IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marinbg
    Според мен бизнеса си е мн. дОбър и скоро ще си проличи и в цената!
    btw, сигурен съм, че и ветърО и други не го правят/казват просто така...!
    taka e! no za prosto taka kazvaneto ne e taka!

    ima zakoni i te sa validni za vsi4ki!

    tova 4e v BG te ne sa validni za vsi4i e druga tema!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
      здравей г-н Майната, и аз съм глътнал тука водица /вместо бирица/, ей го вече цената е под тая на аукциона, ама нема да продам. Че си чекам ако требва още цела година но сега на загуба нема да продам...
      Вятърът на промяната (дано да е!)
      Според мен бизнеса си е мн. дОбър и скоро ще си проличи и в цената!
      btw, сигурен съм, че и ветърО и други не го правят/казват просто така...!

      Коментар


      • здравей г-н Майната, и аз съм глътнал тука водица /вместо бирица/, ей го вече цената е под тая на аукциона, ама нема да продам. Че си чекам ако требва още цела година но сега на загуба нема да продам...

        Коментар


        • Някой май се шашнаха ) , че мажоритаря дал 100К акции на Капман на 4.00! ) и май на ОББ 50К )) и то )
          по желание на Фондовете )
          Умереният риск винаги печели ! ))))))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя)
            Първоначално изпратено от cymru
            Имате ли идея какви ги вършат 160 тук - първо продават на 3,5 после купуват на 3,6. Сигурно е някаква нова тактика.
            капан за мишлета виждал ли си))
            още веднъж, браво на СИС))
            Абе колкото влезоха в капана, май толкова и облажиха от сиренцето - нищо важното е екшън да има иначе какво - скука.
            Не-заслужил инвеститор

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cymru
              Имате ли идея какви ги вършат 160 тук - първо продават на 3,5 после купуват на 3,6. Сигурно е някаква нова тактика.
              капан за мишлета виждал ли си))
              още веднъж, браво на СИС))

              Коментар


              • Имате ли идея какви ги вършат 160 тук - първо продават на 3,5 после купуват на 3,6. Сигурно е някаква нова тактика.
                Не-заслужил инвеститор

                Коментар


                • 35-40% ръст на приходите за мен си е много добре, съчетано с перспективата за нов собственик, ежемесечно показване на резултатите.... на мен ми харесва, особено при тази цена

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ПИЧ
                    Добре де няма нищо страшно, че са продали малко повече от обявения процент на пазара, въпросът е да показават добри резултати. Както стана дума вчера, дано да сте погледнали и графиката, зимата се пие по малко бира. Книжата връщат, но като се запролети ще потеглят нагоре, заедно с пазара на бира.
                    Вижте и колко малко хора продават под 3.70, почти няма държатели под тази цена.

                    Около 5 000 акции се продават под 3,70 лв. Не съм сигурен дали са малко или много

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя)
                      Първоначално изпратено от just a trader

                      sledi si Lomsko i se radvai!
                      veseli praznici!
                      Прав си, всеки си има глава на раменете и сам решава как да я използва!
                      Весели празници и на теб!)


                      мечо, аз съм го виждала завода и не знам какви внушения се опитваш да правиш...но твое си право...
                      Най-интересното е, че и аз съм го виждал завода и според мен си е ОК. Верно е също, че Енемона имат други приоритети и с основание искат да продадат бирата НА МАЖОРИТАР, КОЙТО РАЗБИРА (поне такива бяха обещанията)!
                      Аз мойте акции ще си ги държа, з/о потенциала за ръст утк е суууупер! Мечо, ти защо не заспиваш вече зимен сън?
                      Весели празници на всички, тук истинско раздвижване ще има чак след месец - два!
                      Жалко за хората, които са продали!!!

                      Коментар


                      • Добре де няма нищо страшно, че са продали малко повече от обявения процент на пазара, въпросът е да показават добри резултати. Както стана дума вчера, дано да сте погледнали и графиката, зимата се пие по малко бира. Книжата връщат, но като се запролети ще потеглят нагоре, заедно с пазара на бира.
                        Вижте и колко малко хора продават под 3.70, почти няма държатели под тази цена.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kosuma
                          През септември Агро Инвест Инженеринг АД сключи репо-сделка с Пощенска банка с 1,43 млн. акции от Ломско пиво, или близо 31,8% от капитала на дружеството. Така общо обявените намаления на участията в Ломско пиво са за 70,4%, а разликата до около 75% се формира от необявени продажби (за 4,56% от капитала на дружеството).
                          Г-н Прокопиев ,
                          моля обяснете за продадени 4,56% над обявените 40% freefload.
                          Каква ви е стратията за излизане от дружеството - да продавате по-малко и тайно, но редовно или друго.
                          Много е неприятно само когато искате пари от борсата да питате "имате ли въпроси", а като събрахте парите да ви няма никакви.
                          Това са въпроси който вълнуват повечето колеги влезли в LOMSKO.
                          Благодаря предварително.
                          Здравейте,

                          Стратегията на Енемона АД относно Ломско Пиво АД сме обявили нееднократно. Още веднъж потвърждавам, че няма промяна. Бяха продадени няколко малки пакета акции от порядъка на 1% след силен интерес от страна на български институционални инвеститори. Комисията по Финансов Надзор бе уведомена както следва при преминаване на кратен на 5% дял на Агроинвестинженеринг АД в Ломско Пиво АД своевременно.

                          Поздрави,
                          Прокопи Прокопиев

                          Коментар


                          • браво на СИС и всички...мишлета, браво)
                            не мога да се въздържа да не го повторя)

                            Коментар


                            • Nikoj ne e zastrahovan ot zagubi i Kapman dori

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от мечо
                                Първоначално изпратено от CobosPlayer
                                ако не се лъжа капман или техен клиент бяха взели 100 000 бр на 4,02 - мислите ли че са се "набутали"?
                                това риторичен въпрос ли е?
                                Да. Аз лично не мога да си отговоря - не е логично.
                                Не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X