма е 1) Четеш колко е голяма далаверата тук 2) Даваш поръчка която те заробва 3) Разбираш, че си се заробил 4) Агитираш колко е голяма далаверата с надеждата да се заробиш по-малко когато и другите пуснат

                      Перверзия!

                      ПС: защо повечето пишещи тук са регистрирани във форума до 2 дни преди това?
                      Просто никой нищо ново не пише и само се надъхваме за ИПО .
                      При презаписване повече 10 пъти никой няма да скача от високите етажи... и това е ясно на по старите ................ , а при по младите тръпката е жестока ..............

                      Коментар


                      • даже не мина без разправии между шефа на клона и централата (реалната сума беше над 100) търсеше се актив човека

                        Коментар


                        • Поразително много се покрива и с моите наблюдения точно в това отношение.
                          Лудница !!!
                          Всички приятели които познавам са събрали кой половин кой милион за да играят за Трейса. Да не говорим, че като търсих познати за заем повечето или ще играят и те търсят или вече са дали всичко на заем на някой пак за това ИПО. Имам чуството, че това ИПО ще извади всички пари от буркани, банки и дюшеци. Ако там са скътани 2 млрд това си е 100 пъти презапис само от обикновените хорица. Като сложим и още толкова за институции и фондове стана 200 пъти.

                          Коментар


                          • Психоза! Яка пихоза! Всички се надцакват да дадат доводи з по-голямо презаписване. Според мен механизма е 1) Четеш колко е голяма далаверата тук 2) Даваш поръчка която те заробва 3) Разбираш, че си се заробил 4) Агитираш колко е голяма далаверата с надеждата да се заробиш по-малко когато и другите пуснат

                            Перверзия!

                            ПС: защо повечето пишещи тук са регистрирани във форума до 2 дни преди това?

                            Коментар


                            • за сведение на forex_trader

                              днес след обяд в клон на същата банка в момента в който подавам заявката се отметнаха за условието за 1% от заявката и то само защото поисках окончателно потвърждение лично от дилъра в централата.Така че никой не си прави шега-обратното бесен съм защото ме разиграваха 3 дни.Декларацията която коментирахме няколко страници назад е в мен( даже попълнена).За твое сведение даже имаше разпратена таблица според която служителите сами изчисляваха според реалната сума която наистина искаш да вкараш
                              какво презаписване да заявиш!!!!!!!!коете ме изуми( тоест не решаваш сам)

                              Коментар


                              • не бе батка,моя човек и той е такава мишка кат мене,
                                просто си мисля че им е ясно че бая презаписване ще има дори и със 100% кеш и затова са се отпушили,поне да вземат повече комисионни после

                                Коментар

                                Working...
                                X