IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хех супер. Тук вървим към 30 милиона годишна печалба май :-)))

    Коментар


    • http://www.x3news.com/?page=Company&BULSTAT=814191178
      Е не сме вдигнали все още печалбата баш с 90 процента ,но и 65 процента до 7,45мил. си е повече от прилично
      30 милки за годината никак не са мираж
      Last edited by спекуланта; 16.05.2018, 11:28.

      Коментар


      • Важното е че в ТР я има т.11, прави ми впечатление че не е болдната като останалите(може би е добавена впоследствие). Също така в х3 има т.11 и 12 за промяна възнагражденията и допълнително възнаграждение на СД, може това да е бил първоначалния план

        Коментар


        • Хартия по-здрава от стомана
          Хартия по-здрава от стомана - Шведски учени създадоха материал, който по еластичност и здравина превишава характеристиките на стоманата и сплавите, съобщи Лайф, цитиран от БТА.  За основа на...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
            Ей то не стига, че дивидента беше супер невзрачен, но и ако се откаже от него ще е доста смешен.
            Споко ,на сайта им в поканата и протокола има записана за гласуване точка за разпределяне дивидент

            Коментар


            • То ще си покаже. Явно сте прави чакаме стъпка по стъпка...

              Коментар


              • Ей то не стига, че дивидента беше супер невзрачен, но и ако се откаже от него ще е доста смешен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                  Предполагам че ще се съгласите, че всичко трябва да се случва стъпка по стъпка. Нека на първо време да пробием върха от преди половин година, после следващата цел.
                  Така е, прав си, но виж Краси сън не го е хванал от как е обявил 1 милю за дивидент и вече го няма в публикуваната обява;- горкият!
                  На пръв поглед остана само покриването на загубите, а другата част - се не види в публикацията

                  пп. -"трудно се дели (та дори 9;1 за мене), туй що не ми се дава!"
                  Last edited by inta53; 15.05.2018, 11:11.

                  Коментар


                  • Предполагам че ще се съгласите, че всичко трябва да се случва стъпка по стъпка. Нека на първо време да пробием върха от преди половин година, после следващата цел.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      А защо се хванахте за 30 милиона. Покачване с 50% от реалните 20 би дало 30. С 90% цифрата е друга? И аз дори съм сложил резерв с моите 35 прогнозни. В оптимален вариант 38
                      Защото обичаме приятните изненади

                      Коментар


                      • А защо се хванахте за 30 милиона. Покачване с 50% от реалните 20 би дало 30. С 90% цифрата е друга? И аз дори съм сложил резерв с моите 35 прогнозни. В оптимален вариант 38.
                        Last edited by pepe1234; 14.05.2018, 18:52.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                          Провет, pepe1234
                          Мен досегашният ми опит ме е научил да тръгвам с по-умерени очаквания. Ако пазарът е в кондиция защо не, но ако продължаваме така умряло не съм такъв оптимист че ще се случи дори да видим 30млн печалба през 2018 г.
                          Количествените натрупвания водят до качествени изменения.
                          Диалектика е това и действа независимо от човека.
                          Та,
                          Нека Свилоза изкара 30 млн печалба и работи все така
                          И
                          Нека цената си стои на 4.5.
                          Бих се радвал и купувал, но няма за дълго да е

                          Коментар


                          • Ако отчета показва загуба, дивидента е 3ст. ми е изненадващо да качи цената с 30ст..... Защо?

                            Коментар


                            • Аз също не съм голям оптимист за цената,съобщението за първи дивидент и самият факт че дружеството става дивидентно насочено изстреля цената с някакви 25-30 стотинки,а аз очаквах горе долу 1 лев.Предното покачване към 5 лева извади наяве много продавачи и формира съпротива там хем пазара си беше тогава в кондиция както се изрази БСЕ Трейдъра.Според мен си има нужда от подкрепа от институционални инвеститори иначе трудно ще стигнем 8-цата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                                Браво БСЕ, пак 90% изкарват и тези. С нетърпение очаквам резултатите на свилоза. Понеже си повече по сметките от мен бих искал да попитам ти сподиляш ли мойта прокноза за 8 лв догодина по това вререме при 90% ? Или греша в сметките?
                                Провет, pepe1234
                                Мен досегашният ми опит ме е научил да тръгвам с по-умерени очаквания. Ако пазарът е в кондиция защо не, но ако продължаваме така умряло не съм такъв оптимист че ще се случи дори да видим 30млн печалба през 2018 г.

                                Коментар

                                Working...
                                X