IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изба Тодоров (TDRF / TODOROF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Иначе публикуват инфо тука в бюлетина на инвестора.
    В началото на март Софарма са започнали разпродажби.
    Last edited by top; 24.03.2020, 12:43.

    Коментар


    • Виното им наистина е хубаво, за другото не знам..То и Меком имаше хубави продукти..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sasho7777 Разгледай мнение
        Здравейте,

        Някой може ли да ми каже от къде може да се намери някакво актуално инфо за дружеството? Сайта не е активен, телефонът също (дори и да не е извънредно положението).
        От къде може да се види какво точно се случва с Тодоров АД? И можем ли като акционери да си потърсим правата понеже очевидно става въпрос за умишена дезинформация на акционерите? Благодаря
        Кой сайт гледаш??? https://todoroff-wines.com/ Той дори е подновен скоро(актуализиран) към година 2020-та.Иначе всичко е надолу и тук така......Направих ги 45 000 бройки на средна 0,028.Пих скоро тяхно вино има го в CBA,и ми допадна.P.S.Препоръки никакви не давам,а това че някой излиза на всяка цена си е негова работа.

        Коментар


        • Здравейте,

          Някой може ли да ми каже от къде може да се намери някакво актуално инфо за дружеството? Сайта не е активен, телефонът също (дори и да не е извънредно положението).
          От къде може да се види какво точно се случва с Тодоров АД? И можем ли като акционери да си потърсим правата понеже очевидно става въпрос за умишена дезинформация на акционерите? Благодаря

          Коментар


          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

            Май точно това е станало, видя ли отчета, нищо не е останало
            останала е обаче капитализация над 200 хил. лв,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Не мога да разбера кой и защо продава на тази цена...?
              Ако са изкоренили лозите, пропаднала винарната или запалил хотела, може....нооо...
              Май точно това е станало, видя ли отчета, нищо не е останало

              Коментар


              • Абе, КОЙ излиза оттук така, като на пожар?!? Да не е Чичо Донев - той по едно време се беше заиграл с едни проценти! Пък и единствено човек, който не се е мъчил за парите си, може да излиза така - без да прави сметка! Само и само да излезе и да забрави...

                Коментар


                • Тук Никиту ли се подвизаваше навремето, че той си беше по мезетата-меком и къркането на Тодороф
                  https://www.youtube.com/watch?v=3u0_...jCUdNLVcNKzu1W
                  Иначе според балансите сякаш и земите и сградите са заминали или прехвърлени на когото трябва, знам ли, не съм в позицията
                  http://basemarket.bg/?page=QuotesInf...T6&compnum=123

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Не мога да разбера кой и защо продава на тази цена...?
                    Ако са изкоренили лозите, пропаднала винарната или запалил хотела, може....нооо...
                    И аз,затова яко си напазарих.P.S.Препоръки никакви разбира се!!!

                    Коментар


                    • Не мога да разбера кой и защо продава на тази цена...?
                      Ако са изкоренили лозите, пропаднала винарната или запалил хотела, може....нооо...

                      Коментар


                      • Вчера нещо сериозна активност с хартийката!?!

                        Коментар


                        • Явно Искрофф им е изпил винцето...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                            Някъде срещах ,че Искроф им продава виното ...
                            Ако продава и както надзирава нищо хубаво няма да видят

                            Коментар


                            • Някъде срещах ,че Искроф им продава виното ...

                              Коментар


                              • За отчета хич не ми се мисли. Една от най-хубавите ми набутки бяха тези акции

                                Коментар

                                Working...
                                X