IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stamby
    Аз пък ходих в Сомони и там ми поискаха да преведа парите до утре, още преди да подам заявка!

    И кой е тоя твой ИП ако не е тайна? Щото аз при няколко ИП-та проверих и навсякъде има ограничения за кеша, къде повече, къде по-малко.

    povecheto posrednici syshto iskat nqkakvi garancii.


    a karol nishto ne iskat! tova normalno li e?????????

    Коментар


    • Първоначално изпратено от todorov 74
      А може ли да ми каже някой какви са условията при Капманци?Предварително благодаря.
      Там е x5, тоест петкратно повече

      Коментар


      • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
        При моя ИП също беше голяма лудница като пусках поръчката си. Презаписването е ясно, че ще е над 100 пъти поне. По-интересно е на каква цена ще излязат новите акции на вторичното предлагане. Предвид неудовлетвореното търсене сега, очаквам цена доста различна от тези 110.50. Поне 200 -220 лв като за начало в първия ден.
        Презаписването според мен е толкова голямо , щото не се изиискват реални пари , а при излизането на акциите на вторичното предлагане ще трябва кеш ,така че не се знае.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham
          Ина и едни 40 000 акции които ще се дават на избрани ако не бъркам.Въпросът е на 110 или на набалончената след това.
          На 110,5.

          Коментар


          • Ина и едни 40 000 акции които ще се дават на избрани ако не бъркам.Въпросът е на 110 или на набалончената след това цена.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от buluser
              ... дали хората от трейс-а не ги е малко яд за фиксираната цена 110.5... като гледам каква блъсканица е за това ИПО ... по-висока цена въобще не би се отразила на мераците тук
              що да ги е яд? Да не си мислиш че някой като мен и теб е направил схемата? (по скоро като мене - теб не те познавам ) Идеята е с "промо" цената да се привлекат възможно повече бъдещи акционери (едно от изискванията за SOFIX например) а с това презаписване - да няма концентрация на големи пакети.
              Може и да греша и то яко !
              Колкото до ИП-тата не трябва да ни глобяват в случай на невъзможност да си удовлетворим поръчките, а напротив - ДА НИ ЧЕРПЯТ и раздадът някой БОНБОНУС !
              не е препоръка
              и тоз коментар е без препоръка

              Коментар


              • При моя ИП също беше голяма лудница като пусках поръчката си. Презаписването е ясно, че ще е над 100 пъти поне. По-интересно е на каква цена ще излязат новите акции на вторичното предлагане. Предвид неудовлетвореното търсене сега, очаквам цена доста различна от тези 110.50. Поне 200 -220 лв като за начало в първия ден.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от grafa
                  Първоначално изпратено от plamenppavlo
                  Първоначално изпратено от vlado64
                  Днес бях при моя ИП за подаване заявка за Трейса и разбрах ,че само при тях има презаписване от няколко пъти, дори имали клиент заявил цялата емисия.Това се случва в един от не много големите областни центрове.Въобще няма ограничение за наличните средства.Така че си правете изводите за мащаба на презаписването.
                  И кой е тоя твой ИП ако не е тайна? Щото аз при няколко ИП-та проверих и навсякъде има ограничения за кеша, къде повече, къде по-малко.
                  Днес направих поръчка и нямаше ограничение (Карол)
                  Карол разбира се.

                  Коментар


                  • Аз пък ходих в Сомони и там ми поискаха да преведа парите до утре, още преди да подам заявка!

                    Коментар


                    • А може ли да ми каже някой какви са условията при Капманци?Предварително благодаря.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от plamenppavlo
                        Първоначално изпратено от vlado64
                        Днес бях при моя ИП за подаване заявка за Трейса и разбрах ,че само при тях има презаписване от няколко пъти, дори имали клиент заявил цялата емисия.Това се случва в един от не много големите областни центрове.Въобще няма ограничение за наличните средства.Така че си правете изводите за мащаба на презаписването.
                        И кой е тоя твой ИП ако не е тайна? Щото аз при няколко ИП-та проверих и навсякъде има ограничения за кеша, къде повече, къде по-малко.
                        Днес направих поръчка и нямаше ограничение (Карол)

                        Коментар


                        • ... дали хората от трейс-а не ги е малко яд за фиксираната цена 110.5... като гледам каква блъсканица е за това ИПО ... по-висока цена въобще не би се отразила на мераците тук

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vlado64
                            Днес бях при моя ИП за подаване заявка за Трейса и разбрах ,че само при тях има презаписване от няколко пъти, дори имали клиент заявил цялата емисия.Това се случва в един от не много големите областни центрове.Въобще няма ограничение за наличните средства.Така че си правете изводите за мащаба на презаписването.
                            И кой е тоя твой ИП ако не е тайна? Щото аз при няколко ИП-та проверих и навсякъде има ограничения за кеша, къде повече, къде по-малко.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя)
                              Хубава новина, vlado64 )
                              Искрено желая успех на всички, които ще участват в надпреварата!

                              това, че аз не я разбирам, си е мой проблем)но най-вече искам да приключва туй чудо и да се види влиянието на едно "дребно" като брой акции предлагане на "голямата" ни борса.(това, което ми е най-интересно, май засега си остава загадка - защо се предложиха толкова малко акции, едва ли е заради някаква аналогия с други...)....Направо искам днес да беше 29-ти)
                              be nie nekvi kitaitzi li nema da bieme be?!?! 265, kvo e tva, nishto!!! )

                              sani, i az tva se chudya obache... yavno iskat i te da napravat poveche horata... shtoto s tolkova mnogo tarsene na IPO, parvite dni na targoviya she sa sigurno baya eksplozivni!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от azikram
                                Първоначално изпратено от chernech
                                Първоначално изпратено от Radoslav
                                Айде стегнете се, имаме рекорд за подобряване - 265! ;-)
                                На 29 целия свят ще разбере що е то Трейс и как се прави качествено презаписване ;-)
                                266 .. първи път ..
                                Вятъра е прав - дайте да напрегнем всяка жила за да се прочуем.
                                Къде е боримечката с топчето сега да се провикне

                                както би казал Патриарха:
                                Този Трейс висок е. Тук ще ни съзрат))))
                                За олимпийския принцип ще играя май. Имам някакви надежди за 1 безценна акцийка при 150-200 пъти презаписване.
                                Мнението в никакъв случай не е препоръка за покупка или продажба на акции, права и други ценни книги

                                Коментар

                                Working...
                                X