IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ууд България АД (AL1 / TICHA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе СТС хубаво купуват Тича ама да продадат Хидрото за да влезат тук..... не го разбирам.Ама нищо.Айде сега на 32-33.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • ^
      ^
      ^

      Коментар


      • Айдееее триииийсе лева, молим.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Да готино дружество са.Мисля ,че TICHA скоро ще се затича.



          Не е препоръка за търговия с тези акции.

          Коментар


          • ето какво пише на сайта

            The whole industrial complex covers 46,600 sq.m. in a site of 265,000 sq.m. and its reconstruction cost reached 7.5 million USD for production lines rebuilding and automating with modern hi-tech applications - especially for the Chipboard and Veneer production lines as well as the drying process.
            Мненията ми не са препоръка или съвет за покупко-продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ
              kork, май добри новини ще излязат тук на 9-месечието.
              Ще го чакаме Пич.Дано си струва !

              Коментар


              • kork, май добри новини ще излязат тук на 9-месечието.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham
                  Първоначално изпратено от kork
                  Първоначално изпратено от man_united
                  ... и на 20.00 ... когато Пощата реши да продава!!! :-)
                  с удоволствие ще поема определено количество,но малко се съмнявам
                  Корк Пощата е способна на всичко.Вервай ми
                  Вервам ти B.Graham ,те са класни играчи.Но идеята ми е,че тук имам много малко акции и бих си купил още,ако има кой да ги продаде евтино.
                  ПИЧ,не съм от този край и не съм ходил да го гледам предприятието.Мисля,че акцията има добър потенциал,но сега е нормално да е под натиск.Вероятно след няколко месеца цената ще премине нивото от 30 лева.

                  Това разбира се,не е препоръка за покупка или продажба на акции,просто е личното ми виждане за тази позиция.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kork
                    Първоначално изпратено от man_united
                    ... и на 20.00 ... когато Пощата реши да продава!!! :-)
                    с удоволствие ще поема определено количество,но малко се съмнявам
                    Корк Пощата е способна на всичко.Вервай ми
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • КОRK, какво става с това предприятие, имаш ли информация дали работи. Няма ли някой от Варна (долни чифлик е близо до Варна - 40 км) да отиде да го види и да говори там с някой директор.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от man_united
                        ... и на 20.00 ... когато Пощата реши да продава!!! :-)
                        с удоволствие ще поема определено количество,но малко се съмнявам

                        Коментар


                        • ... и на 20.00 ... когато Пощата реши да продава!!! :-)

                          Коментар


                          • И тук много подаръци,много нещо.Хубаво,много хубаво.Има кой да купува,ако още някой паникьосан разпродададе,още по хубаво.Защо да купувам на 28 ,като мога и на 25......

                            Коментар


                            • Абе, то и аз съм кобос, ама от надцакване направих вече има-няма 150%

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ПИЧ
                                Кобоси се надцакват
                                Ти откри Америка колега.Ако разгледаш още по-подробно тази позиция,може да откриеш и топлата вода

                                Коментар

                                Working...
                                X