IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ууд България АД (AL1 / TICHA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marcy
    Показа се.

    Бих го оприличил на средно задоволяваш очакванията ми.

    Какво му е добре на този отчет, ти газ ли си пил?!
    --

    Коментар


    • Показа се.

      Бих го оприличил на средно задоволяваш очакванията ми.
      Не се бъзи-кай !!!

      Коментар


      • Дего тоз отчед бре, мамка му!
        Не се бъзи-кай !!!

        Коментар


        • Видя ли какво показва отчетът?

          Коментар


          • профилактика

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pacient
              Oтчет
              Какъв е, защото не се отваря сайта на БФБ ?

              Коментар


              • Oтчет

                Коментар


                • Какво става с отчета?

                  Коментар


                  • Време е

                    Коментар


                    • Търпение, аз съм оптимист тук и ще чакам до последно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pavletin
                        С увеличението на капитала, което ще правят ще покрият предполагам част от задълженията и тогава нещата ще стоят по съвсем различен начин.Ако пуснат 600 000 нови акции по 10 лева емисионна стойност, само гледай какво ще стане.Въпроса е кога ще го направят?
                        Май му дойде времето

                        Коментар


                        • С увеличението на капитала, което ще правят ще покрият предполагам част от задълженията и тогава нещата ще стоят по съвсем различен начин.Ако пуснат 600 000 нови акции по 10 лева емисионна стойност, само гледай какво ще стане.Въпроса е кога ще го направят?

                          Коментар


                          • Компанията Alfa Wood, струва ми се няма никаква възможност да генерира доход за акционерите, при тази задлъжнялост,
                            По правилно е да кажем, че целия доход ще отива при големите акционерите, но под формата на лихви, а за малките акционери остава да се надлъгват на сухо.

                            Коментар


                            • Ama погледнете какви калпави отчети вади този Алфа УУД, няма ръст на приходите от продажби. Какви са тия продажби от 5-6 млн годишно, че то един квартален Хранителен магазин прави повече годишно.
                              Освен това задължениета за голями, милиони са отпуснати от фирмите собственици при около 6% лихва.

                              освен това отчетите за март.2007 г. не ми изглеждат верни по отношение на платени лихви. Записано е 17 хил.лв, при тези заеми краткосрочни и дългосрочни, направо е невероятно това число. Също така не е отразено в паричния поток ?!?!, а знаем че лихвите се плащат в същия месец, няма отлагане.
                              Въобще да имаме ли доверие на тия гърчуля ?

                              Коментар


                              • лятото е време за почивка и отдих.

                                Коментар

                                Working...
                                X