IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ууд България АД (AL1 / TICHA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от аналгина
    Ти колко дружествта познаваш на БФБ , които имат P/E под 10 и то с тенденция печалбата на дружеството да скача, след пускане в действие на новите мощности?
    Авторът притежава за съжаление малко акции от това дружество, но не се бои да купува и на тези нива, защото онова в главата му подсказва, че на този фундамент отговарят цени над 40лв. за акция. Ще поживеем, ще видим.
    Крайно време беше в тази тема да прочетем поне едно разумно мнение.
    Инвесторе, ако има нещо, което не ти харесва в ТИЧА, по-добре го кажи, а не се измъквай с някакви обобщения.

    Коментар


    • Аналгин, от две години следя нашата борса, отчета на "Тича" съм го гледал 5-6 пъти и всеки път ми правят някои факти много неприятно впечатление и заради тях никога не бих станал тук, нито спекулант, камоли инвеститор, нарочно няма да хабя труд да ги изказвам, ти най добре си ги знаеш....но честно, не прави чест наистина толкова упорито, да се преувеличават някои благоприятни факти за "Тича", а други неблагоприятни въобще да не се споменават, как да е, успех, времето ще покаже, кой крив и кой прав....

      Коментар


      • ZVAN в CROBEX може доста лесно да се намерят дружества търгуващи под P/E 20 и под P/S 1 и като се има в предвид че хърватския индекс не е кой знае колко широк не знам в коя страна хлапетата си играят с повече шарени балони

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Investorrr
          Стига с тези поръчкови изявления, това "Тича" до вчера беше един два лева....аре няма нужда....направо му пуснете една реклама на първата страница на Инвестора, и друго, никой инвеститор не би писал в този форум, тук пишат само 101 % спекуланти....
          До сега винаги съм се придържал към добрия тон, но тук направо не мога да се въздържа. Тоз форум май се напълни с малоуници, дето хал-хабер си нямат от инвестиции и спекулации. Заради такива като тях от тук си отидаха редица колеги, чието мнение беше от полза за всички разбиращи и мислещи.
          За какъв балон говориш бре колега Инвеститоррр? Ти отчет разглеждал ли си през живота си? Имаш ли идея колко е P/E , P/Bv i.t.n. на дружеството? Ти колко дружествта познаваш на БФБ , които имат P/E под 10 и то с тенденция печалбата на дружеството да скача, след пускане в действие на новите мощности?

          Авторът притежава за съжаление малко акции от това дружество, но не се бои да купува и на тези нива, защото онова в главата му подсказва, че на този фундамент отговарят цени над 40лв. за акция. Ще поживеем , ще видим.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от xpucmo
            Първоначално изпратено от Zvan76
            Бих, ще издържиш ли на AC/DC( ако ме разбираш), ти си на ход

            Ей,Zvan76,падаш ли си по AC/DC?!
            Макар да не разбирам какво точно имаш предвид.
            Вероятно Alternating Current (AC) и Direct Current (DC).
            егати спора по нощите е падал за ТИЧА. Значи много добре ))

            AC/DC = права резба/обратна резба

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zvan76
              Бих, ще издържиш ли на AC/DC( ако ме разбираш), ти си на ход

              Ей,Zvan76,падаш ли си по AC/DC?!
              Макар да не разбирам какво точно имаш предвид.
              Вероятно Alternating Current (AC) и Direct Current (DC).

              Коментар


              • Мир приемам, не приемам следното: Това или онова е балон, фактите какви са?
                Ако се изброят балони ( според мен) и факти да, ама гледал ли си Hravtska , че там в индекса под P/E<20 i P/S<1 няма и проблема е, че гледаме само BSE.Това e проблем i na Bulgarian Portfolio Man)))))))))
                Мир сключвам, лека и приатна от мен.

                Коментар


                • Звънче,предложението ти за заяждане е тъпо,безмислено,обречено на неуспех.Предлагам мир,не си падам по простотия.Лека и го обмисли!

                  Коментар


                  • Бих, ще издържиш ли на ACDC( ако ме разбираш), ти си на ход))))))))))))))

                    Коментар


                    • Аз си нямам жена ,би ли я заместил? Фукльо!

                      Коментар


                      • GALBA, Съни , нямате ли жени(мъже) с които да говорите???????????)
                        Или по всяка позиця мнение имате????????))))))))))))))))
                        Имам Ticha))))
                        Ако кръгозора Ви е само BSE, можем да се видим и да поговорим( ако нямате други слущатели)
                        Кажете цената на Ticha на която бихте купилии ще ви продам)))))))))))))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя)
                          забелязваме GALBA,...чак забравих истинските шарени балони))))

                          Инвесторезащо пък поръчкови изявления))))
                          Само любов към акцията))))))))))))))))))

                          е,ех съни ,чак пък шарени ...носталгия:-)
                          На борсата ни балони просто няма,Нещотото се купува и продава на цената на споразумението.

                          Коментар


                          • забелязваме GALBA,...чак забравих истинските шарени балони))))

                            Инвесторезащо пък поръчкови изявления))))
                            Само любов към акцията))))))))))))))))))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Investorrr
                              ами като има акции които за една година скачат с над 3 000 % и такива дето скачат с толкова за месец два....

                              Какво от това ,ако аз и ти нямаме акции от дружеството(аз все едно
                              ще си купя)то не значи ,че е "балон",други ,а може би по-добри от мен и теб ,вече са го оценили .Във всички случай, някой вече печели ,а ние си говорим!

                              Коментар


                              • ами като има акции които за една година скачат с над 3 000 % и такива дето скачат с толкова за месец два....

                                Коментар

                                Working...
                                X