IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • забравяш Т+2. Докато се накумиш да извъртиш некоя спекула... софтрейда нема да те чака цели 2 дена... така, че три пъти мери един път режи. А през това време мога да си позволя да остана само в три хартии - трейда, тука и кеша ) и да затворя спекулата, докато се наиграте с останалете шитове
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • [QUOTE=precakanoto;n Внимавай пандичке, Ако купи на 4.4 и ти продава на 4,80 (преди твоите), каква ти е файдата - никаква [/QUOTE]


      Ако ми превърши кеша и ми предложиш Софтрейда на 7,07, ще ти ги дам йощ заран!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader
        Да видим утре колко има още. Що не ги сложи на аукциона и да видим
        Подкрепям изцяло. При този мижав фрифлоут нека сложи картите на масата, и да го освободим от мъките... куче със салам не се плаши. Да слага картоня ниско долу и да го разделяме по бързата процедура. Стана по-интересно от фармаджиите,
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • [/quote=pandata]винаги го приемам като добър знак когато ставаме съакционери [/quote] Внимавай пандичке, Ако купи на 4.4 и ти продава на 4,80 (преди твоите), каква ти е файдата - никаква
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            Отчета е много добър!!! Ноооо, е на Краси! Ще гледаме дор де ще стигнем, но аз съм си от "бързите"
            винаги го приемам като добър знак когато ставаме съакционери
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              Аз познах за 20млн печалба, отгоре е
              30млн кеш флоу за 9-месеца, ми добре. Да има пари за новата инвестиция

              Отчета е много добър!!! Ноооо, е на Краси! Ще гледаме дор де ще стигнем, но аз съм си от "бързите"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

                До колкото те познавам "виртуално", цената на тази акция е "висока" към момента за теб

                Не , имах добри попадения през летния период, та я разпродавах етапно 4,56/67 и от доста време вися от 4,42 до 3,90 , но нямаше "уважение", та днес и в аукциона се включих, що бях под канелката като са исипали. Каролец наш човек, явно има друг усет за нещата и не чака седмака, като бестрейдъра

                Коментар


                • Аз познах за 20млн печалба, отгоре е
                  30млн кеш флоу за 9-месеца, ми добре. Да има пари за новата инвестиция

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    Що продава та що продава?
                    За да мога и аз да се върна в позицията, от края на юли- август ме няма.
                    Ей големи душмани сте, хем дивиденти не дават тъдява , хем да не исмучеш кяр някоя стинка! Спрял точно връз мене на 4,40
                    До колкото те познавам "виртуално", цената на тази акция е "висока" към момента за теб

                    Коментар


                    • Що продава та що продава?
                      За да мога и аз да се върна в позицията, от края на юли- август ме няма.
                      Ей големи душмани сте, хем дивиденти не дават тъдява , хем да не исмучеш кяр някоя стинка! Спрял точно връз мене на 4,40

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                        Що бе .....какво има странно ,нали Костолани е казал че при добри новини се продава
                        И аз си го помислих, ама не посмях да го напиша

                        Коментар


                        • за онзи който продаваше беше пуснат отчета в x3 още веднъж
                          МНЕНИЕТО МИ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

                            Ей това не можах да го разбера !
                            Що бе .....какво има странно ,нали Костолани е казал че при добри новини се продава

                            Коментар


                            • И аз съм доволен, щом пое пазара такова количество без да падне цената, кой знае колко, явно позицията си става ликвидна, което само може да ме радва.
                              Last edited by pepe1234; 15.11.2017, 17:20.

                              Коментар


                              • Ами днешният обем е колкото за последните 3 месеца.

                                Коментар

                                Working...
                                X