IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kif
    ами just, що се чудиш - той Българина е свикнал да го гъзят под път и над път та сега ли да - какво са някакви си 3 % - рая сме!

    беше повече от ясно след ЕНЕМОНА какво ще последва и тук - специална тема откриха с послание към г-н Прокопиев, но нищо - там бях пейстнал една снимка на въпросния господин - тя обясняваше всичко!
    kif, sledq temata i informaciite okolo Lomsko i ENE i sled poslednata informacia(kakto i prez mesecite ot listvaneto na Lomsko Pivo na BFB) ostavam s vpe4atlenieto, 4E Enemona(ili tam Agroinvest) vuobshte, ama HI4 ne im puka za Lomsko.

    taka ili ina4e sudbata mu e edna prediszvestena smurt(razbirai prodajba)! na Prokopievi tova im e samo tovar na pleshtite v momenta, koito im gulta resursi i vreme i gi otkusva ot osnovnite im zanimania.

    PS: za guzeneto na bulgarina nqma kakvo da govorim tazi tema e izklu4itelno mnogostranna.

    PPS: poslednite dni se nagledah na BG televizia(internet televizor) i ot tova,koeto vidqh v reportajite ot novinite.....
    mi kakvo da si govorim!
    BULGARISTAN!.... prosto v Bulgaria e taka no i taka si q obi4ame, nali?!

    Коментар


    • ами just, що се чудиш - той Българина е свикнал да го гъзят под път и над път та сега ли да - какво са някакви си 3 % - рая сме!

      беше повече от ясно след ЕНЕМОНА какво ще последва и тук - специална тема откриха с послание към г-н Прокопиев, но нищо - там бях пейстнал една снимка на въпросния господин - тя обясняваше всичко!
      Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lide
        Не мисля, че разликата от 40 до 43 % е толкова драстична, че да е проблем за някого.

        na zapad za podobna NEOBQVENA sdelka, izvurshena ot sobstvenika(razbirai majoritarq) shte te razkataqt!!!
        akcionerite shtqha da susipqt cenata za otricatelno vreme, sled podobno razprodavane!

        nqma po-vajno neshto ot loqlen, korekten i informationno otkrit management! a na BFB primeri za losh i/ili nekorekten management KOLKOTO ISKASH!

        no...... sorry Michael, v Bulgaria e taka! Bulgaristan!
        are sus zdrave!

        Коментар


        • През септември Агро Инвест Инженеринг АД сключи репо-сделка с Пощенска банка с 1,43 млн. акции от Ломско пиво, или близо 31,8% от капитала на дружеството. Така общо обявените намаления на участията в Ломско пиво са за 70,4%, а разликата до около 75% се формира от необявени продажби (за 4,56% от капитала на дружеството).
          Г-н Прокопиев ,
          моля обяснете за продадени 4,56% над обявените 40% freefload.
          Каква ви е стратията за излизане от дружеството - да продавате по-малко и тайно, но редовно или друго.
          Много е неприятно само когато искате пари от борсата да питате "имате ли въпроси", а като събрахте парите да ви няма никакви.
          Това са въпроси който вълнуват повечето колеги влезли в LOMSKO.
          Благодаря предварително.
          МНЕНИЕТО МИ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

          Коментар


          • Първоначално изпратено от alex2511
            Тодорoф 2 ще бъде тука май ,добре че само 950 бр. имам .Верно Прокопитата ще излезнат тарикати ше го избягат горещия картоф.
            Не трябва да е Тодорoф 2, защото, ако фирмата продължи да работи добре, да показва печалби, цената ще трябва да ходи нагоре, но реално отлепяне от тези нива сигурно ще дойде м.Март, когато трябва да се засилят и продажбите на бира с настъпване на пролетта.

            Все пак липсата на ангажиран мениджмънт може да доведе акцията до залиняване. Резултатите ще покажат всичко.

            Коментар


            • Не мисля, че разликата от 40 до 43 % е толкова драстична, че да е проблем за някого.
              Истината е винаги някъде по средата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                small, да ти призная немам акции на Тодоров, и всички алкохоли ми се струват ментета, то по нова година човек се изкушава макар с тея новогодишни испалнения не требва да се прекалява, иначе по-убаво човек да се среща с хора, отколкото с форума на инвестора иначе бирата, колкото по-евтина, толкова по-неподправена ми изглежда
                По принцип си прав ветре, съни(тя) също , мисля че се разбрахме за какво идеше реч.

                Коментар


                • сигурен съм че нямаш,а онова винце е за ценители на хубави кучета и убави жени)))))а ако и двете са синеоки още по добре))))

                  Коментар


                  • small, да ти призная немам акции на Тодоров, и всички алкохоли ми се струват ментета, то по нова година човек се изкушава макар с тея новогодишни испалнения не требва да се прекалява, май по-убаво човек да се среща с хора, отколкото с форума на инвестора иначе бирата, колкото по-евтина, толкова по-неподправена ми изглежда

                    Коментар


                    • Алекс, благодаря за отговора, мисля че си ме разбрал))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от alex2511

                        Знам много добре ветре, инфо събирам откъдето мога ,за Тодороф да, по може да искат да го поразвият . Пък им е гадно как другите компании катерят а пък тяхната спи. Ама бирата тази, немой да ми я хвалите аз също бях голем фен тука ама не приказвах щото с тоз малък пакет не е за приказване.Да ме прощавате ако съм засегнал някой , дано да я купи някой компанията по бързо, щото ще има агония. Абе вий си знаете купувайте продавайте търговийка да става това е мое мнения и никой не обвързвам с него, пък ко ли разбирам аз нищо.
                        То това е най-лошото-пълна мъгла за бъдещето на компанията!
                        Мен ме дразни лицемерието на мажоритаря!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя)
                          Алекс, не си прав за ...емоцията, ти самият проявяваш в момента такава...

                          Кажи ми, какво се е променило от SPO-то от юли месец досега?
                          освен тия 4,5% продадени от мажоритаря?
                          Предполагам, че не си притеснен от отчетите?

                          Благодаря на Инвестора за навременната информация!
                          Дали е запитан собственика на кого и с каква цел са били предложени?
                          Какво става с анкетата -сега дори и да искам не мога да гласувам, ако не е активна, к'во прави тук?
                          Е как няма Съни да проявявам емоция.Гледам че се опитват да ни правят на най големите шматки това ме дразни , за стойностите на компанията да добри са .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                            Алекс, знаеш че зимния сезон е добър за Тодоровия може да излене некой заяк след корекцията
                            Знам много добре ветре, инфо събирам откъдето мога ,за Тодороф да, по може да искат да го поразвият . Пък им е гадно как другите компании катерят а пък тяхната спи. Ама бирата тази, немой да ми я хвалите аз също бях голем фен тука ама не приказвах щото с тоз малък пакет не е за приказване.Да ме прощавате ако съм засегнал някой , дано да я купи някой компанията по бързо, щото ще има агония. Абе вий си знаете купувайте продавайте търговийка да става това е мое мнения и никой не обвързвам с него, пък ко ли разбирам аз нищо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                              Алекс, знаеш че зимния сезон е добър за Тодоровия може да излене некой заяк след корекцията
                              Ветърко,виждам,че си ценител на винцето в буквалния смисъл,опитай ето това CONTEMPLATIONS- с кафевия етикет)))
                              а юнака се чуди откъде ще изкара повече))))някои беше казал-и двете дедо попе и двете))))

                              Коментар


                              • Алекс, не си прав за ...емоцията, ти самият проявяваш в момента такава...

                                Кажи ми, какво се е променило от SPO-то от юли месец досега?
                                освен тия 4,5% продадени от мажоритаря?
                                Предполагам, че не си притеснен от отчетите?

                                Благодаря на Инвестора за навременната информация!
                                Дали е запитан собственика на кого и с каква цел са били предложени?
                                Какво става с анкетата -сега дори и да искам не мога да гласувам, ако не е активна, к'во прави тук?

                                Коментар

                                Working...
                                X