IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изба Тодоров (TDRF / TODOROF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте,
    въпроситеми към г-н Тодоров са:
    1.Какво стана стана с "Божоле"-тата,на които той залагаше големи надежди миналата година и защо не ги виждаме на пазара?
    2.Ще има ли избата ресурс да пробие в по-висок ценови клас (над 20лв) на българския пазар в конкуренцията на италианските и особено модерните сега австралийски и новозеландски вина,които са в този клас?

    за съни(тя) - цялата му галерия (2004) е супер
    Only God Can Judge me...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от PDP
      За сделките със "себе си" не трябва ли да се пита ОСА?
      Нали за това говорим... Какъв е смисъла някой да пита сам себе си? Когато има един единствен контролиращ акционер ОСА се губи тотално като контролиращ (и не само) орган!

      Коментар


      • И на мен ще ми е интересно да науча повече за:

        1 износа ?!
        2 политика относно разпределяне на дивиденти (може и в продукция)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Facts
          Първоначално изпратено от superlud
          Какво ще попречи на г-н Тодоров да не намалява печалбата на Тодоров АД посредством неизгодни сделки с останалите си фирми. Прилагам следния пример Тодоров АД плаща за отглеждане на грозде от ЕТ Тодоров 1.10 за килограм при пазарна цена 1 лев. С две думи кой ще пази акционерите от сключване на сделки от Иван Тодоров със себе си?
          Това е удар в десятката, но въпросът не би следвало да се задава само на Г-н Тодоров.

          Такава е ситуацията при има няма 90% от акциите на БФБ. При такива дружества има един единствен контролиращ акционер, който си прави каквото си иска без ни най-малко да се притеснява от "лакомите" инвеститори!
          Пожелавам успех на Тодоров и Бенчмарк на аукциона!
          За сделките със "себе си" не трябва ли да се пита ОСА?
          Ако трябва да се пита ОСА конкретно за всяка сделка със свързаните компании това няма ли да намали оперативността /като мениджмънт/ на винарната?

          Коментар


          • Въпросите ми към господин Тодоров са - 1. С какъв инструмент е завършил СМУ Бургас. 2. С какви сортове са засадени новите 700 декара. Конкретно по видове. 3. Отностно - ограни4ението за добив на грозде от хектар при поизводството на ка4ествени вина - Колко е то за хектар . 4. За кои страни е износа в % по страни и на какво се дължи намаляването средно с 25 % за последните 2 години . 5. Кога ще запо4не производството на високоградусни напитки и какви ще бъдат те. 6. На каква основа е заложено увели4аване добива от хектар 4рез увели4аване броя на лозите при положение 4е има ограни4ение при засаждането им на определено разстояние както в ред така и в междуредие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от superlud
              Какво ще попречи на г-н Тодоров да не намалява печалбата на Тодоров АД посредством неизгодни сделки с останалите си фирми. Прилагам следния пример Тодоров АД плаща за отглеждане на грозде от ЕТ Тодоров 1.10 за килограм при пазарна цена 1 лев. С две думи кой ще пази акционерите от сключване на сделки от Иван Тодоров със себе си?
              Това е удар в десятката, но въпросът не би следвало да се задава само на Г-н Тодоров.

              Такава е ситуацията при има няма 90% от акциите на БФБ. При такива дружества има един единствен контролиращ акционер, който си прави каквото си иска без ни най-малко да се притеснява от "лакомите" инвеститори!

              Коментар


              • Мариян,
                Отлична идея!!!

                Ето и това, което бих искал да го попитам:
                1. Смята ли да открива бутикови магазини като този в София и на други места и успешен опит ли беше откриването на цитираният обект?
                2. Как смята да задържи и увеличи пазарният дял на избата при наличието на може би една от най-силните отраслови конкуренции /пр. Дамяница/?
                3. Кои пазари ще бъдат цел в следващите години?
                4. Имат ли намерение да създадат собствено външно-търговско дружество с цел облекчен износ и пласиране на вината?
                5. Има ли намерение Тодоров АД при успешно ИПО да увеличат размера на свободно търгуваният дял акции на БФБ?
                6. Къде вижда възможни бъдещи препятствия пред компанията и конкретно за целият отрасъл?

                Коментар


                • Този хотел и спа ме притеснява да не отидат парите там или примерно да каже каква кола му с кара

                  Коментар


                  • Не знам що намесих елана, извинявайте за тази глупост.

                    Коментар


                    • Бих искал да чуя за какво точно ще се използват парите от ипо-то. Увеличаване на мощностите не ми върши работа, искам конкретно. Да каже очакваме еди колко си пари (убеден съм че с елана са ги уточнили- пример монбат), от тях толкова пари за толкова лозя, толкова за маркетинг, толкова за бъчви, толкова за нова яхта

                      Коментар


                      • Какво е отношението на г-н Тодоров за предлагане на по-голям свободен дял акции на борсата?


                        Благодаря Любимец))ще поразгледам и асеновградските Мавруди)) и акциите на винас))

                        Коментар


                        • Какво ще попречи на г-н Тодоров да не намалява печалбата на Тодоров АД посредством неизгодни сделки с останалите си фирми. Прилагам следния пример Тодоров АД плаща за отглеждане на грозде от ЕТ Тодоров 1.10 за килограм при пазарна цена 1 лев. С две думи кой ще пази акционерите от сключване на сделки от Иван Тодоров със себе си?
                          Винаги пазарувам евтино http://bureto.com

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя)
                            Правят ли анализ на климатичните промени и как това ще се отрази на лозовите насаждения.

                            И един по-сериозен въпрос))Кое вино ще ми препоръчат?
                            За Съни тази вечер - специална промоция във виртуалната - Мавруд!

                            Коментар


                            • Браво Мариане супер идея.
                              Аз бих искал да попитам кога очакват новозакупените земеделски земи през 2006 да започнат да генерират приходи. Успех с IPO-то.

                              Коментар


                              • Препоръчвам "Мавруд"

                                Коментар

                                Working...
                                X