IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ууд България АД (AL1 / TICHA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Маслините ги обраха, сега чакаме да видим колко зехтин ще изкарат.

    Коментар


    • Тук май маслините вече ги обраха, но надявам се да видим по-добри времена.

      Коментар


      • А бе много се трупира тая позиция, другите отлепиха от дъното, кога и тук ще берем маслини, как мислите?
        "Купуването и продаването на гласове е престъпление"

        Коментар


        • абе много бързо скача цената тук и затова после връща много ....оставете я да се стабилизира около едни нива първо и тогава ъп
          Иначе ме е яд за пропуснатата промоция вчера,НО и сега ще дебна...

          Коментар


          • n/a
            --

            Коментар


            • Свободно търгуваните акции са не повече от 20-30 хиляди, така че 6 хиляди си е доста както и да го погледнеш.

              Коментар


              • n/a
                --

                Коментар


                • Това изсипване разчиства пътя за бързо поскъпване или поевтиняване според мен. Въпроса е кое от двете?

                  Коментар


                  • n/a
                    --

                    Коментар


                    • Някакви коментари за раздвижването днес?

                      Коментар


                      • Интересното в отчета им е това несъответсвие в Приходи от др. дейности за Q3 1,213 ,а за Q4 0.846. Явно има някакви сторнировачни операции?

                        Коментар


                        • Няма логична причина /или поне аз не се сещам/ Тича да се търгува под 1/2 от цената на Лесопласт и под 1/3 от цената на Фазерлест.При инвестиции от 1,5 млн.лв. за миналата година и вземане на цеха за ПДЧ мисля, че е въпрос на време да ги последва.Посредниците го позабравиха напоследък, но това ще е само временно.Имам акции и очаквам да си купя още.

                          Коментар


                          • н/а
                            --

                            Коментар


                            • Абе хора,защо не гледате целия отчет,ами само печалбата гледате Вижте къде са отишли паритенамалели са задълженията по кредитите, задълженията към свързани предприятия,както и отр.ефект от оперативните потоциами не ви ли говори това за едно.......Аре да помислете, че иначе е много лесно
                              Притежавам акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко
                                Ами, кой ви е карал да се набутвате при византийците. Не ви ли е ясно, че византиеца живее заради едно нещо и това е да прее*е някой българин.
                                Ама аз доброволно, защо си мислиш че влезнах на 16 лева.След два три месеца нямам нищо против пак така да ни прее*е византиеца и да се срини до 37 лева.Айде със здраве.

                                Коментар

                                Working...
                                X