IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От тук нагоре с повишено внимание
    Click image for larger version

Name:	cloudballoon.jpg
Views:	2
Size:	41.7 КБ
ID:	3176547
    Attached Files

    Коментар


    • Първоначално изпратено от VNM;n3176508[B
      ]Ще се запази [/B]САМО ако не вземе да не се запази. Нещо тази ойропа на много скорости и синдромирана периферия не ми мирише на такова.

      За целта изпиляваш входната до сметнатият личен минимум и бодро преследваш следващият дивеч, до появата му!


      Императорът;n3176500]

      Ъххххх - стига си ме дразнил с Wereldhave.... [/QUOTE]


      - Не се поддавай Митре, оти 5годишния ботъм,- мое и да е угнил

      Коментар


      • Ще се запази САМО ако не вземе да не се запази. Нещо тази ойропа на много скорости и синдромирана периферия не ми мирише на такова.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          ако е скъпо може да се продаде
          може, но засега никой не продава
          +1
          то и дивидента наближава така че да се продава в момента според мен е меко казано неразумно....акцията се е доказала като остров на стабилност при кризи да не говорим че сегмента в който оперира говорейки за офис площите е във видим подем тази година а според прогнозите тенденцията за ръст ще се запази и в близките няколко години.....
          Не е Препоръка!!!!
          "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

            мисля че беше справедливо оценена към 4.60, затова и продадох. за сравнение, Wereldhave върви в момента на чист дивидент от 6.4%, това тук е 4.5%
            Ъххххх - стига си ме дразнил с Wereldhave....
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Тази хартия е нещо като ДЦК - докато я има фармагрупата ще има гарантирани постъпления, следователно гледаме доходността поне на италианските облигации,може и на немските.
              Жалко, че няма 750 акционери.Затова продавах малко днес и предните дни.Да видим каква ще е емисионната тази година.

              Коментар


              • ако е скъпо може да се продаде
                може, но засега никой не продава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                  мисля че беше справедливо оценена към 4.60, затова и продадох. за сравнение, Wereldhave върви в момента на чист дивидент от 6.4%, това тук е 4.5%
                  Не приятелю, 5,71 беше , -но това са подробности от преди старта на увеличението

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    По тази позиция явно се упражнява друг вид математика. Миналата година изкоментирах с няколко колеги , че съм срещнал "справедлива" оценка надвишаваща тогавашните с лев, а при сегашната си я подмина като пътен знак ??? - Ей Богуу , пак си останахме без посока, кой ще покаже следващият връх ?
                    мисля че беше справедливо оценена към 4.60, затова и продадох. за сравнение, Wereldhave върви в момента на чист дивидент от 6.4%, това тук е 4.5%
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • По тази позиция явно се упражнява друг вид математика. Миналата година изкоментирах с няколко колеги , че съм срещнал "справедлива" оценка надвишаваща тогавашните с лев, а при сегашната си я подмина като пътен знак ??? - Ей Богуу , пак си останахме без посока, кой ще покаже следващият връх ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                        Същественото е, че лихвата по кредита е намалена на 2% от декември 2016
                        А колко беше досега? Знам че и главницата намалява всяка година, но лихвения процент не го знам.

                        Коментар


                        • Същественото е, че лихвата по кредита е намалена на 2% от декември 2016

                          Коментар


                          • Юро банк ми върна продадините броеве на 6,00 - за което БЛАГОДАРЯ - така разбираемо ли е !

                            Коментар


                            • Колеги, нищо не разбрах от последните 2 поста, или говорите с някакви супер-мега кодови думи, или аз изобщо не съм в час

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                                Малко волатилност, създадена от пощата миналия понеделник и алианцбанк днес може да е полезна
                                Никой не коментира новата лихва от декември - едва 2%, каква конкуренция за читави клиенти, пари като шума

                                Какво да коментира човек , освен да БЛАГОДАРИ - какво друго остава , чист приход-поголям от дивидент върху почти 1000бр. Жалко че не успях и още 450бр да закача- секундите са кът при тези упражнения

                                Коментар

                                Working...
                                X