IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Евала Аналгине!

    Супер казано!

    Успехи! И на теб и на Слънчевия вятър (скоро не се бях забавлявал толкова много с нечий начин на изразяване)

    Коментар


    • Неее, аналгине, само на 5 лв - НЕ. Има по-добър вариант, даже по-добре у МЕДИАС, ПЕТХЛ, - тия че се върнат до 3-4 месеца и други ще имааааа, защо да се минеш и да чекаш 1-2г., .... Тва е подсказка само за аналгина, щото е свестен, всеки да си решава сам, има си всекой глава на раменцата, така мисла, така го и казах А чичо Гринспан нека си участва у Свилозата, негово право си е

      Коментар


      • Дядо Грийнспан, би ли ми обяснил само, кога въпросните заводи ще бъдат изградени, кога ще започнат да функционират и кога ще вземат да се изплащат и кога ще почнат да носят печалби, че тоз космонавт да ми иска такава надбавка? Тук май някой си помисли, че е хванал господ за шлифера! До преди година никой не искаше да прави ИПО и да увеличава капитала през борсата, а сега куцо, кьораво и сакато като видяха от Химимпорт и Монбат и те се наредиха на опашката. Ама ние не пасем трева, правим разлика между Химимпорт и Свилоза.
        Аз лично на аукциона ще си наредя 3-4 оферти на ниски цени, като едва ли ще сложа над 5лв. И не забравяйте, Дачев е на зор, не ние. Аз лично имам над триста алтернативи. А той ако си намери лапнишарани на високи цени, да си лети със здраве из Космоса.
        Успех на всички!!!

        Коментар


        • Не разбрахте ли - права по 5 лева няма да има ... и по 10 също. Къде бляхте миналата година акциите като бяха по 4-5 лева.

          Първоначално изпратено от Слънчев вятър
          Поздрави на всички
          Да не забрава, да кажа че искам и тоя ден да е убав за космонавтиката Ама почна да ми омръзва секи ден да казвам колко е убав Нема ли да има край тва увеличение, цела година ли ще ги държиме тея наште оферти, незнам. ?
          Капитала требва да работи и ако, тва увеличение не свърши до 22 март - пролетното равноденствие, я че си изтегля офертата, щото нема смисъл да чака толкова дълго под 2 лв. Има и други убави акции
          изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

          Коментар


          • Трябва да се отбележи, че не само космонавтиката, но и PR бранша имат в лицето на Красимира Дачева един самороден талант - точните новини идват в точното време, щото явно са решили да я карат само на подгряващи PR акции.

            А на ОББ можем само да честитим успешното увеличение - успяха не само да продадат нещичко, но и да купят 99,9999999% от продадените акции! Който го може, си го може! Евала! Машала! Ашколсун! От общо 6 658 034 издадени права успяха да продадат цели 1 062 707 броя! Сега остана на 15 февруари да пласират останалите няколко милиона права! Още от сега мога да се обзаложа, че тогава пак ОББ ще бъде основния купувач.

            Коментар


            • ще ми разясните ли аз аукциона

              колеги,
              може ли да ми обясните като на прост човек какво се прави на аукциона, кога се подават заявките, кога се записва, може ли и да не се запише,
              ама като на прост човек ми обяснете, че тия неща технологичните не ги учехме в училище ...
              "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

              Коментар


              • Е, най-накрая дадоха старта, па сега че си ползваме сумичките по предназначение най-после

                Коментар


                • ... predi imahme 2 br. kosmonavti - sega samo naikakav pishman turist ...

                  Коментар


                  • za sagalenie zaleza na kosmonavtikata v BG nastpva bavno i neumolimo ...

                    Коментар


                    • Merci, заядливеца и бул, верно така било, ееее - най-накрая

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                        Поздрави на всички
                        Да не забрава, да кажа че искам и тоя ден да е убав за космонавтиката Ама почна да ми омръзва секи ден да казвам колко е убав Нема ли да има край тва увеличение, цела година ли ще ги държиме тея наште оферти, незнам. ?
                        Капитала требва да работи и ако, тва увеличение не свърши до 22 март - пролетното равноденствие, я че си изтегля офертата, щото нема смисъл да чака толкова дълго под 2 лв. Има и други убави акции
                        крайна дата за търговия на правата на борсата: 06.02.2007 год.,
                        Т.Е. ДНЕС

                        Коментар


                        • Поздрави на всички
                          Да не забрава, да кажа че искам и тоя ден да е убав за космонавтиката Ама почна да ми омръзва секи ден да казвам колко е убав Нема ли да има край тва увеличение, цела година ли ще ги държиме тея наште оферти, незнам. ?
                          Капитала требва да работи и ако, тва увеличение не свърши до 22 март - пролетното равноденствие, я че си изтегля офертата, щото нема смисъл да чака толкова дълго под 2 лв. Има и други убави акции

                          Коментар


                          • ОББ.....елате на себе си....какви са тез врътки. Накупиха на 20, сега ги продават пак на 20.....е то хубаво да искаш да ходиш в космоса ама ние не сме извънземни....

                            Коментар


                            • ПОСЛЕДНИ КОСМИЧЕСКИ НОВИНИ

                              Посетете сайта на компанията, предлагаща космическите разходки ето тук:
                              http://spaceadventures.com/

                              Там ще намерите подробности за услугите, които предлагат, цени, разписания и отзиви от доволни клиенти Има и много красиви снимки, които ме карат да се замисля дали да не разпродам портфейла и да последвам видния български бизнесмен по пътя към славата! Предлагам Инвестора да постави линк към горния сайт в страницата на SVIL в раздела "Компании".

                              Между другото, новината за бъдещите космически подвизи се е разпространила и в специализираните форуми и блогове за космонавтика. Само пуснете в Гугъла "spaceadventures.com" и "dachev" и гледайте резултатите. Та във форумите се набляга, че Краси Космонавта ще бъде не само първият български космически турист, но и ПЪРВИЯТ ЕВРОПЕЙСКИ космически турист. Ударихме Европата в земята! Браво Краси, браво Свилоза!
                              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от аналгина
                                Ако щът и катерици на Венера да въдят, все ми е тая. Аз мои 4лв. за един техен не давам. Таз акция след увеличението не трябва да струва повече от 2-2.30лв. за бройка, по моите сметки естествено, а за по-насетне - като му дойде времето!!!
                                Pri polojenie, che za 2007 ne ochakvat pechalba zaradi amortizazii i spirane na proizvodstvoto (vij prospekta) az poveche ot 1,5 za akzia sled uvelichenieto ne davam, vie si smetnete kude e realnata zena na pravoto.


                                P.S. Po nekudirno i s greshki napisan prospekt ne bjah srestal, da ne govorim, che lispva sumati i vajna informazia kato naprimer prodajbite po pazari i t.n. Puk i sled izzepkite na kosmonavta oste po-malko doverie vduhva zjaloto IPO ...

                                Коментар

                                Working...
                                X