IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • da vidim rezultatite na drujestvoto sled Juni mesec
    moje da ima priatni iznenadi togava dosta

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nevermind
      Първоначално изпратено от Novaka_Bull
      Първоначално изпратено от nevermind
      tova e 4udesna novina!!!

      LOMSKO m/u redovete li da se 4ete!???
      невърмайнд, имаш ли си позиции тук ??

      няма да е ракета но има каво да се вземе от тук

      освен това за мен като мъж е въпрос на чест да имам няколко бирички в протфейла си
      imam no mnogo malko
      samo nqkolko kila
      и на мен определено не ми е основна позиция

      просто въпрос на чест и ................. вкус

      малко перверзно съм хеджирал с тодороф (едното се пие лятото другото зимата )

      остава да си взема малко и от свинекомплекса и съвсем ще затворя цикъла

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
        Първоначално изпратено от nevermind
        tova e 4udesna novina!!!

        LOMSKO m/u redovete li da se 4ete!???
        невърмайнд, имаш ли си позиции тук ??

        няма да е ракета но има каво да се вземе от тук

        освен това за мен като мъж е въпрос на чест да имам няколко бирички в протфейла си
        imam no mnogo malko
        samo nqkolko kila

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nevermind
          tova e 4udesna novina!!!

          LOMSKO m/u redovete li da se 4ete!???
          невърмайнд, имаш ли си позиции тук ??

          няма да е ракета но има каво да се вземе от тук

          освен това за мен като мъж е въпрос на чест да имам няколко бирички в протфейла си

          Коментар


          • tova e 4udesna novina!!!

            LOMSKO m/u redovete li da se 4ete!???

            Коментар


            • Десет европейски пивоварни ще бъдат погълнати през 2008 г.
              23 май 2008 16:17

              Рейтинговата агенция Fitch съобщи, че глобалната пивоварна индустрия се намира в състояние на преход към консолидация, пише Forbes.com.

              В изявлението се посочва, че InBev и SABMiller са двете компании сред четирите най-големи играчи в сектора, които притежават финансовата гъвкавост и възможност да придвижат напред процесите по сливане на индустриалните производства.

              В специален доклад рейтинговата агенция изтъква, че докато Heineken и Carlsberg са намалили апетита си към поглъщания на пивоварни дружества, то теренът е разчистен за другите големи в световния бизнес.

              Консолидацията в сектора намали темповете си след 2006 и 2007 година, се отбелязва в анализа. Според Fitch между 8 и 10 компании ще бъдат обект на поглъщания през 2008 година в Европа, като сред причините, които ще улеснят сделките, са растящите цени на ресурсите за производство на бира, както и намалелите потребителски разходи.

              Fitch обръща внимание и към Азия като на обещаващ и неразработен пазар за международните играчи в индустрията на пенливата напитка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Storm
                Първоначално изпратено от FM+
                Първоначално изпратено от cymru
                Леко с емоциите - не са препоръчителни при инвестиране - личен опит.
                Що да не инвестираме в Левски, ако ще донесе печалба?

                П.С И аз съм Цесекар.

                Еваларка баце !!!
                Емоции няма. Мен приятел ме понаучи какво да гледам като купувам акции. А ЛОМЕЦА е перфектен за покупка по това на което са ме научили. Па и като знам на първенства как повече локаме бири, ама евтини че да има бол си редставям какво ще стане таз година с ЕВРО 2008

                Ще взема да повдина въпроса ЦСКА да стане публична и да ни дадат по некоя акция на официалния фенклуб

                Един приятел ми каза да купувам Енемона щото били държали Ломеца. Ама брачед в Лом ми се оплака че тия Енемона били купили половината Ломска земя много евтино, и пристанището даже били купили. Такива капиталисти алчни не ме кефят много. Затова ще си зимам само Ломско

                НЕ Е ПРЕПОРЪКА

                ПП. само не знам що ми казаха да пиша това последното ама нейсе.
                Пий един Алмус и ще ти се изяснят нещата, ще ти просветнат дори !!! Пък и ще разбереш кои са ти приятели наистина ... !
                Пил съм, много е добро батка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesho777
                  Първоначално изпратено от cobos4o
                  Скиваш ли кво става - ебати тапата дето сложиха тия 106!
                  barzo izchezna
                  Да бе докато напиша и те си го врътнаха, но въпроса е ЗАЩО? Какво целят в близките 2-3 месеца? Най-вероятно продажбата на фабриката, а може и нещо друго.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от FM+
                    Първоначално изпратено от cymru
                    Леко с емоциите - не са препоръчителни при инвестиране - личен опит.
                    Що да не инвестираме в Левски, ако ще донесе печалба?

                    П.С И аз съм Цесекар.

                    Еваларка баце !!!
                    Емоции няма. Мен приятел ме понаучи какво да гледам като купувам акции. А ЛОМЕЦА е перфектен за покупка по това на което са ме научили. Па и като знам на първенства как повече локаме бири, ама евтини че да има бол си редставям какво ще стане таз година с ЕВРО 2008

                    Ще взема да повдина въпроса ЦСКА да стане публична и да ни дадат по некоя акция на официалния фенклуб

                    Един приятел ми каза да купувам Енемона щото били държали Ломеца. Ама брачед в Лом ми се оплака че тия Енемона били купили половината Ломска земя много евтино, и пристанището даже били купили. Такива капиталисти алчни не ме кефят много. Затова ще си зимам само Ломско

                    НЕ Е ПРЕПОРЪКА

                    ПП. само не знам що ми казаха да пиша това последното ама нейсе.
                    Пий един Алмус и ще ти се изяснят нещата, ще ти просветнат дори !!! Пък и ще разбереш кои са ти приятели наистина ... !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cobos4o
                      Скиваш ли кво става - ебати тапата дето сложиха тия 106!
                      Баси му си. превъртеха 17 000 акции
                      надушвам голееееем келепир тука ... ще се репира смело заради тая бира

                      НЕ Е ПРЕПОРЪКА

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cobos4o
                        Скиваш ли кво става - ебати тапата дето сложиха тия 106!
                        barzo izchezna

                        Коментар


                        • Скиваш ли кво става - ебати тапата дето сложиха тия 106!

                          Коментар


                          • По скоро е второто. Надушили са килипира, но и ние покрай тях ще изкярим.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cobos4o
                              Първоначално изпратено от FM+
                              Първоначално изпратено от cobos4o
                              Колеги, кво става, днес никой не ни обръща внимание!
                              Нито една сделка. Мисля че е затишие пред буря.

                              Почна се ... глей какво правят 106
                              Ха дано, че то бяхме станали за срам!
                              Все така да върви!
                              как мислиш портфейл ли пълнят или има нещо за което така се натискат?

                              НЕ Е ПРЕПОРЪКА

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от FM+
                                Първоначално изпратено от cobos4o
                                Колеги, кво става, днес никой не ни обръща внимание!
                                Нито една сделка. Мисля че е затишие пред буря.

                                Почна се ... глей какво правят 106
                                Ха дано, че то бяхме станали за срам!
                                Все така да върви!

                                Коментар

                                Working...
                                X