IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

    Ми ако цената вече не е тази , която те устройва и се рути бясно по знайни и незнайни причини ?
    Мноооого "акоооо" - да се не опръскаш дедооооуу!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

      Като спре тока или нета хващам телефона и с едно обаждане на брокера пак съм в играта
      Ми ако цената вече не е тази , която те устройва и се рути бясно по знайни и незнайни причини ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение

        леле, яко. Така ме затапи, че чак ми спря тока. Поздрави на лекуващия персонал!
        Само не си посягай ! Що не риташ топката ами си седнал пишеш, като не ги разбираш нещата, да не са те контузили ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

          Като имаш акции на платформата и тока спре , пари имаш ли ?
          Като спре тока или нета хващам телефона и с едно обаждане на брокера пак съм в играта
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

            Като имаш акции на платформата и тока спре , пари имаш ли ?
            леле, яко. Така ме затапи, че чак ми спря тока. Поздрави на лекуващия персонал!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение

              обясни ми тогава как така я няма главницата и къде е отишла?
              Като имаш акции на платформата и тока спре , пари имаш ли ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

                По интелигентните от теб са доловили леката ирония, другите /като теб/ задават тъпите си въпроси. Само за твоя информация смени "главница" с капитала вложен в акциите и може и да разбереш смисъла на мнението.
                обясни ми тогава как така я няма главницата и къде е отишла?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение

                  доста плоско мнение, разкриващо тотална липса на елементарни познания. Ти главница знаеш ли какво е? Жокер - не ти е това в гащите!
                  По интелигентните от теб са доловили леката ирония, другите /като теб/ задават тъпите си въпроси. Само за твоя информация смени "главница" с капитала вложен в акциите и може и да разбереш смисъла на мнението.
                  Last edited by Дядо Коледа; 05.05.2017, 16:36.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

                    Не се карайте, бийте се. И в двата случая главницата я няма и вероятността и сигурността да си я получите обратно в пълен размер не е особено голяма. Първи по време , първи по право ! На който какъвто му е късмета.
                    доста плоско мнение, разкриващо тотална липса на елементарни познания. Ти главница знаеш ли какво е? Жокер - не ти е това в гащите!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                      безплатни акции
                      абе като гледам, другите адсиц-и не правят всяка година увеличения на капитала
                      баце, тези другите, които гледаш - и те ли имат подобна дивидетнта дохододност /или се ликвидират постепенно, разпровадайки активи? Не ми отговаряй, аз знам отговора.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

                        Не се карайте, бийте се. И в двата случая главницата я няма и вероятността и сигурността да си я получите обратно в пълен размер не е особено голяма. Първи по време , първи по право ! На който какъвто му е късмета.
                        А с работещата офис сграда какво ще се случи? А с другите НИ собственост на дружеството? Не си губете нито вашето, нито нашето време да ни занимавате с глупости. Има и други възможности за инвестиции, като не ви харесва тази. Ако завиждате и съжалявате че не сте "влезли" навреме тук е друг въпрос... Айде със здраве...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение

                          баце, така е даваш пари, връщат ти ги, но оставаш с един вид безплатни акции, които продаваш ако искаш. Процедурата е такава, тъй като дружеството е адсиц, ако не беше, нямаше да са необходими тези неща. Сега, обаче, ако само даваш пари, а нищо не получаваш обратно, а дори и губиш - тогава вече си дългосрочен инвеститор
                          Не се карайте, бийте се. И в двата случая главницата я няма и вероятността и сигурността да си я получите обратно в пълен размер не е особено голяма. Първи по време , първи по право ! На който какъвто му е късмета.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение

                            баце, така е даваш пари, връщат ти ги, но оставаш с един вид безплатни акции, които продаваш ако искаш. Процедурата е такава, тъй като дружеството е адсиц, ако не беше, нямаше да са необходими тези неща. Сега, обаче, ако само даваш пари, а нищо не получаваш обратно, а дори и губиш - тогава вече си дългосрочен инвеститор
                            безплатни акции
                            абе като гледам, другите адсиц-и не правят всяка година увеличения на капитала

                            Коментар


                            • не разбрах как след толкова обяснения пак има хора, които или пишат, за да се зяаждат или само се водат инвеститори
                              ако нямаше кредит нещата нямаше да налагат увеличение ан капитала, но цената на акциите дали щеше да е тази???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                                ...даваш пари, за да ти дадат дивидент...
                                хаха, добре са те зарибили
                                баце, така е даваш пари, връщат ти ги, но оставаш с един вид безплатни акции, които продаваш ако искаш. Процедурата е такава, тъй като дружеството е адсиц, ако не беше, нямаше да са необходими тези неща. Сега, обаче, ако само даваш пари, а нищо не получаваш обратно, а дори и губиш - тогава вече си дългосрочен инвеститор

                                Коментар

                                Working...
                                X