IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Valuator-е, къде си?!!
    Да ми припомниш колко калпави инвестиции правя!?
    Отвяхме лихвата по 10 годишен депозит

    Споко пич, вземи един валидол и ще се почувстваш по-добре

    батя, поздрави за инвестицията ти тук !
    и аз успях да вляза, но по-късно от теб и с недостатъчно количество. ликвидността е проблем.
    успехи !

    Коментар


    • Сега какво ще правиш, ще купуваш ли, ще продаваш ли, или ще стискаш и до кога

      Коментар


      • Valuator-е, къде си?!!
        Да ми припомниш колко калпави инвестиции правя!?
        Отвяхме лихвата по 10 годишен депозит

        Споко пич, вземи един валидол и ще се почувстваш по-добре

        Коментар


        • Преди 2-3 седмици си взех на средна около 1,10

          Мали, мали, мали... Честито на печелившите!
          Мнението не е препоръка за сделки!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            ...
            Струва ми се че скоро позицията пак ще остане без предлагане под 2 лв.
            Мдааа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Мдаа, това плюене по мажоритари ми е познато.
              Същото ми пишеха разни "анализатори" и "разбирачи" в темата на Монбат през пролетта на 2007- ма когато го купвах по 4,50 лв, само 5-6 месеца преди да отиде на 15 кинта.
              Тогава плюеха ли плюеха Бобокови, без да е точно ясно защо. Нещо им бяха криви, може би защото бяха богати и преуспели
              Така че мерси за добрия знак
              На крива ракета, космосът й крив. Евалата ако сам си излапал последното за сега кюфте.
              А за монбат бай Петър Kараиванов и сега ги реди същите, както оттогава.
              Я всегда буду твоим поводом напиться.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kilur Разгледай мнение
                Добре де, ако Краси отиде в космоса- Това положителна или отрицателна новина ще е
                Зависи дали планира завръщане...

                Коментар


                • Ами те даже са по добри и от Монбат. Бобокови не искат и в космоса да летят- много са глупави

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от M5 Разгледай мнение
                    Това е една от позициите, където миноритарните собственници изгубиха вяра в мажоритаря.
                    Тва, че на теб ти се струва(по-скоро иска), не значи че ще стане.
                    А последните възхваляващи коментари на г-н Зарев, съвсем би трябвало та те усъмнят
                    съгласен съм с теб , обаче не може да се отрече че са в много благоприятна ситуация завършиха мнoгoмилионна( 134 мил лв) инвестиция за БГ мащаби , цената на продукцията се удвои за една година , маржина им е повече от 350 лв/т а капитализацията е 40 милки , всеки има глава на рамената си и може да прецени ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от M5 Разгледай мнение
                      Това е една от позициите, където миноритарните собственници изгубиха вяра в мажоритаря.
                      Тва, че на теб ти се струва(по-скоро иска), не значи че ще стане.
                      А последните възхваляващи коментари на г-н Зарев, съвсем би трябвало та те усъмнят
                      Мдаа, това плюене по мажоритари ми е познато.
                      Същото ми пишеха разни "анализатори" и "разбирачи" в темата на Монбат през пролетта на 2007- ма когато го купвах по 4,50 лв, само 5-6 месеца преди да отиде на 15 кинта.
                      Тогава плюеха ли плюеха Бобокови, без да е точно ясно защо. Нещо им бяха криви, може би защото бяха богати и преуспели
                      Така че мерси за добрия знак

                      Коментар


                      • Това е една от позициите, където миноритарните собственници изгубиха вяра в мажоритаря.
                        Тва, че на теб ти се струва(по-скоро иска), не значи че ще стане.
                        А последните възхваляващи коментари на г-н Зарев, съвсем би трябвало та те усъмнят

                        Коментар


                        • Гледам че доста кандидати си редят ордери купува в очакване на ново сипване, но си мисля че след като лапнахме това кифтенце в петък, шанса за сипвания.... е твърде малък... да не кажа нищожен
                          Струва ми се че скоро позицията пак ще остане без предлагане под 2 лв.
                          Last edited by Батя; 20.12.2010, 10:45.

                          Коментар


                          • В четвъртък премиерът Бойко Борисов ще отрие нова пречиствателна станция и турбина за когенерация в Свилоза АД

                            Супер!
                            Сега Дачев ще може лично да запознае премиера с проблемите които им създадоха лесничействата.
                            Да му обясни как безхаберието и мързела на българския чиновник е способно да принуди един добре работещ завод да спре и да остави без прехрана стотици семейства!

                            Ще има ритане на лениви задници си мисля. И тези проблеми ще бъдат окончателно разрешени

                            Коментар


                            • Добре де, ако Краси отиде в космоса- Това положителна или отрицателна новина ще е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                                Мечката, спри да ръси глупости и вземи напиши нещо смислено най-накрая! Не ти харесва компанията, ок, но кажи защо, дай нещо конкретно...
                                A то щото пък глупостите които си изписал при патката, сякаш са стока. ... мале, мале
                                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                                Коментар

                                Working...
                                X