IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • dnes mai trqbva da izlezne mese4nia ot4et za Oct.

    Коментар


    • И ОББ си взеха няколко каси, но по скромно.


      Иначе играчите си знаят, какво може да последва и вече реагират.
      Не-заслужил инвеститор

      Коментар


      • Кой шш пий мноугу биръ пррди обят ?



        Може голям пакет да смени стопанина си без да разклати цената.
        Няколко такива се случиха по други позиции.

        Коментар


        • Да кажем добре дошли на Капман /100 000 бр./ - май скоро ще има раздвижване и тук.
          Не-заслужил инвеститор

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cymru
            Ей тези 3 бр. на 3,97 как ме дразниха, замалко да ги купя аз.
            Дамм, защо така се излагаш, ами не ги подкрепи! хихихи!

            Коментар


            • Ей тези 3 бр. на 3,97 как ме дразниха, замалко да ги купя аз.
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • Пределно ясно ти е, че не е важно как се пише, а е важно как се чете.

                Коментар


                • Няма нужда от скиори, за да пият биричка. Всички пият биричка дори и през по-студено време. Това ще се види в отчета който ще дойде до седмица.

                  Коментар


                  • 4 пъти тествахме подкрепата на 4.10
                    Скоро ще отскочиме.

                    Коментар


                    • И скиорите пият (поне добрите де, за другите не знам)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kalo
                        Не се притеснявайте, колеги. Тук сме във фазата "приклекане"....
                        ...и аз си мисля така...ама приклякането е да се остави чашата с бира и да се вземе тази с вино...

                        Коментар


                        • не знам за скиорите, но румънците много пиели бира, казват))

                          Коментар


                          • Не се притеснявайте, колеги. Тук сме във фазата "приклекане". Това, както щангистите знаят, е много важно при движението изтласкване. Вече два мн добри отчета един подир друг имаме, ако и зимният е добър (дано скиорите да си пийват биричка ) отиваме на 7-8 лв. Не е препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cymru
                              Ако не съм грешка при SPO бе поет ангажимент, към февруари, март мажоритаря да пусне още 25% - някой има ли идея дали това обещание все още е в сила или да го забравим.
                              И според мен ако се увеличи Фрее Флоута нещата ще станат по динамични тук.
                              Бяха споменали, че имат идея да предложат още не 25%, а 20% на по-късен етап.

                              Пише се "по-динамични"!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя)
                                мъничко са свободните акции, за да си заформят големите подобаващ дял в портфейла, но не се притеснявай, интерес към добрите не липсва))
                                Доколкото си спомням, миналата година първоначалните идеи бяха дружеството да стане публично и след това да се продаде на стратегически инвеститор. Не съм сигурен, дали идеята все още е същата, защото май се предвижда увеличаване на производството с нова поточна линия и ориентиране на продажбите към Румъния. Това определено ще подобри значително приходите, рентабилността и силно се съмнявам, че Енемона ще продадат компанията твърде скоро преди да е разкрила пълния си потенциал. Мен хич не ме притеснява факта, че продажбата на стратегически инвеститор е по-далеч във времето, дори е по-добре така. Само търпеливите тук ще успеят, но пък който уститска ще направи доста повече и за по-кратък срок от очакваното. Не е за умници, дето искат да карат яхти следващата година!

                                Коментар

                                Working...
                                X