IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всъщност , като изключим аналогията със Стив Джопс , който е покойник , 4i40 е прав .
    В даден момент имах склад на едро за хранителни стоки и много пъти аз съм си плащал за правото да съм монополист в даден регион . В случая , мажоритара плаща сам на себеси , скоето си действие пре.....ва всички акционери , за да ни покаже за пореден път , кое - как работи на БФБ .

    Коментар


    • Какви сте инвеститори, дори не знаете къде се продава бирата. Дори и в Кауфланд продават - Алмус също е на компанията. Освен това и Пени Маркетс я има. Продава си се в София на доста места, оказва се...

      Въпросът е, че бирата е в най-ниския ценови сегмент... Що така? Как се печели като продаваш евтино... Като е толкова добра, трябва да е скъпа! Лоша стратегия според мен.
      Мнението не е препоръка за сделки!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
        В Пени
        В Т-Маркет

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
          ако успееш да намериш Ломско в София ,ще те почерпя..
          В Пени

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vrusev Разгледай мнение
            Колеги , има ли между нас някой , който да каже , как да решим проблема с т.н. "ПРЕДСТАВИТЕЛ" ?
            Стани Мажо!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Без да го оправдавам, но пазара е в София...
              Тук са централите на големите търговски вериги и 20 % от реализацията на бирите в България ( малко на ангро го пиша ).....
              Тук са нужни маркетингови стратеги за увеличаване на продажбите....

              пп Абе, кой е мажо в Ломско..???
              ако успееш да намериш Ломско в София ,ще те почерпя..
              мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

              Коментар


              • Колеги , има ли между нас някой , който да каже , как да решим проблема с т.н. "ПРЕДСТАВИТЕЛ" ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
                  Големият пазар на iPhone 6 в момента е в Китай.
                  Чудя се колко ли му плащат на Стив Джобс от Apple за търговско представителство там
                  Нерде ЯмбУл, нерде Стамбул......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Без да го оправдавам, но пазара е в София...
                    Тук са централите на големите търговски вериги и 20 % от реализацията на бирите в България ( малко на ангро го пиша ).....
                    Тук са нужни маркетингови стратеги за увеличаване на продажбите....

                    пп Абе, кой е мажо в Ломско..???

                    Големият пазар на iPhone 6 в момента е в Китай.
                    Чудя се колко ли му плащат на Стив Джобс от Apple за търговско представителство там

                    Коментар


                    • Без да го оправдавам, но пазара е в София...
                      Тук са централите на големите търговски вериги и 20 % от реализацията на бирите в България ( малко на ангро го пиша ).....
                      Тук са нужни маркетингови стратеги за увеличаване на продажбите....

                      пп Абе, кой е мажо в Ломско..???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Без да го защитавам, може да се поразмисли човек ....за какво са тези пари ?
                        - наеми и консумативи за офис
                        - заплати на сътрудници
                        - джобни за мажо
                        - разходи за дейността
                        Без да го обвинявам, но
                        - защо ли получават заплати служителите в отдел Продажби?!
                        - защо ли Мажо не си осигурява джобните като си гласува разпределяне на печалбата под формата на дивидент?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
                          Бях акционер тук. До 2013, до когато ми стана известно, че се изплаща на Мажо по 50 000 на месец за търговско представителство независимо от резултатите на дружеството...

                          [..................................................
                          Без да го защитавам, може да се поразмисли човек ....за какво са тези пари ?
                          - наеми и консумативи за офис
                          - заплати на сътрудници
                          - джобни за мажо
                          - разходи за дейността

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            беше, беше....

                            пп Има малки подробности - колко са продажбите, колко е печалбата, какъв е пазарния дял ........
                            пп Да ти кажа под секрет- откакто съм акционер тук, горещо препоръчвам покупката на акции от Ломско.....
                            Бях акционер тук. До 2013, до когато ми стана известно, че се изплаща на Мажо по 50 000 на месец за търговско представителство независимо от резултатите на дружеството...

                            ПРЕДМЕТ НА СДЕЛКАТА

                            Договор за търговско представителство между „ЛОМСКО ПИВО“АД /ТЪРГОВЕЦ/ И „БИ ДЖИ АЙ ПРОДЖЕКТС“ООД /ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ/, ГР.СОФИЯ, съгласно който ТЪРГОВЕЦЪТ възлага, а ТЪРГОВСКИЯТ ПРЕДСТАВИТЕЛ приема да сътрудничи на ТЪРГОВЕЦА при извършване на търговската му дейност. ...

                            ЦЕНА И НАЧИН НА ПЛАЩАНЕ

                            Възнаграждението, дължимо по договора от страна на ТЪРГОВЕЦА на ТЪРГОВСКИЯ ПРЕДСТАВИТЕЛ е в размер на 50 000 лева на месец и ще бъде изплащано до 10 - то число на месеца, следващ месеца, за който е дължимо.


                            Без да препоръчвам покупко-продажби на акции, бирата на Ломско не е лоша

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vrusev Разгледай мнение
                              Една бира "Ломско "в кръчмата = 1.50 лв. , една акция = 0.53 лв.
                              Една бира "Загорка "в кръчмата = 2 лв. , една акция = 70 лв. ?
                              беше, беше....

                              пп Има малки подробности - колко са продажбите, колко е печалбата, какъв е пазарния дял ........
                              пп Да ти кажа под секрет- откакто съм акционер тук, горещо препоръчвам покупката на акции от Ломско.....

                              Коментар


                              • Една бира "Ломско "в кръчмата = 1.50 лв. , една акция = 0.53 лв.
                                Една бира "Загорка "в кръчмата = 2 лв. , една акция = 70 лв. ?

                                Коментар

                                Working...
                                X