IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Холдинг "Нов век" (6N3 / HNVEK)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Предполагам че не е на случаен принцип и че може да има интрига, затова си позволих този залог с малка сума.
    Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
      Аз за спорта се качих на лодката, дано не се клати, а иначе ако пусне 25-30% ще е бонус от тотото
      Тук май надеждата е в тотото Иначе някъде пишеше, че в консолидираните отчети загубите били за над 4,5 и над 3,5 милиони съответно за 2013 и 2014 ...
      И това ми било индекс. Все успяват да вкарат по някое шитче ))) Каква е ползата да се опреснява ako шит излиза а още по-голям влиза!?.
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
        Аз за спорта се качих на лодката, дано не се клати, а иначе ако пусне 25-30% ще е бонус от тотото
        Тук си е живо тото....
        на колкото ТИМ пусне акциите на толкова ще ги купи индексния.....
        Аз смятам ,че са си направили сметката ....
        Гледай колко струва ЗХБГ като цяло този , който ще се купи пакета и 2 пъти повече пакета на този холдинг......
        Не е препоръка.....

        Коментар


        • Аз за спорта се качих на лодката, дано не се клати, а иначе ако пусне 25-30% ще е бонус от тотото
          Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

          Коментар


          • Като гледам на година по 1 коментар.

            Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Това ли е новата ракета?
              Най-добрата !
              Не ми се мисли. какво се случва ако я напомпят сега и след като мине еднократния дивЕдент ...
              Излезе ли от индекса догодина (не вярвам някой да си мисли, че е устойчиво закована там) не знам къде ще й е зоната на чистите ...
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Това ли е новата ракета?

                Коментар


                • Четири дружества ще се влеят в "Холдинг Нов век"
                  Така ще се създаде поредният секторен холдинг на БФБ, гравитиращ около икономическата група на "Химимпорт"

                  http://www.capital.bg/biznes/2014/05...lding_nov_vek/
                  “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                  Коментар


                  • Хубаво, че има балъци да продават на ниски цени. Някой знае ли, защо толкова бавно се качваме? Не е препоръка за нищо.
                    Last edited by the money-maker; 09.10.2013, 11:51.

                    Коментар


                    • ниска?

                      явно има повече от една дефиниция за "ниска"!!

                      Коментар


                      • Някой знае ли защо тези акции се търгуват на толкова ниска цена? Не е препоръка за нищо.

                        Коментар


                        • сделка с Холдинг Нов Век на 14 пъти над последната цена


                          http://www.investor.bg/?cat=5&id=93741

                          Коментар


                          • Неконсолидирания отчет, който изкараха е направо ужасен...

                            дано консолидирания да е приличен!!!

                            http://www.investor.bg/?id=67912
                            Мнението ми не е препоръка!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ОК
                              Защо отчета започва от шеста страница? Иначе видях само, че са купили 4 млн акции от Зърнени храни.
                              ю

                              да видим сега какъв отчет ще изкарат...
                              Мнението ми не е препоръка!!!

                              Коментар


                              • Защо отчета започва от шеста страница? Иначе видях само, че са купили 4 млн акции от Зърнени храни.

                                Коментар

                                Working...
                                X