IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • О да мина ми благодаря, нещо бях се поизнервил тези дни... а това никога не е съвместимо с акци и ценни книжа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      Може и да съм се поизнервил наистина малко, дано довечера бием та да ми се оправи настроението... Ще се чака годишния, тогава ще го мисля, ама нещо вече почва много да ме дразни БФБ.
      Поуспокои ли се малко Pepe, вижда се, че може да полети " като гълъбче" (както се казваше преди време )
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • И аз това се чудя ако бием върха от миналата година оттам не е ясно къде ще спре пак и дали ще спре.... по графиката при пробив трябва да гоним следващия, а той е бая високо.. 9.6 лв . но това ще си е в реда на нещата за тези които очакваме дъбъл... и психологическа граница от 10 лв. Технически в момента точно се опитваме да пробием съпротивата на двете дъна от 2007. Та от тука при пробив би трябвало да има едно малко връщане да се тества подкрепата и да се търси 9,6 лв върха. Е не че разбирам много от технически анализ и не че БФБ подлежи на такъв, но на мен така ми се вижда, а може и да си го фантазирам просто защото така ми изнася....

        Пак да напиша, всеки сам да си преценява за акциите. Моето мение е много пристрастно тук.
        Last edited by pepe1234; 23.08.2018, 15:21.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

          Почва да ми харесва вече тук....появиха се купувачи,които не трябва да се отчайват-около 5лв ще има доста предлагане!
          Къде ли сме в класацията за Софикса.....едва ли е много назад
          и защо да има предлагане около 5 лева?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от psa Разгледай мнение
            Според мен пакета свърши! Да видим сега коя е справедливата цена?
            Почва да ми харесва вече тук....появиха се купувачи,които не трябва да се отчайват-около 5лв ще има доста предлагане!
            Къде ли сме в класацията за Софикса.....едва ли е много назад
            Last edited by спекуланта; 23.08.2018, 12:35.

            Коментар


            • Според мен пакета свърши! Да видим сега коя е справедливата цена?

              Коментар


              • Дааа... Някой много държи да излезе от позицията...
                Да действа по-смело!
                Last edited by THE TRADER; 23.08.2018, 11:12.

                Коментар


                • Click image for larger version

Name:	файл.png
Views:	1
Size:	17.1 КБ
ID:	3372731


                  А в Китай явно модерно е станало използването на носни кърпички и тоалетна хартия напоследък...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                    Някакъв еланец продължава да дава акции на Свилоза, нищо ново под слънцето. Но и това ще свърши
                    Това, мисля, е еланеца, но ако е наистина той е в заблуждение за позицията тук

                    Last edited by RUBLA; 22.08.2018, 11:28. Причина: Линк към конкурентна медия.

                    Коментар


                    • Някакъв еланец продължава да дава акции на Свилоза, нищо ново под слънцето. Но и това ще свърши

                      Коментар


                      • Може и да съм се поизнервил наистина малко, дано довечера бием та да ми се оправи настроението... Ще се чака годишния, тогава ще го мисля, ама нещо вече почва много да ме дразни БФБ.

                        Коментар


                        • Не се изнервяй колега. На БФБ е така. Всичко се движи от слухове и разни други критерии :-))) Обикновено когато едно дружество прави отлични резултати цената на акцията пада.
                          Това е в рамиките на "шегата"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                            Реакция от пазара и вчера и днеска няма... тъпа работа, изглежда това не е пазар вече . Ще почакам и годишния, но като гледам може би след това и да си бия камшика от БФБ за неопределено време, започва да ми иглежда леко безсмислено....
                            На БФБ отдавна резултатите на компаниите нямат връзка с цената,виждам че си голям оптимист по позицията и не исках да ти скършвам хатъра.Ако ме попиташ защо е така - не знам ,просто се вижда от самолет.

                            Коментар


                            • Реакция от пазара и вчера и днеска няма... тъпа работа, изглежда това не е пазар вече . Ще почакам и годишния, но като гледам може би след това и да си бия камшика от БФБ за неопределено време, започва да ми иглежда леко безсмислено....
                              Last edited by pepe1234; 16.08.2018, 14:13.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                                Според мен дори и това не би бил кой знае какъв проблем, сравнено с последния път, дори и да запишат 0 за последно тримесечие пак ще имат 30м на годишния.... вие нали на 30 се надявахте преди... само аз си чакам 35.

                                И аз взех малко още преди няколко седмици, но трябва да погледна кой ми е продавал...(кепитъл маркетс)
                                Надявам се на 40 +
                                А ако успее Дачев да си върне малко и от концертните пари, защо и не повече...

                                Коментар

                                Working...
                                X