IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изба Тодоров (TDRF / TODOROF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sasho7777 Разгледай мнение

    Би трябвало, но дали само те са продавали или е имало и други, за сега не се знае.
    Итересно как само Софарма обяви, че слиза под 10%.... Но няма обявление за слизане под 5%.... Нито за Телсо..... Има и други другари с по 1-2-3%, които не са длъжни да обявяват ..... Семейство Тодорови ако продават са длъжни да обявят дали са слезли под някакъв праг .... Последните месеци минаха над 20% от капитала а никой не е обявил, че минава 5% или повече... Много загадъчна ситуация
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
      И според вас защо продават
      Може да им е вкиснала пиячката щом китайшаните не купуват.

      Коментар


      • И според вас защо продават

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          До миналата година групата около Софарма купваше по малко. Към ОСА на 2019 имаше към 840 000 акции. Което значи, че би следвало ако само те са продавали да са ги свършили.
          2019 3 400 000
          Иван Тодоров 1178366 34,66%
          "Софарма" АД 423431 12,45%
          Петя Тодорова 244500 7,19%
          "Телсо" АД 244050 7,18%
          Венцислав Стоев 137277 4,04%
          "Силома" АД 35330 1,04%
          Иван Д. Тодоров 18437 0,54%
          1441303 42,39%
          840088 24,71%
          Би трябвало, но дали само те са продавали или е имало и други, за сега не се знае.

          Коментар


          • До миналата година групата около Софарма купваше по малко. Към ОСА на 2019 имаше към 840 000 акции. Което значи, че би следвало ако само те са продавали да са ги свършили.
            2019 3 400 000
            Иван Тодоров 1178366 34,66%
            "Софарма" АД 423431 12,45%
            Петя Тодорова 244500 7,19%
            "Телсо" АД 244050 7,18%
            Венцислав Стоев 137277 4,04%
            "Силома" АД 35330 1,04%
            Иван Д. Тодоров 18437 0,54%
            1441303 42,39%
            840088 24,71%
            Last edited by B.Graham; 25.03.2020, 16:46.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sasho7777 Разгледай мнение

              и да сайтът работи добре, но нито един отчет, пояснителни бележки или каквото и да било от финансовата информация не може да се отвори.
              Ееееее айде сега подробности.Чак пък отчет и пояснителни бележки........Лошото е че знам кой ми продава........И дано са му свършили ония 500К тук,че лошо.......P.S.Препоръки никакви!!!По-весело в тия смутни времена и опитай от тяхното вино,това е препоръка ще ти хареса.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                Кой сайт гледаш??? https://todoroff-wines.com/ Той дори е подновен скоро(актуализиран) към година 2020-та.Иначе всичко е надолу и тук така......Направих ги 45 000 бройки на средна 0,028.Пих скоро тяхно вино има го в CBA,и ми допадна.P.S.Препоръки никакви не давам,а това че някой излиза на всяка цена си е негова работа.
                и да сайтът работи добре, но нито един отчет, пояснителни бележки или каквото и да било от финансовата информация не може да се отвори.
                Last edited by sasho7777; 24.03.2020, 17:41.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                  Кой сайт гледаш??? https://todoroff-wines.com/ Той дори е подновен скоро(актуализиран) към година 2020-та.Иначе всичко е надолу и тук така......Направих ги 45 000 бройки на средна 0,028.Пих скоро тяхно вино има го в CBA,и ми допадна.P.S.Препоръки никакви не давам,а това че някой излиза на всяка цена си е негова работа.
                  Благодаря. Ще поразгледам малко инфо. Иначе отдавна не бях заглеждал тази акция, но сега на тази цена и аз си напазарувах малко, но да видим.
                  А който иска да продава да продава

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                    Мисля ,че са лични на ОД ,а не на Софарма
                    първо личните ...... после и общите...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                      Мисля ,че са лични на ОД ,а не на Софарма
                      Откажи се от мисловната дейност и прочети какво пише в уведомлението.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                        Мисля ,че са лични на ОД ,а не на Софарма
                        Сигурно щото знае, колко фенове има, които ще го последват.

                        Коментар


                        • Мисля ,че са лични на ОД ,а не на Софарма

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sasho7777 Разгледай мнение
                            ...от къде може да се види какво точно се случва с Тодоров АД?
                            Какво се случва, според мен: Тодоров си пие хубавото вино, а акционерите (миноритарните) пият по една хубава чешмяна вода.

                            Коментар


                            • Тук нямаше ли чичо ви? Най-точният от всички. Ще кажете не е мажоритар, че какво как не е.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                                Иначе публикуват инфо тука в бюлетина на инвестора.
                                В началото на март Софарма са започнали разпродажби.
                                Нормално е да започнат.. На тях първи им е станало ясно ако нетната стойност на компанията е станала отрицателна и парите едва ли ще стигнат за кредиторите, че да остане нещо и за акционерите.

                                Нямам! Не купувам акции с потенциално отрицателен СК, колкото и да са евтини.

                                Коментар

                                Working...
                                X