IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от споменЪ Разгледай мнение
    гена, гледай да не повтаряш грешките на БФБ, че този път може да е фатално
    нищо не каза за сключваните сделки извън офиса на ИП. да не се притисни нещо
    пеньо, оспамваш всяка тема в която се появиш - направи си една тема и там си пиши

    в 1000 поста се пенеше как ще ми купиш акциите на дъното и аз ще фалирам, а то какво се оказа - продаде на софикс 258 и отиде да правиш банкови депозити и така вече 2 години

    пеньо, голям залък лапни - голяма дума не казвай --- мълчи там акто през последните две години и си пиши с другия ник

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
      СпоменЪ, за разлика от Батя, ти си толкова посредствен и примитивен, че искрено съжалявам, че някога съм си губил времето с теб. Със сигурност няма да повторя тази грешка отново.
      гена, гледай да не повтаряш грешките на БФБ, че този път може да е фатално
      нищо не каза за сключваните сделки извън офиса на ИП. да не се притисни нещо

      Коментар


      • СпоменЪ, за разлика от Батя, ти си толкова посредствен и примитивен, че искрено съжалявам, че някога съм си губил времето с теб. Със сигурност няма да повторя тази грешка отново.

        Коментар


        • SubZero, аз не виждам да си копнал коментар, в който да предсказвам пълен крах на каквото и да било нещо.
          дори е странно за мен, че си удебелил и подчертал част от коментара ми, а уж компрометиращия ми коментар е от юни 2009. та юни 2009 година не влиза ли в първата половина на 2009 ? и нещо по-важно: колко беше безработицата у нас юни 2009, колко е днес? колко беше делът на лошите кредити тогава, колко е днес? продължи ли да пада БВП в България след юни 2009г.? и то май не едно и две тримесечия, а поне година по нанадолнището.
          та какво ме питаше? да си изпълнявам ли обещанието или да чакам нови "компромати"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
            СпоменЪ, посочените от мен твои коментари са от края на 2009 и първата половина на 2010, а цитираните от теб сделки (Енемона, еврохолд), за които твърдиш, че си ми помогнал с тези коментари, са от 2008 и 2009, когато твоята комплексирана и самовлюбена персона ежедневно сееше в този форум смрад и за прогнози за софикс под 200.

            Не виждам как за сделки от 2008 и 2009 си ми помогнал с нещо, което си написал през през 2010, а не си спомням да съм прочел нещо смислено от теб през 2008 и 2009.
            гена, гена, гледам, че пак нещо не си разбрал. затова ти го копирам отново. между другото, чакам да копниш няколко мои коментара за прогнози за софикс под 200. нали ежедневно съм сеел подобни прогнози

            Първоначално изпратено от споменЪ Разгледай мнение
            ...гледам, че докато си ровил из коментарите ми си ползвал и по нещо от тях - купил енемона на 5 и продал на 8, купил еврохолд на 0.90 и продал на 1.40 - радвам се, че съм ти бил полезен, за да има как да се обясняваш по аргументирано като цени и дати пред Батя . влачи е гена, влачи, аз съм великодушен

            ...
            мисълта ми беше, че докато си се ровил из архива в търсене на мои коментари от края на 2009 и началото на 2010 си се натъкнал на коментарите, в които казвам кога съм влезнал и излезнал при Еврохолд и Енемона и после цитираш абсолютно същите цени на Батя. за Еврохолда са ама абсолютно същите 0.90 и 1.40 . та гена, много е лесно постфактум да се правиш на голям спекулант. за разлика от теб, аз съм го написал в дните на покупка и на продажба, а не като теб постфактум. постфактум можеш да впечатлиш баба си от с. Оризари.
            чест му прави на Батя, че той също посочва какво и кога е купил в реално време, а не след движението да се дуе, че го е хванал (чест му прави дори на П.Караиванов, че правеше същото). нали обвиняваше Батя, че бил манипулатор? нали се съмняваше, че още на 1.20 при една разпродажба е прибрал бързите си 20% и е оставил рибоците с кухата им инвестиция? е, кво стане е гена? вместо да умре от срам, той тръгнал да се прави на улав, след като акцията е направила близо 100% ръст, а Батя очевидно е още с нея

            и не ми говори за това какъв борец си срещу манипулаторите и какъв балансьор си. не знам колко почтено и законно е да се сключват сделки извън офиса на ИП. това да ти напомня за нещоо??? а, гено

            Коментар


            • Каквото и да говорим фактите са видими акцията почти се удвои-само това е важно другото са глупости.Така че късмет.Нямам.

              Коментар


              • В космоса има ли еко глоби

                Коментар


                • КРАСИ ПОДГОТВЯ ДОГОВОР ЗА ИЗНОС С NASA

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kosuma Разгледай мнение
                    Пенко, не ма да се плашиш.
                    Ще работят 30 минути повече и печалбата ще е същата като без глобата
                    по принцип сте прав, но следващия път някой може да вземе под внимание мнението ви и да завиши глобата десетократно например - при по следващи нарушения може да се издаде предписание за спиране на производството до отстраняване на нередностите и т.н.

                    тази минимална глоба е само за да се обърне внимание на проблема и да се вземат мерки

                    не е препоръка - нямам акции на дружеството

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
                      Тя и баба знае да каже "влязох" и да се дуе, ако цената скача, а като цената пада - да се изуе по терлици "аз нямам .... "



                      Че прави ги, бе герой, кой ти пречи. Tи се заяждаш с мен, аз само ти отговарям.
                      Като спреш да се заяждаш, няма да се занимавам с теб.
                      Не се разправяйте, бе хора. Не даваме добър пример на подрастващата смяна Разберете се, с две изречения и пазара после, да коли и беси. Достатъчно е да се каже: до края на годината ще бъде ... (еди къде си) на цена (според мен). А накрая паживьом увидем. И да се забрави спора. Тегаво е, да гледаш, как двама сериозни играча са се хванали, да се дърлят упорито във форума. Полза - никому

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя
                        Казах ти по-надолу - Така и баба знае. В минало свършено време....
                        Тя и баба знае да каже "влязох" и да се дуе, ако цената скача, а като цената пада - да се изуе по терлици "аз нямам .... "

                        Първоначално изпратено от Батя
                        ...Не ме занимавай повече с твоите терзания. Плувай (злобей) както си знаеш, а мен ме остави да правя пари...
                        Че прави ги, бе герой, кой ти пречи. Tи се заяждаш с мен, аз само ти отговарям.
                        Като спреш да се заяждаш, няма да се занимавам с теб.
                        Last edited by Valuator; 11.02.2011, 14:27.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Голяма работа- Краси има пари



                          и то много

                          Коментар


                          • Пенко, не ма да се плашиш.
                            Ще работят 30 минути повече и печалбата ще е същата като без глобата
                            МНЕНИЕТО МИ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                            Коментар


                            • Голяма работа- Краси има пари

                              Коментар


                              • Свилоза с 10 хил. лв. глоба за еконарушения

                                Коментар

                                Working...
                                X