IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    ......офис площите са 24 000кв.м. - а по груба сметка от статията на Мариян групата ще заеме 8-9 000 кв.м., т.е над 60% от площите им въпреки местенето на компаниите около ОД ще останат празни!
    Ако предложат цени, конкурентни на пазарът, постепенно ще се напълни, защото блокчетата са бомба - ного са секси и са на готино място. Лошото е, че има пренасищане на пазарът на офис площи, но с умел търговски подход и качество (него поне го има) може да се пробие.


    Иначе офертички има дето трябва - и са написани секси:

    http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...798&f1=details
    Last edited by Императорът; 25.05.2012, 12:40.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Мислиш, че съм излязъл от тая позиция? - Е, грешиш.


      Ако съдим по статията, приходът на акция годишно ще бъде около 20 стинки, САМО от изброените наематели.
      Да не забравяме, че има и други обаче - молченцето е пълно на около 78%.

      Тук в умерено дългосрочен план си струва да се инвестира.
      Last edited by Императорът; 25.05.2012, 12:29.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
        Тази снимка е от младите години на Импето, когато раздаваше правосъдие из форума. Сега се е променил, по-сдържан и по-улегнал, за което му правя еваллла!!
        ами в нет-а само тази намирам
        сега се порових - значи офис площите са 24 000кв.м. - а по груба сметка от статията на Мариян групата ще заеме 8-9 000 кв.м., т.е над 60% от площите им въпреки местенето на компаниите около ОД ще останат празни!
        Last edited by tony1975; 25.05.2012, 11:27.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Импето заряза този АДСИЦ и се пренесе в АТЕРА с неговите 99 акции
          Тази снимка е от младите години на Импето, когато раздаваше правосъдие из форума. Сега се е променил, по-сдържан и по-улегнал, за което му правя еваллла!!

          Коментар


          • Колко квадрата са тия кули - напълниха ли ги с пренасянето на групата?

            Коментар


            • Импето заряза този АДСИЦ и се пренесе в АТЕРА с неговите 99 акции
              Attached Files

              Коментар


              • Първоначално изпратено от HPQ Разгледай мнение
                ще има приходи от наем очевидно, но хвърли едно око на баланса! Започва яко плащане на лихви по заемите също така.
                Е, това се подразбира, но все нещо ще остане и за нас...
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Да, но значително по-кежав, сега не ми се смята колко. Което може да бъде голям плюс, посривайки цената на акцията до много по-апетитни нива.

                  Не забравяйте, че могъщите билдинги с молченцето бяха открити в самият край на годината, тоест още не сме усетили никакви приходи от тях... ама тая година ще е вече различно - и дивидентът, който ще гушнем Тринайста година, ще е по-сосен в пъти.

                  ще има приходи от наем очевидно, но хвърли едно око на баланса! Започва яко плащане на лихви по заемите също така.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                    Дивидент все пак ще има - Размерът на отчислението от печалбата за 2011 г. за дивидент е 825 хил. лв. (2010 г. : 2,145 х. лв.)
                    Да, но значително по-кежав, сега не ми се смята колко. Което може да бъде голям плюс, посривайки цената на акцията до много по-апетитни нива.

                    Не забравяйте, че могъщите билдинги с молченцето бяха открити в самият край на годината, тоест още не сме усетили никакви приходи от тях... ама тая година ще е вече различно - и дивидентът, който ще гушнем Тринайста година, ще е по-сосен в пъти.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Дивидент все пак ще има - Размерът на отчислението от печалбата за 2011 г. за дивидент е 825 хил. лв. (2010 г. : 2,145 х. лв.)

                      Коментар


                      • Могъщите билдинги - с две награди за Сграда на годината !!!


                        http://www.buildingoftheyear.bg/winners-2011.php
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Хъх - аз си пуснах оферта да си купя, ама на нормална цена... дано някой разумен човек ми шитне нужната бройчичка...
                          Искаш да кажеш, че сегашната цена е ненормална и затова няма да купуваш на нея?
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Хъх - аз си пуснах оферта да си купя, ама на нормална цена... дано някой разумен човек ми шитне нужната бройчичка...
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • +10 а и ти остават още десетина дена, Ха късмет !!!
                              На мен ми се полагат цели 74бр, сметнато за новите, но ако някой
                              пил повече от мен, обърка клавишите, ша дописвам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                ТАНКЮ, и що няма сделки
                                че ко му плащаш 10х0,40+2,00ехеее ; готов за още две КУЛИ:
                                Ха-ха-ха - нищо не си видял - в началото някой искаше и по 1 кинта на право !!!! Даже двоумях - да зема ли да пусна моите за продан по 0.98 кинта - може пък да връже...
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X