IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
    НЕ СЕ ЧУДЕТЕ, След като се внесат парите за увеличението от дружеството, до една седмица след това ще ни заверят сметките с дивидента.
    Няма нищо за чудене. Колос на глинени крака. Купувайте, че още стои на кокили
    Не е препоръка

    Коментар


    • До кога е заемът от ДСК...може ли имфо.Благодаря

      Коментар


      • Извинявам се! Гледал съм трейда.

        Коментар


        • НЕ СЕ ЧУДЕТЕ, След като се внесат парите за увеличението от дружеството, до една седмица след това ще ни заверят сметките с дивидента.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
            28.07. ми е заверена сметката
            Не говоря за правата за увеличението, а за дивидента. Само ти явно си го получи, ако това, което казваш, е истина.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
              Още няма получен дивидент. Нали първо трябва да мине увеличението на капитала!?!
              А демек нямат кеш. Да сетих се схемата тука ква беше сега.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                Баси аз що нямам
                Още няма получен дивидент. Нали първо трябва да мине увеличението на капитала!?!

                Коментар


                • Баси аз що нямам

                  Коментар


                  • 28.07. ми е заверена сметката

                    Коментар


                    • Абе сори за тъпия въпрос, ама тук дивидент някой получил ли е? Събранието беше преди 2-3 месеца ама сега като си гледам Еланата от тия дивидент не съм взел още. Другите две дето започват с думата Софарма отдавна го преведоха.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        Каролци както всяка година , нито са чули нито заредили правата по увеличението на капитала!
                        За кво да го правят, може да са отпускари

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

                          Защо, при мен ги има?!!

                          Ако си стартирал сега, вече ги има, но до преди 15мин. дори и сделките не се отразяваха!
                          Вкарани са вече!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            Каролци както всяка година , нито са чули нито заредили правата по увеличението на капитала!
                            Защо, при мен ги има?!!

                            Коментар


                            • Каролци както всяка година , нито са чули нито заредили правата по увеличението на капитала!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                                Тежки думи. Това мисля, че вече е дискутирано. Разводняването на капитала ще продължи, докато има заем за изплащане (временно) и задължение за разпределяне на печалбата (перманентно). Сега не ми се рови до кога беше. След това доходът си става чист и схемата (по твои думи) спира.
                                Може би още 3 години?

                                Коментар

                                Working...
                                X