IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук какъв дивидент да очакваме? Колкото миналата година или...

    Коментар


    • https://www.bse-sofia.bg/bg/issuer-profile/6S6/
      21.юни

      Коментар


      • Върнете се м. Юни на датата на Общото събрание на акционерите (ОСА). Ако сте купили тогава до 12-ия ден вкл. от ОСА, сега ще получите дивидент. Ако сте купили на 13-ия и по-късен ден, СЕГА ДИВИДЕНТ НЯМА.

        Коментар


        • Без дивидент ли е вече акцията?

          Коментар


          • Last edited by Andy`Z; 16.09.2019, 12:51.

            Коментар


            • При мен (Елана) правата са си в профила.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Само аз ли не си виждам правата впрофила си на Карол?
                Това ако е така ,- Как се класифицира?
                Софарма имоти АДСИЦ (6S65 / 6S65)

                пропуск или ...
                Проверих и аз не виждам права.

                Коментар


                • Само аз ли не си виждам правата впрофила си на Карол?
                  Това ако е така ,- Как се класифицира?
                  Софарма имоти АДСИЦ (6S65 / 6S65)

                  пропуск или ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pln Разгледай мнение

                    Понял, не е за мен офертата Благодарско
                    И аз моите права ги "хвърлям". Ама аз имам само 4600 -- не мога си купя и 1 акция с тях

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                      За няколко бройки ок, ама ако си някое пенсионно и искаш да пазариш за няколко милиона? Пробвай на БФБ и цената ще стане 13 лева сигурно.
                      Понял, не е за мен офертата Благодарско

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pln Разгледай мнение
                        Каква е идеята да си ползвам правата за закупуване на акции на 6.50, като в момента се предлагат по 6.45?
                        За няколко бройки ок, ама ако си някое пенсионно и искаш да пазариш за няколко милиона? Пробвай на БФБ и цената ще стане 13 лева сигурно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          Tи си по точните сметки, та да питам ази - и на какво ниво P/FFO ще ти излезнат тия новите ?

                          Пак съм не разбран;- аз спрях да участвам в увеличението на капитала 17г. , но спекулански го правя и намаляването! Копам бе брат, окопавам се в артията и ми е x2,45558= за бр/с 0,255лв. дЕвидност (разбирай вкарана жива пара за гараж и половина-капиталова за хапартаменткажи речи), но се озъртам да не изпусна некой келипир авансово!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            Карол не са ги заредили, а вече се търгуват новите права;-
                            Tи си по точните сметки, та да питам ази - и на какво ниво P/FFO ще ти излезнат тия новите ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

                              Кое е новото, което очакваш? Нови цени(по-високи) или нови проекти тук?

                              Проект естествено, а и надстрояване с нови 8етажа на двете!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                                За добър- добър е, но колко да е добър, като заложената програма от чичо Ви е пред края си;- "Да се разплати заема- първо.....за" -за продължението от 2016г ще замълча, защото и аз все още не виждам развитие!
                                Но никой не може си сложи пепел на езика и да изрече, че проекта на чичо Ви - не беше успешен. Лично тръгнах на два пъти от 2,27 до 3,20 с ентусиазъм стигащ до 7/8000лв. и чак от 3,40 му дадох волуммакс до цена на гарсониера (стар стандарт) та до двустаен, и сега кротувам!
                                В очакване на новото съм де,- да видим!
                                Кое е новото, което очакваш? Нови цени(по-високи) или нови проекти тук?

                                Коментар

                                Working...
                                X