IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каолин АД (6K1 / KAO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво имаш в предвид под "източника"? Алфа ли?
    The weak are meat and the strong do eat.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
      Момчета, чувам някакви слухове, че Алфафинанс са измамили нещо Кварцверке и май нещата отиват на съд. Информацията ми е от Лондон, така че може и да е тотална измислица/развален телефон.

      Някой да е чувал нещо по въпроса?
      имам контакт от източника, който сподели, че това за тях вече е дан-дийл и никой не се занимава със слухове и репортерски сондажи. за друго не знам.

      Коментар


      • Момчета, чувам някакви слухове, че Алфафинанс са измамили нещо Кварцверке и май нещата отиват на съд. Информацията ми е от Лондон, така че може и да е тотална измислица/развален телефон.

        Някой да е чувал нещо по въпроса?
        Last edited by Nikola; 08.01.2014, 14:58.
        The weak are meat and the strong do eat.

        Коментар


        • Да, и аз питах моите, същото казаха

          Мерси на всички, и успех на борсата, но и не само

          Коментар


          • Първоначално изпратено от equal Разгледай мнение
            От Булброкърс вчера ми отговориха, че парите ще могат да се получат от четвъртък, 5.12 във всеки клон на Пощенска банка. Попитах изрично дали във всеки или само в централния клон за града, отговора беше - във всеки. Срещу лична карта, ин кеш
            От моя ИП ми изпратиха съобщение със същото съдържание: от утре, всеки клон на Пощенска, срещу лична карта.
            "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pif79 Разгледай мнение
              Някой може ли да ми обясни кога и как ще си получа парите?

              Няма ли автоматично да мине през моя ИП (Бенчмарк) и да си ги получа директно в сметката?
              От Булброкърс вчера ми отговориха, че парите ще могат да се получат от четвъртък, 5.12 във всеки клон на Пощенска банка. Попитах изрично дали във всеки или само в централния клон за града, отговора беше - във всеки. Срещу лична карта, ин кеш
              |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
              |___________||__|___|)
              (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pif79 Разгледай мнение
                Някой може ли да ми обясни кога и как ще си получа парите?

                Няма ли автоматично да мине през моя ИП (Бенчмарк) и да си ги получа директно в сметката?
                Виж т. 8.2. от Предложението за изкупуване
                http://bulbrokers.com/bg/markets/bor...a-informaciya/

                Коментар


                • Някой може ли да ми обясни кога и как ще си получа парите?

                  Няма ли автоматично да мине през моя ИП (Бенчмарк) и да си ги получа директно в сметката?

                  Коментар


                  • R.I.P. КАО

                    СЪОБЩЕНИЕ ПО ЧЛ. 38, АЛ. 4 ЗПФИ

                    На 28.11.2013 г. БУЛБРОКЪРС сключи извън регулиран пазар и многостранна система за търговия сделка с акции на “Каолин“ АД, допуснати до търговия на регулиран пазар.

                    Сключената сделка е със следните параметри:

                    вид на сделката: покупка (изкупуване на акции по реда на чл. 157а, ал. 2 от ЗППЦК)
                    емисия: BG1100039012
                    броя: 873 427
                    единична цена: 4.156
                    валута на сделката: лев
                    датата и часа на сключване: 28.11.2013 16:49

                    Сделката е осъществена в следствие на отправено от Кварцверке ГмбХ към останалите акционери на “Каолин“ АД предложение за изкупуване по чл. 157a, ал. 1, от Закона за публичното предлагане на ценни книжа на всички техни акции.
                    Предложението е регистрирано в Комисията за финансов надзор с вх. № РГ-05-1111/24 от 08.11.2013 г. и в “Българска фондова борса – София“ АД с вх. № 7662 от 08.11.2013 г. и публикувано на 25 ноември 2013 г. във в. Сега и в. Капитал Daily.

                    http://bulbrokers.com/bg/markets/bor...a-informaciya/
                    |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
                    |___________||__|___|)
                    (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

                    Коментар


                    • Сбогом КАО, не се получи с теб
                      Не-заслужил инвеститор

                      Коментар


                      • да така е,
                        ама не разбрах от кога започват да плащат
                        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                        Коментар


                        • Сега какво излиза, който не е продал трябва да ходи до Пощенска банка, така ли?
                          http://bulbrokers.com/media/uploads/...ane_kaolin.pdf
                          стр.11 VIII. РЕД ЗА ОСЪЩЕСТВЯВАНЕ НА ПРЕДЛОЖЕНИЕТО ЗА ИЗКУПУВАНЕ И
                          НАЧИН ЗА ЗАПЛАЩАНЕ НА ЦЕНАТА

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                            аз се надявах и един дивидент да взема преди да ги отпишат
                            мислих че кфн ще се замотаят повече
                            Те новите мажовци като са германци да не пасат трева!
                            Разбира се че няма да гласуват плащане на дивидент, докато не си приберат акциите!

                            Коментар


                            • аз се надявах и един дивидент да взема преди да ги отпишат
                              мислих че кфн ще се замотаят повече
                              “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                                Стана тя каквато стана.
                                КФН-то що се пъна толкова време!
                                Даде грешни надежди на хората, че ще могат да вземат повече лефчета от мажоритаря!
                                Това не виждам къде може да стане, по света, нерде у нас!

                                Коментар

                                Working...
                                X