IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук нещо интересно може ли да се очаква ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от e500 Разгледай мнение
      За съжаление не могат да си покрият целите за налагане на марката. Аз не се сещам за заведение, където да съм видял чадъри с тяхното лого. Може би Северозапада е техен бастион, но докога? Също така основните им приходи са от по-евтините марки продавани в хранителните вериги, а това май им изяжда печалбата. Искрено им желая успех, все пак не остнаха много български производители.
      Така е , но все пак , цена около номинала би била по справедлива.

      Коментар


      • За съжаление не могат да си покрият целите за налагане на марката. Аз не се сещам за заведение, където да съм видял чадъри с тяхното лого. Може би Северозапада е техен бастион, но докога? Също така основните им приходи са от по-евтините марки продавани в хранителните вериги, а това май им изяжда печалбата. Искрено им желая успех, все пак не остнаха много български производители.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vrusev Разгледай мнение
          Вече е лято а бирата е още топла .....! Докога ще ни цакат с топла бира ?
          Прав си колега! Тук задържат цената изкуствено ниско...и си купуват за без пари...
          Истината е винаги някъде по средата

          Коментар


          • Вече е лято а бирата е още топла .....! Докога ще ни цакат с топла бира ?

            Коментар


            • каква била работата

              На свое заседание от 28.02.2013 г. Съвета на директорите на „Ломско пиво” АД, гр. Лом на основание чл. 19 от Устава на дружеството във връзка с чл. 187б от ТЗ и на основание чл. 111, ал. 5 от ЗППЦК прие решение да бъде извършено обратно изкупуване на собствени акции – първа процедура в границите определени от чл. 19 от Устава на дружеството, както следва:

              Брой акции, подлежащи на обратно изкупуване по настоящата процедура – до 2,67 % от регистрирания капитал или до 120 000 броя акции с право на глас.
              Минимална цена на обратно изкупуване – 0,25 лева
              Максимална цена на обратно изкупуване – 0,45 лева
              Начален срок – 01.03.2013 г.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lide Разгледай мнение
                И защо смяташ, че и тази година ще е така, поне аз досега не съм видял да е излязъл отчетът им?
                е има го от две седмици тук в инвестор в бюлетина...така си е и тая година, даже са понамалили хилядарките от миналата ...абе сезонност ама все около нулата да го докарват по ми изглежда кат на стъкмяване

                Коментар


                • Нармално е май, сезонност. Зимата консумацията на бира се срива.
                  А отчета си излезе и е точно както е писал Чърчил.
                  Аз и затова се постарах преди излизането му да си пласирам акциите.
                  Сега се чудя на какво ниво бих купил пак. Но с този отчет вече стои и въпроса дали въобще да купувам тук.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Чърчил Разгледай мнение
                    интересно как все през годината е добре печалбата а в края на годината остават няколко К
                    И защо смяташ, че и тази година ще е така, поне аз досега не съм видял да е излязъл отчетът им?
                    Истината е винаги някъде по средата

                    Коментар


                    • интересно как все през годината е добре печалбата а в края на годината остават няколко К

                      Коментар


                      • Не е късно , колеги . Бира има за всички . Гледам,че от време на време ,се появяват някакви 20К , 30К бр.,но собственикът им по-скоро се хвали , че ги има, отколкото има намерение да ги продава.

                        Коментар


                        • Аз така и не съм ги пробвал, а все съм имал желание.

                          Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Всяко лято прескачам до Лом. Честно ви казвам - не бях пил по-хубава бира в България - наливно Ломско пиво на брега на Дунав.
                          Жалко, че не си купих акции тук - макар, че се оглеждах известно време. Не знам как са финансово, но пазар определено имат - особено в северна България ....
                          Мнението ми не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Всяко лято прескачам до Лом. Честно ви казвам - не бях пил по-хубава бира в България - наливно Ломско пиво на брега на Дунав.
                            Жалко, че не си купих акции тук - макар, че се оглеждах известно време. Не знам как са финансово, но пазар определено имат - особено в северна България ....
                            И в Румъния

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vrusev Разгледай мнение
                              Колеги , някой пие ли я тази бира ?
                              Всяко лято прескачам до Лом. Честно ви казвам - не бях пил по-хубава бира в България - наливно Ломско пиво на брега на Дунав.
                              Жалко, че не си купих акции тук - макар, че се оглеждах известно време. Не знам как са финансово, но пазар определено имат - особено в северна България ....
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                                Колега,

                                не го остави да се похвали човека. .
                                Хвалбата е на чаша на бира....., но когато почерпи...

                                Коментар

                                Working...
                                X