IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

    Акционерите ще получат по 0,2866 лв. на акция. Дивидентната доходност спрямо последната цена от 6 лв. е 4,78%.

    След 5% данък, на мен ми излиза точно 0,27227лв. което е около 4,06% дивидентна доходност спрямо сегашната цена...
    Аз съм ги купувал на 2,90,т.е .мога да си смятам,като почти 10% доходност,или греша?!?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Около например 27 стотинки и половина на акция дивидентец: след данъкът. Аз така изкарвам го.
      Акционерите ще получат по 0,2866 лв. на акция. Дивидентната доходност спрямо последната цена от 6 лв. е 4,78%.

      След 5% данък, на мен ми излиза точно 0,27227лв. което е около 4,06% дивидентна доходност спрямо сегашната цена...

      Коментар


      • Около например 27 стотинки и половина на акция дивидентец: след данъкът. Аз така изкарвам го.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
          пазара продължава да изпитва недостиг на офис площи....ето и една интересна статия по въпроса
          http://www.investor.bg/analizi/113/a...ganeto-236056/

          Не е Препоръка!!!
          А в същото време цели офис сгради стоят празни.

          Проблемът на държавата не е в липсата (или излишъкът) на офиси. Проблемът е в липсата на ФАБРИКИ и в ПУСТЕЕЩИТЕ плодородни земи !!!
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • пазара продължава да изпитва недостиг на офис площи....ето и една интересна статия по въпроса
            http://www.investor.bg/analizi/113/a...ganeto-236056/

            Не е Препоръка!!!
            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение


              Инта, ако възклицанието ти е към мен- по повод на един стар разговор, мисля, че има мнооого да си приказваме за управляем риск, за тайминг, идеи- виж колко бири разговор ни предстои. Пресантимана е хубаво нещо, но на БФБ малко по-внимателно--
              Като се сетя и по кое време беше, то не Слънце ами и само банка трябва да си в този момент , че да задоволиш желанията си по края на септември - и октомври 16та!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение

                хубава е акцията няма спор донесе ми хубава печалба и успех пожелавам на всички тук. Дивидентната доходност много падна спрямо текущата цена.....пренасочих на друго място
                Освен Жаби - не знам какво би могъл да си вземеш
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                  Е-е-е-е, що избяга, бе? Туканка още нагоре щеше да върви.
                  хубава е акцията няма спор донесе ми хубава печалба и успех пожелавам на всички тук. Дивидентната доходност много падна спрямо текущата цена.....пренасочих на друго място

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                    Аз ви напуснах по тази позиция.....успех на всички. Мисля че могс да пренасоча парите към друга диводентна по сгодна позиция
                    Е-е-е-е, що избяга, бе? Туканка още нагоре щеше да върви.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Ееех, Рафи, Рафииии..........., не с права за 1500бр.акц. , а цялата експозиция на репо и дубъл на бройките!
                      Трябва човек да си уважава присънтимана!!!

                      Инта, ако възклицанието ти е към мен- по повод на един стар разговор, мисля, че има мнооого да си приказваме за управляем риск, за тайминг, идеи- виж колко бири разговор ни предстои. Пресантимана е хубаво нещо, но на БФБ малко по-внимателно--

                      Коментар


                      • Имам доста very many ппвече бройки от 1500

                        Коментар


                        • Ееех, Рафи, Рафииии..........., не с права за 1500бр.акц. , а цялата експозиция на репо и дубъл на бройките!
                          Трябва човек да си уважава присънтимана!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                            повече ме кефи стратегията на бъри - купуване на подценени компании за които никой не е чувал. тази стратегия също се води по принципите на греъм
                            +1 На БФБ малко известна беше елана агрокредит ......съжалявам само че преди 1,5 г. не влезнах по мъжката там.........нищо следващата възможност винаги идва........тази година обаче ще си запиша 100% от акциите ако има увеличение

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                              Според един друг сайт, PE е 243
                              това е защото смятат след дивидента
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение

                                +1
                                абсолютно съм съгласен с колегата.Повечето търгуващи сигурно гледат графиката по позицията за миналите периоди и са решили че сега е момента да се продава само да не останат разочаровани от решението си след време Както беше казал дедо Бъфет най-добрия момент да продадеш една качествена акция е.......Никога
                                повече ме кефи стратегията на бъри - купуване на подценени компании за които никой не е чувал. тази стратегия също се води по принципите на греъм
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X