IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ууд България АД (AL1 / TICHA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Dundo1, наистина го погледнах. Мечта е и затова са го купили гурците.
    Дано само гърците не се отдадът на присъщи далавери.....макар че като подписаха тоя договор с онез с мебелите не би трябвало...ама знае ли човек

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dundo1
      Koito vzel-vzel ottuk natatuk kum 3... Daite na Greece durvo bez mito

      Коментар


      • I vse pak da ne e stavalo ne6to v minaloto 4e nqma osobeno tursene. Za men takova drujestvo e me4ta(kato izklu4im likvidnostta , no i tq se uveli4ava)
        I vse pak prosto razsujdavam, a ne da vi davam akul

        Коментар


        • Re: TICHA

          Първоначално изпратено от Dundo1
          Nqkoi ima li predstava kak shte se osu6testvi aukciona na 21-22 dekemvri. Ne znam zashto po tazi poziciq nqma golqm interes. Da ne bi ne6to da mi ubqgva. Scetovodnata mu stoinost e okolo 23 lv , a pechalbata na akciq e okolo 3.7lv, a nikoi ne kupuva.
          Smqtam da vlizam po tazi poziciq.Nqkoi moje li da mi dade nqkakva informaciq!Kakvo mislete za drujestvoto!!!
          Абе Аз лично нямам престава от тях
          ама си мисля, че и съвет трудно ще получиш
          нали всяка препоръка се наказва :-)
          (или май беше от догодина)

          Коментар


          • Алфа Ууд България АД (AL1 / TICHA)

            Nqkoi ima li predstava kak shte se osu6testvi aukciona na 21-22 dekemvri. Ne znam zashto po tazi poziciq nqma golqm interes. Da ne bi ne6to da mi ubqgva. Scetovodnata mu stoinost e okolo 23 lv , a pechalbata na akciq e okolo 3.7lv, a nikoi ne kupuva.
            Smqtam da vlizam po tazi poziciq.Nqkoi moje li da mi dade nqkakva informaciq!Kakvo mislete za drujestvoto!!!
          Working...
          X