IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дали пък туй ломско няма да го забележат вече - като гледам днес имаме некви леки признаци, с това неговото П/Е 15 и космочески ръст на продажбите и margin-а...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lgl
      Но за да ги поеме Химимпорта трябва да доидат от някъде и именно за това има малък стрес.
      имам предвид че ще си ги запише мажоритаря и не са необходими разпродажби за 220 мил

      Коментар


      • А бе мислех си аз да направя постинг 600 - дано някой се сети да почерпи Атила поне с една каса бира.
        Не-заслужил инвеститор

        Коментар


        • Защото освен ОПР-то, има още един куп документи, които трябва да бъдат изготеени, заверени и предадени ба БФБ.

          Коментар


          • Има ли някой идея защо след като на страницата ма Ломско е публикуван отчета още преди 5 дни, все още не е предаден официално на БФБ. Това като грижа за акционерите ли да го разбираме - изчакване да се изясни посоката в която ще поемат индексите?
            Не-заслужил инвеститор

            Коментар


            • Но за да ги поеме Химимпорта трябва да доидат от някъде и именно за това има малък стрес.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lgl
                Според мен причината за липса на интерес е свързана с необходимоста от средства за записаните акции, 220 мил. са доста пари за наща борса, предполагам и тази седмица ще има малък застои и след това сериозно раздвижване.
                Не е препоръка а мнение.
                голяма част о тези средства ще ги поеме химимпорт така че парите не са толкова а доста по малко

                Коментар


                • Според мен причината за липса на интерес е свързана с необходимоста от средства за записаните акции, 220 мил. са доста пари за наща борса, предполагам и тази седмица ще има малък застои и след това сериозно раздвижване.
                  Не е препоръка а мнение.

                  Коментар


                  • Аз тук съм от скоро, буквално 2 дена преди отчета влезнах, ей така на майтап, и допълних веднага след отчета, моя таргет е малко по-висок - 6 за декември месец, при тези резултати няма начин да не му обърнат внимание.
                    Не е препоръка

                    Коментар


                    • момчета то трябваше да е 5-ца още сега след 9 м.отчет, ама не стана, дали е само от кризата на пазара в момента не знам. Просто големите не са фокусирани тук ли? Емисията ли е малка ?
                      А иначе резултатите са добри и биричката е добра и не е надценено, всичко му е наред.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ATILA
                        Аз залагам за 5 и над 5 в края на Декември 2007

                        не е препоръка...
                        точно

                        според мен 5,2-5,4

                        Коментар


                        • Аз залагам за 5 и над 5 в края на Декември 2007

                          не е препоръка...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cymru
                            Кобосът който купи 9000 броя в 9:52 да си признае веднага и да каже за какво иде реч.

                            на 4,30 - тази цена си е напълно нормална, мисля до края на годината ще сме далеч от нея, което не е препоръка за нищо
                            Не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Кобосът който купи 9000 броя в 9:52 да си признае веднага и да каже за какво иде реч.
                              Не-заслужил инвеститор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kalo
                                Ма че тя работата с тоя отчет е идеална 960 хил печалба за 9 месечието, или 559 хил. за последното тримесечие, ръст сравнено с последното тримесечие от порядъка на 200%, на годишна да не говорим, P/E към момента около 19...никак не е зле Огромен ръст на приходите от продажби...

                                cymru, мерси че ни светна
                                38% ръст на приходите, производствените разоди нарастват 20% поради по-високите цени на енергонозителите и ечемика.
                                --

                                Коментар

                                Working...
                                X