IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз ще изчакам да видя къде ще се стабилизират цените на ечемика от тазгодишната реколта....
    на никого нищо не препоръчвам

    Коментар


    • Радвам се на положителните емоции при това предлагане)
      Но какви са ви очакванията за покачване- краткосрочно.
      Моите, поне са само на база очаквания за продажба на мажоритарния пакет на друг голям пивовар

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Джаст А Трейдър
        Първоначално изпратено от Perla
        Какво е загубил според теб мажоритаря?
        Охх дано се наредиме напред утре, че е важно ние да се хванем преди да стане 4 лева ...
        Мангизи-прим,които вече притежават класираните днес,утре и понеделник.Тоест всичко над 3,00,което ще реализират,явно скоро.
        Виж дълбочината и търсенето на вторичния!!! Търсят се към 100 000 акции вече над 3.00!!! И то преди утрешния ден в който могат да вземат.

        ЕВАЛА !!! МАШАЛА!!!

        Така се прави, дано някои си вземат поука!!!

        Поздрави и успех утре в играта БЪРЗИ СРЪЧНИ ПРЪСТИ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Perla
          Какво е загубил според теб мажоритаря?
          Охх дано се наредиме напред утре, че е важно ние да се хванем преди да стане 4 лева ...
          Мангизи-прим,които вече притежават класираните днес,утре и понеделник.Тоест всичко над 3,00,което ще реализират,явно скоро.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Джаст А Трейдър
            Първоначално изпратено от Director
            Абе ти не се ли чуваш кви ги бръщолевиш? Имаш ли си и хабер от нормативната уредба на фондовия ни пазар? ИП няма право да изпълнява своите поръчки с приоритет пред клиентските. Нали КаФеНето ги проверява тези неща!
            И как ще ги провери в суматохата???
            Напъни се 2 минути и ще измислиш поне 3 начина да играеш за себе си зад гърба на клиента,ако си ИП.

            http://www.investor.bg/?cat=0&id=52895

            ...Утре ще бъде предложена втората партида от 10% (450 000 акции) от дружеството, при лот от една акция. Минималната цена ще е 2,22 лв. на акция, а максималната - 3 лв. за акция. След като цената изглежда ясна (максималната от 3 лв.) ще спечелят инвеститорите с най-бързи брокери, тъй като според правилата при равна цена лимитираните оферти се класират по-време, а пазарните не се класират....

            Интересно как мажоритарят ще избие на следващото предлагане онова,което явно загуби днес...
            Какво е загубил според теб мажоритаря?
            Охх дано се наредиме напред утре, че е важно ние да се хванем преди да стане 4 лева ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Director
              Абе ти не се ли чуваш кви ги бръщолевиш? Имаш ли си и хабер от нормативната уредба на фондовия ни пазар? ИП няма право да изпълнява своите поръчки с приоритет пред клиентските. Нали КаФеНето ги проверява тези неща!
              И как ще ги провери в суматохата???
              Напъни се 2 минути и ще измислиш поне 3 начина да играеш за себе си зад гърба на клиента,ако си ИП.

              http://www.investor.bg/?cat=0&id=52895

              ...Утре ще бъде предложена втората партида от 10% (450 000 акции) от дружеството, при лот от една акция. Минималната цена ще е 2,22 лв. на акция, а максималната - 3 лв. за акция. След като цената изглежда ясна (максималната от 3 лв.) ще спечелят инвеститорите с най-бързи брокери, тъй като според правилата при равна цена лимитираните оферти се класират по-време, а пазарните не се класират....

              Интересно как мажоритарят ще избие на следващото предлагане онова,което явно загуби днес...

              Коментар


              • А относно аукциона - аз също не го харесвам, защото няма възможност за частично и пропорционално удовлетворяване на поръчките.
                От едно време насам и аз не го харесвам понеже по причина на некоя убъркана по погрешка /л/имитирана над макс. в случай на презапис от пазарни, може да се попрепати така на майтап. Но каквото има - такова играеме , е ако нема и макс. става и максимално забавно

                Коментар


                • Мдааа нищо не хванах днес но не е вината на ИП.
                  Пуснах на 2.70-2.90 лимит и пазарна ама на ...

                  Утре всичко пускам лимитирана на макс - 3.00 и в 9:30 бдене над главата на брокера


                  УСПЕХ !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Investorrr
                    Първоначално изпратено от Director
                    Първоначално изпратено от Zelen
                    Интересно някой от пишештите тук успя ли да вземе, или всичко отиде по сметките на ИП-та.
                    Още един воин срещу ИП-тата

                    Пичове, ИП-тата не работят ли за нас? При мен поне е така.

                    Ако можеш да припариш до борсата без ИП, пиши л.с. как става
                    Шефе, не ги поставяй всички посредници и брокери под един знаменател - има си брокери и брокери с разлики оттук до небето...има наистина брокери, които не работят за клиентите си....
                    Имам известни наблюдения и съм далеч от мисълта, че всички са добри. Само че не аз ги поставям под един знаменател, а тези които обобщават "ИП-тата това, ИП-тата онова". Точно това твърдя и аз:

                    Има ИП и ИП и не е коректно да се дели пазара на ИП и кобоси, защото кобосите също са клиенти на ИП, а брокерите търгуват за други клиенти, които не са кобоси. Т.е., с кобос или без, ти си клиент на ИП. И ако нещо не може да се направи през кобос, ще го направиш през брокера си, както го правят всички останали.

                    Коментар


                    • Direktore, всички ИП са супер. Айде със здраве, че трябеа да работя.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zelen
                        Първоначално изпратено от SubZero
                        Първоначално изпратено от Zelen
                        Интересно някой от пишештите тук успя ли да вземе, или всичко отиде по сметките на ИП-та.
                        Зелен, братле, стига с тая атака към лошите и гадни ИП!
                        Директорът по-долу обясни, че ИП търгуват ОСНОВНО за техни клиенти! Т.е. такива като теб и мен.

                        Аз например, успях да взема. Клиент съм на ИП.
                        Не е атака. Чудя се дали да играя и утре или да си тегля парите.
                        Щом си взел значи не си вкарват техните с преоритет. За това питам.
                        Значи има макар и минимален шанс за утре. Може и да играя.
                        Абе ти не се ли чуваш кви ги бръщолевиш? Имаш ли си и хабер от нормативната уредба на фондовия ни пазар? ИП няма право да изпълнява своите поръчки с прЕоритет пред клиентските. Нали КаФеНето ги проверява тези неща!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Director
                          Първоначално изпратено от Zelen
                          Интересно някой от пишештите тук успя ли да вземе, или всичко отиде по сметките на ИП-та.
                          Още един воин срещу ИП-тата

                          Пичове, ИП-тата не работят ли за нас? При мен поне е така.

                          Ако можеш да припариш до борсата без ИП, пиши л.с. как става
                          Шефе, не ги поставяй всички посредници и брокери под един знаменател - има си брокери и брокери с разлики оттук до небето...има наистина брокери, които не работят за клиентите си....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Director
                            Първоначално изпратено от Zelen
                            Интересно някой от пишештите тук успя ли да вземе, или всичко отиде по сметките на ИП-та.
                            Още един воин срещу ИП-тата

                            Пичове, ИП-тата не работят ли за нас? При мен поне е така.

                            Ако можеш да припариш до борсата без ИП, пиши л.с. как става
                            Къде я виде воината, нали има аукцион , нали всички са пообъркани, нали за това и аз питам по форумите, щото и от БФБ и от ИП бяха объркани, като не питам как да разбера кво става, каква поръчка да дам и т.н.....

                            P.S Имам сметки при два ИП, и от двата съм доволен. Така по добре ли е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от franky4fingers
                              Direktor az susto ne obizdam, a prosto analiziram situaciqta.

                              Kakuv beshe smisula ot tozi tip auction, pitam az ???

                              To se prevurna v pulna selqniq. Ne kazvam nisto losho nito za akciqta, nito za poematelq na emisiqta, nito za gorespomenatite ot teb. Istinata e prosta: Selqniq do shiq !!!
                              Извинявай, но да наречеш някого "прост" е обида. А относно аукциона - аз също не го харесвам, защото няма възможност за частично и пропорционално удовлетворяване на поръчките. В този смисъл букбилдингът е по-добро решение. Надявам се случаят с Ломско да разбие мита за "справедливия" на аукциона на борсата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zelen
                                Интересно някой от пишештите тук успя ли да вземе, или всичко отиде по сметките на ИП-та.
                                Още един воин срещу ИП-тата

                                Пичове, ИП-тата не работят ли за нас? При мен поне е така.

                                Ако можеш да припариш до борсата без ИП, пиши л.с. как става

                                Коментар

                                Working...
                                X