IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тук нещо се пече

    Коментар


    • Излезе отчета
      http://www.bse-sofia.bg/download/fin...reports_97.xls

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Мариян Йорданов
        Здравейте
        Подготвям интервю със Свилоза , моля задайте въпроси.

        Предварително благодаря,
        Мариян Йорданов
        Investor.bg
        Попитай го дали знае колко заплата вземат неговите работници в Свилоза и той би ли успял да издържа с такава заплата семейството си (опс, май сгреших - той толкова дава като бакшиш на обслужващите го компаньонки)

        Коментар


        • 1. Очаквани приходи, печалба Q2-2007 консолидирани. Реализация на инвестиционната програма до момента.
          2. Очаквани приходи 2007, печалба 2007.
          3. На какъв етап е подобряване рентабилността на производството?
          4. На какъв етап е проектът "завод за хартия"?
          5. Лично към Красимир Дачев - евентуалния му полет в Космоса би ли подобрил корпоративния имидж на Свилоза?
          изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

          Коментар


          • Здравейте
            Подготвям интервю със Свилоза , моля задайте въпроси.

            Предварително благодаря,
            Мариян Йорданов
            Investor.bg

            Коментар


            • Имам малко купени на 1.08.2006.
              Имат амбициозна програма, осигурено финансиране и са обречени на успех :-)
              изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

              Коментар


              • http://money.ibox.bg/news/id_1349443538
                Още малко лиготии около Краси Космонавта...

                Коментар


                • Добре де, дотук всеки се изказва негативно за акцията,а вчера са купували доста КОБОС-и, нека си признаят все пак кои са.Аз съм на позиция,след като изчаках всички трансформации на капитала,ударих едно "торпедо"
                  "НИКОГА НЕ ПРЕНЕБРЕГВАЙ ИНТУИЦИЯТА СИ. НО И НЕ МИСЛИ, ЧЕ САМО ТЯ СТИГА."

                  Коментар


                  • Абсолютно! Скоро още впечатляващи новини ще изскочат в опит да вдигнат цената, че гърчолята дето се набълбукаха през ОББ сигурно вече здраво мърморят...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ахмак
                      на мен обаче 2.5 млн. печалба за половин година ми харесват на базата на предишните резултати.
                      Космонавта точно за ахмаци като тебе пуска подобни глупости.

                      Блажени са вярващите!

                      Коментар


                      • на мен обаче 2.5 млн. печалба за половин година ми харесват на базата на предишните резултати.

                        Коментар


                        • Във вчерашния брой на Труд има "култово" интервю на Краси-Галктиката......отдавна не се бах забавлявал така с този иначе скучен вестник.

                          Коментар


                          • Тоя Краси Космонавта още ли е на Земята? Че то наш`то село тесничко му се оказа май! Или е забравил какви мизерни заплата плаща на "селяните" у Свищов? Или май забрави, че и той самият е от там и че е от "Чифте кафене" махала? Който разбира малко от езика ще се досети че си е чист мангал; мястото му е в затвора, а не в Космоса, където само Валя Балканска и Георги Иванов могат да представят България!

                            Коментар


                            • По-веселото е,че има "стар-нов" познайник на хоризонта
                              "НИКОГА НЕ ПРЕНЕБРЕГВАЙ ИНТУИЦИЯТА СИ. НО И НЕ МИСЛИ, ЧЕ САМО ТЯ СТИГА."

                              Коментар


                              • ех тоя Краси-космонавта, голям смех със него
                                пак зарибява цацата
                                още не е минало 6-месечието ама той вече да пусне въдичката
                                че ортаците от ОББ с бая акции се налапаха и сега ако не ги шитнат на цацата сигурно Краси-космонавта ще трябва да им ги купува
                                И така завладяването на нови галактики ще се отложи :lol:

                                Коментар

                                Working...
                                X