IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да не дойде и от Джаба Хатинянина

    Коментар


    • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
      киро това e неконсолидирания , защо се излагаш не мога да разбера ....като цялата печалба идва от свилоцел и нормално ще е към 17-19 млн
      Очакваме печалба и от Стар Трек

      Коментар


      • Днес видяхме раздвижване и тук. Нормално, след силен ръст при първия ешалон акции (блу чипс), инвеститорите да насочат вниманието си към втория ешалон (по-слабо ликвидни, но много подценени компании). Така че, спокойствие и силна храна и туку виж таргета на Zaki за 4-5 лв/акция се появил на хоризонта

        Коментар


        • Да не би да казвам, че е консолидирания

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Печалбата на Свилоза АД към 31 декември 2010 г. е в размер на 131 хил. лв.

            Дружеството Свилоза АД е реализирало печалба към четвъртото тримесечие на 2010г., в размер на 131 хил. лв. Общите приходи на дружеството са 2848 хил. лв., което е с 57.33 % по-малко спрямо предходния период. Общите разходи отчитат спад от 45.27 % спрямо предходния период до 2727 хил.лв.

            Нетните приходи от продажби за тримесечието са в размер на 2736 хил.лв. и представляват 96.07 % от общите приходи. Спрямо съответния период за 2009 година те намаляват с 55.83 %.

            Към 31 декември 2010г. дружеството показва печалба на акция в размер на 0.00лв. . Данните са от Баланс/Отчет на дружеството за IV-тото трим. на 2010г.

            Собственият капитал на дружеството е 54440 хил. лв. , като спрямо същия период на 2009г. е намалял с 0.19 %.

            Обобщена информация за търговията с акции на дружеството на БФБ – София за периода октомври-декември 2010г.:
            Общ брой изтъргувани акции: ( 324 844 бр. акции )
            Общ брой сделки: ( 178 бр. )
            Минимална цена: ( 0.980 лв. )
            Максимална цена: ( 1.800 лв. )
            Среднопретеглена цена: ( 1.065 лв. за акция. )
            киро това e неконсолидирания , защо се излагаш не мога да разбера ....като цялата печалба идва от свилоцел и нормално ще е към 17-19 млн

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Печалбата на Свилоза АД към 31 декември 2010 г. е в размер на 131 хил. лв.

              Дружеството Свилоза АД е реализирало печалба към четвъртото тримесечие на 2010г., в размер на 131 хил. лв. Общите приходи на дружеството са 2848 хил. лв., което е с 57.33 % по-малко спрямо предходния период. Общите разходи отчитат спад от 45.27 % спрямо предходния период до 2727 хил.лв.

              Нетните приходи от продажби за тримесечието са в размер на 2736 хил.лв. и представляват 96.07 % от общите приходи. Спрямо съответния период за 2009 година те намаляват с 55.83 %.

              Към 31 декември 2010г. дружеството показва печалба на акция в размер на 0.00лв. . Данните са от Баланс/Отчет на дружеството за IV-тото трим. на 2010г.

              Собственият капитал на дружеството е 54440 хил. лв. , като спрямо същия период на 2009г. е намалял с 0.19 %.

              Обобщена информация за търговията с акции на дружеството на БФБ – София за периода октомври-декември 2010г.:
              Общ брой изтъргувани акции: ( 324 844 бр. акции )
              Общ брой сделки: ( 178 бр. )
              Минимална цена: ( 0.980 лв. )
              Максимална цена: ( 1.800 лв. )
              Среднопретеглена цена: ( 1.065 лв. за акция. )
              Кире , четеш като Дявола евангелието .....
              МНЕНИЕТО МИ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

              Коментар


              • Печалбата на Свилоза АД към 31 декември 2010 г. е в размер на 131 хил. лв.

                Дружеството Свилоза АД е реализирало печалба към четвъртото тримесечие на 2010г., в размер на 131 хил. лв. Общите приходи на дружеството са 2848 хил. лв., което е с 57.33 % по-малко спрямо предходния период. Общите разходи отчитат спад от 45.27 % спрямо предходния период до 2727 хил.лв.

                Нетните приходи от продажби за тримесечието са в размер на 2736 хил.лв. и представляват 96.07 % от общите приходи. Спрямо съответния период за 2009 година те намаляват с 55.83 %.

                Към 31 декември 2010г. дружеството показва печалба на акция в размер на 0.00лв. . Данните са от Баланс/Отчет на дружеството за IV-тото трим. на 2010г.

                Собственият капитал на дружеството е 54440 хил. лв. , като спрямо същия период на 2009г. е намалял с 0.19 %.

                Обобщена информация за търговията с акции на дружеството на БФБ – София за периода октомври-декември 2010г.:
                Общ брой изтъргувани акции: ( 324 844 бр. акции )
                Общ брой сделки: ( 178 бр. )
                Минимална цена: ( 0.980 лв. )
                Максимална цена: ( 1.800 лв. )
                Среднопретеглена цена: ( 1.065 лв. за акция. )

                Коментар


                • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                  Тук имам от 1.10, Заки, май съм преди тебе Наложи ми се да правя един анализ на компанията и отрано я разконспирирах каква е подценена...
                  аз съм от 1,20. Мисля да изчакам едни 4-5 лв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                    Тук имам от 1.10, Заки, май съм преди тебе Наложи ми се да правя един анализ на компанията и отрано я разконспирирах каква е подценена...
                    браво. успех

                    Коментар


                    • Тук имам от 1.10, Заки, май съм преди тебе Наложи ми се да правя един анализ на компанията и отрано я разконспирирах каква е подценена...
                      Мнението не е препоръка за сделки!

                      Коментар


                      • XY, ти и тук ли се намърда? Май ти върви късмета, да ги улучваш. Да се надяваме, че и тук ще е така.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
                          Taka e, забавлявате ни, особено с балонизирането на топливо преди очета. Сега му се радвайте, балонери. И да - борсата е цирк. Още Костолани бил казал, че никъде няма толкова много глупаци на квадратен метър.
                          Да, прав е бил, много кибици стоят от страни и дават акъл

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Много е забавна тая мечка, сигурно е бивша служителка в цирк. Първо добре оплюва дадена акция и накрая си я купува
                            Taka e, забавлявате ни, особено с балонизирането на топливо преди очета. Сега му се радвайте, балонери. И да - борсата е цирк. Още Костолани бил казал, че никъде другаде нямало толкова много глупаци събрани заедно. Като вас в топливо може би е имал предвид. Не е препоръка. Ако сега не се посмеем заедно -кога !!??
                            Я всегда буду твоим поводом напиться.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                              Мечката една сносна акция да си купи
                              Много е забавна тая мечка, сигурно е бивша служителка в цирк. Първо добре оплюва дадена акция и накрая си я купува

                              Коментар


                              • Мечката една сносна акция да си купи
                                Мнението не е препоръка за сделки!

                                Коментар

                                Working...
                                X