IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много наивно се опитаха да хванат маймунката
    Подхвърлиха едни лъснати прогнози, подхвърлиха едни големи цифри - 200 млн. евро за завод за хартия, които хич не се връзват с размера на бизнеса им. Въобще зарибявка отвсякъде.
    Може и да са излъгали 2-3-ма гърци дето им купиха малко права вчера и днес, но с това ще си останат. С Интерлоджик-3 не щем да се занимаваме!

    Та с този мошенически подход ще си разгонят инвеститорите и на 5 лв.
    Лично аз се замислям дали въобще да се занимавам с тази мътна история!

    Коментар


    • ключовата част на твоето очакване за цена е:

      Първоначално изпратено от GALBA
      ...Дочух, че собствениците дават обещания за много инвестиции,затваряне на цикъла и други неща.Ако всичко това е вярно,да го повторя,ако всичко това е вярно,да попитам ;Манипулирате ли ,неразбирате ли или искате някой подаръци да ви прави?Ако е третото и аз искам ама няма!
      Колкото до това, дали ще е съвсем успешно,ще бъде!
      за мен цена от 7 лева на акция т.е. 30 лева на право е подарък за собствениците и то какъв подарък само
      и любимата ти цена от 7 лева на акция дава 280 млн лева капитализация на Свилоза, за което Дачев може само да си мечтае в следващите години

      3-4 лева на акция е цената с включени всички най-оптимистични прогнози и очаквания т.е. който е свръх оптимист и е готов да чака 3 години в Свилоза да купува права на макс 10 лева

      иначе 5 лева е по-справедливата цена но пак с включени очаквания и "обещания за инвестиции"

      Коментар


      • И затова повторих;Ако всичко това е вярно. До десетина дена ще си проличи, за всеки случай ,ще следя позицията и ако вие сте прави и собствениците решат да продават права на каквато и да е цена ,ще се включа на опашката за подаръци.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от GALBA
          Първоначално изпратено от Странджата
          ами то на 3-4 лева им е съвсем реалната цена
          ако пък увеличението не е съвсем успешно то и тази ще им е много
          Не познавам дружеството и в спор не влизам,но се обаждам,защото ми замириса на много скептицизъм тук, или манипулация.Ако правото струва 4 лева (срещнах и мнение за цена от 2лв.)и това право ти дава право да си купиш акции 5(пет)бр.по 1 лв.,то цената на 1 акция с разходите става около 1,50лв.при цена в момента над 7лв.(И днес никой не продаде дори 1 акция)Дочух, че собствениците дават обещания за много инвестиции,затваряне на цикъла и други неща.Ако всичко това е вярно,да го повторя,ако всичко това е вярно,да попитам ;Манипулирате ли ,неразбирате ли или искате някой подаръци да ви прави?Ако е третото и аз искам ама няма!
          Колкото до това, дали ще е съвсем успешно,ще бъде!
          Galba nesto aritmetikata ti kuza, pogledni v nachaloto na temta s edin drug uchastnik sme napravili njakoj smetki. Pravoto izliza kum 4 lv. Taka che Strandjata e prav!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Странджата
            ами то на 3-4 лева им е съвсем реалната цена
            ако пък увеличението не е съвсем успешно то и тази ще им е много
            Не познавам дружеството и в спор не влизам,но се обаждам,защото ми замириса на много скептицизъм тук, или манипулация.Ако правото струва 4 лева (срещнах и мнение за цена от 2лв.)и това право ти дава право да си купиш акции 5(пет)бр.по 1 лв.,то цената на 1 акция с разходите става около 1,50лв.при цена в момента над 7лв.(И днес никой не продаде дори 1 акция)Дочух, че собствениците дават обещания за много инвестиции,затваряне на цикъла и други неща.Ако всичко това е вярно,да го повторя,ако всичко това е вярно,да попитам ;Манипулирате ли ,неразбирате ли или искате някой подаръци да ви прави?Ако е третото и аз искам ама няма!
            Колкото до това, дали ще е съвсем успешно,ще бъде!

            Коментар


            • ами то на 3-4 лева им е съвсем реалната цена
              ако пък увеличението не е съвсем успешно то и тази ще им е много

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Борис
                Много се излагат.
                Лъгаха наляво и надясно че интереса бил голям и щели да продават на 20 лв. а офертите им висят като на циганче сопола
                Изтърваха да продават при еуфорията по 10 лв. и сега при тази апатия на пазара ще трябва да смъкват гащи до 3-4 лв.
                Tazi rabota napravo e sme6na-20lv za pravoi kakvo da davame 5lv na akciq pri realna po-niska i ot 2 lv
                Mnogo interesno kak se nadqvat da prodadat tezi prava sled kato doverieto kum tqh neprekusnato pada.Az li4no 6te 4akam aukciona i 6te sloja ne po-visoka cena ot 2-3lv

                Коментар


                • Много се излагат.
                  Лъгаха наляво и надясно че интереса бил голям и щели да продават на 20 лв. а офертите им висят като на циганче сопола
                  Изтърваха да продават при еуфорията по 10 лв. и сега при тази апатия на пазара ще трябва да смъкват гащи до 3-4 лв.

                  Коментар


                  • Тея от ОББ си мислят че сме расли в саксия :-)

                    Коментар


                    • ako me pitate mene tija ot OBB ama vaobste gi njama v toja biznes samo im poglednete doveritelnite drugestva upravlavani ot tjahnija ASET. nesto mnogo klapavo vigdat sveta okolo sebe si.
                      Neznam kak gi smetnaha tija prava.
                      njamam svilozki misleh da si vzema ama ste pochakam.

                      Коментар


                      • Искат 20 лв., защото до скоро шарани се ловяха и на 25 лв. А пък и почват по- от високо, че ако може да не стигат до 5 лв, ама няма да се размине.

                        Коментар


                        • Споко Нивата е доста дълга ..та чак до Лондон )))))))))))))!


                          ) аз съм на 5.55 ... )))))))))
                          Умереният риск винаги печели ! ))))))

                          Коментар


                          • 20 лв. за право!?!
                            Тия от ОББ нещо са откачили. Сигурно си мислят че покрай еуфорията на пазара ще утепат рибата Хе, хе, майтапчии.
                            Повече от 5 лв. не заслужават тези права. Продават се само надежди и заеми т.е. сапунени мехури!

                            Коментар


                            • мен ако питаш, и 5 лева за право е много.
                              Повече от 3.50 не давам.

                              Ще ми се утре някой да сипе 1000 бройки, за да видя как купувачите ще се уплашат и ще си изпотрошат краката да бягат!

                              Коментар


                              • Само не мога да схвана ква е тази простотия търговия с права един месец. Не знам до сега кой и защо си купи права ама явно е мнооооооооооого дългосрочен инвеститор, сигурно за деца и внуци зарежда
                                А що се отнася до правата аз над 5 лева за нищо на света не купувам. Просто се шашкам как някой може да реши, че компания чиято капитализация е 40 млн и си увеличава капитала с 35 млн изведнъж ще струва примерно 240 млн! Вярно май куцо и саката на кобос е отишло

                                Коментар

                                Working...
                                X