IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кире това никой не може да ти каже, но ако си решил да участваш

    действаш и ако стане добре, ако не майната му, имаш си мостчета и

    евентуално ХДПАТ/ не съм те чувал по тази тема/ и си свиркаш,

    т.е. заложил се все пак на инфраструктурното строителство , и

    гледаме напред! )

    Коментар


    • VSE PAK KAKVO PREZAPISVANE MOJEM DA O4AKVAME

      Коментар


      • ако толко се притеснявате, обадете се на ИП-тата си и им предложете за ИПО-то, на каквато сума поръчате акции, на нея да ви начисляват процентна комисионна. Например 1%. Не на записаните акции, а на цялата сума на поръчката. Да видим тогава дали ще се правят поръчки от 1 000 000 при портфейл 50 000 - комисионната ще е 10 000! Или пък БФБ да събира комисионна за този вид поръчки.

        това вече е препоръка

        Коментар


        • Лошото е че някои ИПта ще искат други няма и пак ще има нещастни, но това си е пазарна икономика ще дойде момент всичко ще се уеднакви всички ще са щасливи

          Коментар


          • ИПтата ако искат могат на база на свои вътрешни правила а и на база новата наредба да изискват най малкото някакво доказателство за финансовите възможности на клиентите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ford
              "Така изборът ще остане в компаниите емитенти и мениджърите по емисията дали да изискват предварително внасяне на парите за поръчките"
              аз бих добавил и от самите ИПта зависи

              Коментар


              • "Така изборът ще остане в компаниите емитенти и мениджърите по емисията дали да изискват предварително внасяне на парите за поръчките"
                Сега ще си проличи колко селска държава е нашета където всеки е човек на някого

                Коментар


                • http://www.investor.bg/?id=55844

                  http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=385792

                  Голяма борба ще падне, няма що

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bobi75
                    сакън, не упребявай думата дифолт тука

                    Коментар


                    • ето 21 материала за Трейс - новини, интервюта, мнения на брокери

                      http://www.investor.bg/?cat=10&cid=1450&type=3

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bobi75
                        сакън, не упребявай думата дифолт тука

                        може ама само по повод на облигации
                        *Не е предложение за покупко-продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Един съвет и от мен:ако разпродавате внивайте много.Досега съм участвал само в ИПО-то на Хима и днес ме е срам да кажа какво продадох преди една година.

                          Коментар


                          • сакън, не упребявай думата дифолт тука

                            Коментар


                            • Толкова неориентирани първокурсници в УНСС не съм виждал, колкото неориентирани хора има в тоя форум. Пише се, и пак се пише, и статии се пействат, че проспектът може да претъпри още корекции и тогава да бъде публикуван (иначе по принцип проспекта се взима от ИП-то и от самото дружество) и се каза, че в края на тоя месец ще е ИПО-то. Инвеститори, вие информацията от въздуха трябва да ловите, а питате за неща дето са излезли във всички медии, отделно че се знаят по дифолт.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца
                                Първоначално изпратено от ivan61
                                А кога реално ще може да се купуват акцийте на борсата?
                                аре стига де ....
                                бахти..
                                Колчо! Не се нерви бе човек! Ако някой ден прогледнеш, ще разбереш, че на "Брайловата" е било много по-поносимо - ще ти боде очите докато не отидеш на другата страница.
                                Аз съм му намерил цаката - винаги интерпретирам четивата. В случая си представям умалителните форми акцийка, акцийчица и т.н.
                                Така де, като не може Мохамед ...

                                Коментар

                                Working...
                                X