IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колеги, пийте Ломско, иначе и догодина без девиденти!

    Коментар


    • много балоняк много нещо или.. !?!?))))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • 18% спад в приходите и трикратно намаление на печалбата за това тримесечие до 4к лв., но при тази компания почти винаги счетоводно е малко над 0.
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Delhi Разгледай мнение

          Да сменят, бирата им не става
          Да, да, напълно да сменят

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vrusev Разгледай мнение
            Тук нещата вървят бавно към смяна на собствеността .
            Да сменят, бирата им не става

            Коментар


            • Тук нещата вървят бавно към смяна на собствеността .

              Коментар


              • Как им отваряте съобщенията и отчетите, че са със странен шрифт и не се чете ???
                Сигурно с цел са го направили.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Потвърждавам - добра е , а наливната е перфектна ...
                  Фен съм на бирата , но не и на акциите
                  Самата бира е доста водниста, хич не ми харесва. Да си кажа, ей така като е станало дума за бири.

                  Коментар


                  • Коментар


                    • 5000 лв.печалба : 4 500 000 ак.= 0.00111111лв./ак.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                        а самата бира как е?
                        Потвърждавам - добра е , а наливната е перфектна ...
                        Фен съм на бирата , но не и на акциите
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                          а самата бира как е?
                          Добра, с преливащи се вкусови нотки на няколко вида хмел, далеч над много от навиканите и миришещи на спирт лидери на пазара. Обясняваха ми, че се приготвя със специална подобрена технология последните години, но е необходима реклама, правилно позициониране и има потенциал, продукта е добър, но мениджмънта не е достатъчно активен. А тази, която я правят за износ, намира се много трудно, ТОП.
                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • http://www.lomskopivo.com/ ALMUS Lager – 0,500 лт. - това е много добра бира.

                            Коментар


                            • След затварянето на PENNY работата беше ясна.

                              Тъмното Алмус "връзва кънките"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                                "Ломско пиво" приключи 2016 г. с 23% спад на продажбите
                                Печалбата намалява с 95% на годишна база до 5 хил. лв.

                                Големи планове, стартегии и липса на резултати. С продажби само в Лом, Василовци и Расово няма да стане, дистрибуцията, маркетинга са под вскякакви стандарти.
                                а самата бира как е?
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X