IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение

    това ми звучи като да купиш на дъно и да продадеш на върха.....пък и само това че масовката реши на 6.80 да слага оферти продава говори че тепърва ще търсим оптималната цена преди дивидента и тя все още не е достигната
    Не е Препоръка!!!
    А, съгласен съм с тебе. Засега нямам намерение да продавам.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Според един друг сайт, PE е 243

      Коментар


      • Аз ви напуснах по тази позиция.....успех на всички. Мисля че могс да пренасоча парите към друга диводентна по сгодна позиция

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

          Дядото е хъхрек-търговец на гласове и освен това е наркоманец - пие по две кила Кока кола на ден.

          Качествената акция можеш да я продадеш скъпо, за да си земеш друга, по-качествена акция евтино. Разбира се: мъдро е - при сосен ръст - да шитнеш толкова бройки, колкото да си възвърнеш първоначално вложените в акцията пари - останалите бройки си ги остовяш, те са ти безплатен бонус. Тая стратегия е ного хитроумна.
          това ми звучи като да купиш на дъно и да продадеш на върха.....пък и само това че масовката реши на 6.80 да слага оферти продава говори че тепърва ще търсим оптималната цена преди дивидента и тя все още не е достигната
          Не е Препоръка!!!
          "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение

            +1
            абсолютно съм съгласен с колегата.Повечето търгуващи сигурно гледат графиката по позицията за миналите периоди и са решили че сега е момента да се продава само да не останат разочаровани от решението си след време Както беше казал дедо Бъфет най-добрия момент да продадеш една качествена акция е.......Никога
            Дядото е хъхрек-търговец на гласове и освен това е наркоманец - пие по две кила Кока кола на ден.

            Качествената акция можеш да я продадеш скъпо, за да си земеш друга, по-качествена акция евтино. Разбира се: мъдро е - при сосен ръст - да шитнеш толкова бройки, колкото да си възвърнеш първоначално вложените в акцията пари - останалите бройки си ги остовяш, те са ти безплатен бонус. Тая стратегия е ного хитроумна.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Не продавам. Ще си получавам дивидента, после синът ще го получава, после най-малкото внуче !!!!!
              +1
              абсолютно съм съгласен с колегата.Повечето търгуващи сигурно гледат графиката по позицията за миналите периоди и са решили че сега е момента да се продава само да не останат разочаровани от решението си след време Както беше казал дедо Бъфет най-добрия момент да продадеш една качествена акция е.......Никога
              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                Не, аз не си изкарвам хлябът от Сулю: сред моите клиенти няма сулювци - иначе нямаше да ми бъдат клиенти.

                Това, че някой е умен и способен не означава, че е финансово грамотен. Има хора изкарват ного пари, но профукват всичко и не им остава нищо друго, освен пак да копат и това ме огорчава, защото искам хората да са мъдри и финансово независими, това ще е добре за държавата като цяло.
                Абсолютно съгласен!

                Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                  Инвестиционната култура не е всичко на този свят. Сред т.н. Сулювци има умни, способни и заможни хора, които далеч изпреварват Импето във всяко едно отношение.
                  От друга страна Импето си изкарва хляба точно от т.н. от него Сулю.
                  Не, аз не си изкарвам хлябът от Сулю: сред моите клиенти няма сулювци - иначе нямаше да ми бъдат клиенти.

                  Това, че някой е умен и способен не означава, че е финансово грамотен. Има хора изкарват ного пари, но профукват всичко и не им остава нищо друго, освен пак да копат и това ме огорчава, защото искам хората да са мъдри и финансово независими, това ще е добре за държавата като цяло.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodimit Разгледай мнение
                    По подразбиране Българина.Хората в България за съжаление нямат много голяма инвестиционна култура,и затова държат парите си в банка.

                    Инвестиционната култура не е всичко на този свят. Сред т.н. Сулювци има умни, способни и заможни хора, които далеч изпреварват Импето във всяко едно отношение.
                    От друга страна Импето си изкарва хляба точно от т.н. от него Сулю.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                      Кой е Сулю ????
                      По подразбиране Българина.Хората в България за съжаление нямат много голяма инвестиционна култура,и затова държат парите си в банка.


                      Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                        Така е. Сулю си знае: бамката. И 0.008% да стане лихвата - най-ного да си премести парите под дюшечето.
                        Кой е Сулю ????

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                          Е при 4,1%, при сегашни цени мисля че все още може да се счита за приемливо. Падне ли под 4 вече, едва ли бих реинвестирал тук...
                          Така е, ама то натам се отива. В България просто няма де да се реинвестира вече - освен Жабоци и Атери, ама и от двете засега имам достатъчно. Пандов е прав - по света човек по има какво дас и купи дори за дивидент.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                            не е виновна борсата като такава!!! образованието, знанията и Ентелекта ги няма!
                            доста отдавна е разбита химерата за интелекта на българина като масовка.... маТРЯла го нЕма
                            Така е. Сулю си знае: бамката. И 0.008% да стане лихвата - най-ного да си премести парите под дюшечето.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              Не продавам. Ще си получавам дивидента, после синът ще го получава, после най-малкото внуче !!!!!
                              Хаха не ги учи на готово обаче. Защото да не ти изядат ушите после. Живи и здрави

                              Коментар


                              • Не продавам. Ще си получавам дивидента, после синът ще го получава, после най-малкото внуче !!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X