IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вярно си е, друго каза - аз малко интерпретирах.

    Господин Аналгин аз не го познавам Дачев - просто ми импонира стремежа към звездите.

    Първоначално изпратено от Слънчев вятър
    aaaa, Гринспане!, никаде не съм казал дали некой е кадърен и дали требва при това да му се дава път моля, моля инак съм за идеализма на борсата за може да пичела по-лесно
    изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

    Коментар


    • aaaa, Гринспане!, никаде не съм казал дали некой е кадърен и дали требва при това да му се дава път моля, моля инак съм за идеализма на борсата за да мой да пичела по-лесно

      Коментар


      • Слънчев ветре, те гърците и стъклото са взели, ама както казваш то аз съм за това кой е кадърен и можещ да му се дава път ...
        А Дачев може да стане първия в Европа космически турист - още тази година. И тогава много ще се гордеем ние акционерите. Нека вземе и логото на Свилоза така в космоса и малко реклама ще направи :-)
        Виж и Майкрософт си пратиха човек в Космоса и се га се гордеят хората.
        Аз като българин и акционер в Свилоза (макар и малък) и аз искам да се гордея ...
        изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

        Коментар


        • Краси - идеалист!!! Ха ха ха, тва не трябваше ли в темата за бисерите и вицовете да го напишеш колега Грийнспан?
          Ама като се замисля, може и да е идеалист човека, само че дали идеята му не бе с нашите пари да лети из Космоса?
          П.П. За това България е на този хал, при такива идеалисти кво друго може да очаква човек :-(

          Коментар


          • Не се коси - гърците ще ги запишат. ....
            Нека има и идеалисти в тази България ..
            e па чичо Гринспане, нека, нека да има идеалисти и у нас я съм за тва - да има
            и хич не се коса за гърците и турците /за един хартията, за друг БТК, нема лошо/
            инак я също искам у космоса

            Коментар


            • Не се коси - гърците ще ги запишат. И не знам какво като иска да лети в Космоса човека. И аз искам!
              Не може пък всички да искаме манекенки със секси бенки.
              Нека има и идеалисти в тази България :-)

              Първоначално изпратено от Слънчев вятър
              1anti, датата се пада на 12 април, ше ходиме с кучето да занесем цветя за Гагарин, има си едно место, къде ние си го знаеме, деня си заслужава да се разходи човек. А иначе е убаво тва решение за хартиения завод, да видиме, кво ше стане тогава - 200 мил са си 3 пъти повече от Каолина, ше има промоции целогодишно, кога ше го остават тоя индекс да расте, незнам
              изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

              Коментар


              • 1anti, датата се пада на 12 април, ше ходиме с кучето да занесем цветя за Гагарин, има си едно место, къде ние си го знаеме, деня си заслужава да се разходи човек. А иначе е убаво тва решение за хартиения завод, да видиме, кво ше стане тогава - 200 мил са си 3 пъти повече от Каолина, ше има промоции целогодишно, кога ше го остават тоя индекс да расте, незнам

                Коментар


                • утре е международен ден на космонавта да е честит на третия български космонавт и събирайте пари за четвъртия )

                  Коментар


                  • Свилоза ще продължи с увеличаването на капитала
                    днес, 17:31

                    "През септември - октомври месец планираме увеличение на капитала". Това обяви за http://pazari.dnevnik.bg/ Красимир Дачев - шеф на НС на Свилоза АД. "Ще емитираме акции за около 200 млн. лв., които ще са необходими за новия ни хартиен завод. Разчетите за него са в момент на разработка. Работим усилено с финландски фирми, които са много сериозни в този бранш", допълни Дачев.

                    "Не успяхме да постигнем целта си от близо 50% свободни за търгуване акции, но все пак те вече са около 20%, при около 3% преди увеличението на капитала. Разликата от около 8 млн. лв. от ненабрания капитал за инвестиционната програма ще финансираме със собствени средства. Разликата беше очаквана, тъй като бяхме заложили неслучайно минимален праг за увеличение на капитала - 25 млн. лв. Планираме придобиване на чужди компании които да влязат в групата "Свилоза". Те ще бъдат от съседни държави", допълни н Дачев

                    http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=329359

                    Ей, туй Космоса е голяма работа ша знаете!

                    Коментар


                    • Eeeeх, момчета и момичета, тежък камък ми е легнал на сърцето, че времето си минавааа, а нищо не предприемаме за лунната разведка ? ех, Мечо, мечо, мъката ми се допълня, че и отдавна не съм видел да дадеш некое мнение, а утре-други ден искачат новите акции, па да видиме ква ли ше е цената при тея 10-тина оферти отлево и отдесно на кобуса айде да е хаирлия новата емисия

                      Коментар


                      • Еее, ще разправяте на внуците как сте можели да купите по 5 лева акции на Свилоза ама ви се е видяло много ... а те ще се чудят да ви вярват ли :-)
                        Ей химия е това, не се шегувайте с местния шериф, а го подкрепете.

                        Първоначално изпратено от Мечка
                        Абе крайно време е КФН да отреже тази вратичка в закона:
                        хем записваш акции и не отиват на аукцион, хем после не ги плащаш.
                        А и Краси Космонавта яко се пре.ба - вместо да гепи за нереализираните права по 5кинта парчето - не ги е платил...
                        изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

                        Коментар


                        • Абе крайно време е КФН да отреже тази вратичка в закона:
                          хем записваш акции и не отиват на аукцион, хем после не ги плащаш.
                          А и Краси Космонавта яко се пре.ба - вместо да гепи за нереализираните права по 5кинта парчето - не ги е платил...
                          Настоящото мнение е лична прогноза и не представлява инвестиционен съвет или препоръка за покупка ил

                          Коментар


                          • няма да има за космически авантюри
                            ех, жалко, жалко. колко убаво се развиваше по едно време нашта космонавтика, а на луната продължават да стават некои странни работи и си требе едно ходене. Кой-кво ще да си разправа, ама оня ден се скрила целата луна у тъмното, разправат . има нещо там ше знаете, кой разбере първи ше е голема работа.

                            Коментар


                            • от там откъдето намери пари да купи Балкнакар средец
                              не знам от виена ли са или от някоя офшорка
                              а може и да продаде билета за космоса

                              Коментар


                              • E то беше ясно.Баламурниците с 1000000 права по 20 и нещо са си ги записали 5-те милиона акции, а космонавта с получените 20 милиона е платил 20 милиона акции по номинала.Откъде този смешник ще изкара още 8 милиона за да си плати всичките акции!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X