IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТК-ХОЛД АД (T24 / TCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ...

    Коментар


    • Това ли е бившия ТИКФ1 ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от doktorat
        Хехе, ами да са ви честити Просто не си падам по холдинги и въобще дружества без фундамент

        Като показатели (Р/Е или Р/В) не бих казал, че няма фундамент. Даже са едни от най-ниските, можеш да си ги провериш. Но съм съгласен, че е рискова и особено ниско ликвидна позиция - аз лично тук съм вкарал колкото за 2 каси Джони Уокър и ще излеза или с Чивас Ригал, или със Савой клуб
        Да, като коефиценти наистина седи добре, има и диверсифицирано портфолио от компании, повечето от които обаче не са публични и оперират предимно на БГ пазара. VIPOM е единственото свястно от публичните.
        Финансовите резултати са супер нестабилни. Спомням си, че гледах печалбата, която се качва за Q2 с 35% и после погледнах Q1 - по-ниска с 53% сравнена с Q1 2006. Хайде после ходе гони някакъв тренд.
        А и в такива нисколиквидни компании избягвам да влизам, макар да има шанс лесно да се надуят, стига някой ИП да реши.

        Успех ви желая...

        Коментар


        • Хехе, ами да са ви честити Просто не си падам по холдинги и въобще дружества без фундамент

          Като показатели (Р/Е или Р/В) не бих казал, че няма фундамент. Даже са едни от най-ниските, можеш да си ги провериш. Но съм съгласен, че е рискова и особено ниско ликвидна позиция - аз лично тук съм вкарал колкото за 2 каси Джони Уокър и ще излеза или с Чивас Ригал, или със Савой клуб

          Коментар


          • Хехе, ами да са ви честити Просто не си падам по холдинги и въобще дружества без фундамент

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Michelangelo
              Мани го тоз куц холдинг бе...
              i prodaljava li da e kuc sled kato pravi +10% na fona na povsemestna korekcia )))

              Коментар


              • Мани го тоз куц холдинг бе...

                Коментар


                • След като падна голямата бройка вчера днес переспективите са по-добри!

                  Скоро ще видим 7,00 лв.!!!

                  Коментар


                  • Брех? К'во стана днес с хубавоото дружество?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the investor
                      Zdraveite, okazva se 4e imam 75 akcii na tova drujestvo, no o6te po vreme na masovata privatizacia! Ta vuprosut mi e dali e imalo "Stock divident" prez godinite ili vse o6te imam samo 75 akcii? Za sajalenie nqma site na holdinga i ne moga da proverq tam! Blagodarq predvaritelno!

                      P.S. Dundo1, ako vidi6 tova saob6tenie da znae6, 4e tova sum az tvoiat priatel ot golemiat grad!
                      Slav priqtelu za sujalenie e izpla6tan edinstveno pari4en divident(nqma stock divident) i to za 2003 e imalo i sega po4vat da izpla6tat po 0.10 lv na akciq, koeto v tvoq slu4ai e 7.5za 2003 dividenta e bil 0.09lv na akciq. Qvno nqma6 kusmet - CENHL se e okazala po-dobra investiciq po vreme na masovata privatizaciq
                      A za pada6toto drujestvo, za koeto govorihme dneska ne se pritesnqvai - v glinata i pqsuka sme monopolisti, a tutunopu6eneto v BG vinagi 6te cufti, ako me razbra6 kakvo imam na predvidAre do drugata sedmiza - 4akam te v burgas i posle se prehvurlqme kum sofia

                      Коментар


                      • Ами погледни е раздел "компании". Там има информация за девидентите. Мисля, че от 21.09 започват да изплащат такъв за 2006 г.

                        Коментар


                        • Zdraveite, okazva se 4e imam 75 akcii na tova drujestvo, no o6te po vreme na masovata privatizacia! Ta vuprosut mi e dali e imalo "Stock divident" prez godinite ili vse o6te imam samo 75 akcii? Za sajalenie nqma site na holdinga i ne moga da proverq tam! Blagodarq predvaritelno!

                          P.S. Dundo1, ako vidi6 tova saob6tenie da znae6, 4e tova sum az tvoiat priatel ot golemiat grad!

                          Коментар


                          • Изкараха консолидирания отчет просто..

                            Коментар


                            • http://kompanii.investor.bg/?cat=10&cid=21&type=7

                              Дясната колонка

                              Коментар


                              • Може ли някой да ми каже кои дружества са в този холдинг?

                                Коментар

                                Working...
                                X