IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



    Ти си дивидентен ястреб, как така не следиш позицията?
    Аз отдавна нямам, но това и очаквах за да нямам. Може и да дойде време да си заслужава, но не в близкообозримо ,- за мен поне

    Не е препоръка разбира се!!!

    пп. от времето на публикацията на закона променящ регламента за АДЦИС
    Тук никога не сам имал, а след номерата на Чичо с дивидентите в другите фарми съвсем спрях да ги следя неговите ! Сега видях в поканата и аз, че от над 9млн. печалба само 3.6млн. отиват за дивидент, а останалото за резерви и като неразпределена печалба, явно за кредити.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Инта, не следя изкъсо акцията, но ми се струва, че дивидента сериозно е спаднал, не беше ли 28-30ст. ? А с тези постоянни увеличения на капитала какво стана ?


      Ти си дивидентен ястреб, как така не следиш позицията?
      Аз отдавна нямам, но това и очаквах за да нямам. Може и да дойде време да си заслужава, но не в близкообозримо ,- за мен поне

      Не е препоръка разбира се!!!

      пп. от времето на публикацията на закона променящ регламента за АДЦИС
      Last edited by inta53; 11.05.2022, 16:43.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        -за доволните...- задоволително

        ", като брутният дивидент на една акция е 0,166 лева;"
        Инта, не следя изкъсо акцията, но ми се струва, че дивидента сериозно е спаднал, не беше ли 28-30ст. ? А с тези постоянни увеличения на капитала какво стана ?

        Коментар


        • -за доволните...- задоволително

          ", като брутният дивидент на една акция е 0,166 лева;"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от zvezdalion Разгледай мнение
            Не се оплаквам от развитието, но нямам никакви новини за компанията. Цялостно новините от пазарите не са положителни, та се чудя някой има ли идея какви са тия невероятни обеми които се търгуват от 1ви декември насам
            Както е писал колегата 15%, в x3news има информация кой купува. Като се има предвид че “Софарма имоти" отчита ръст на печалбата за деветмесечието на 2021 г., пасивите намаляват, и повечето от офис площите се заети от собствени компании от грипата на чичо, чудно ли е че Софарма изкупува?

            Коментар


            • https://www.investor.bg/novini-i-ana...d-naem-343226/
              Това най-вероятно ще е преподписване на старите договори? Някой има ли повече информация?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от zvezdalion Разгледай мнение
                Не се оплаквам от развитието, но нямам никакви новини за компанията. Цялостно новините от пазарите не са положителни, та се чудя някой има ли идея какви са тия невероятни обеми които се търгуват от 1ви декември насам
                Колега, по-долу е сайтът в който се обявяват всички сделки със свързани лица, търговията на по-големи обеми и въобще всички новини. Като чукнеш компанията, която те интересува / в случая софарма имоти/ изилзат всички по-големи сделки, както и кой купил и кой продал. Не ти го пиша на готово, тъй като не съм следил 100% от съобщенията, а и едва ли някой ще ти пише тези неща във форума всеки път .

                http://www.x3news.com/?page=News


                Успех!
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Не се оплаквам от развитието, но нямам никакви новини за компанията. Цялостно новините от пазарите не са положителни, та се чудя някой има ли идея какви са тия невероятни обеми които се търгуват от 1ви декември насам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Чичо пак е с прахосмукачката
                    Тук прахосмукачка, а в Трейдинга компресор!

                    Коментар


                    • Чичо пак е с прахосмукачката

                      Коментар


                      • Интересно движение, честито на печелившите, предвид че компанията вече няма толкова много дълг ръстът в цената предполага сериозен ръст в оценката на цялата компания предполагам ще има някаква новина, ще видим, разбира се ако излезе новина добрата практика би била първо да има новина, а после ръст, но доколкото посоката е нагоре няма проблем и първо ръст, после новина. Ще ми е интересно някой ако следи по-близо позицията да сметне сравнение между SFI & BREF по отдаденост на площите, цена на квадратен метър като отчита и дълга, пазарната капитализация и т.н. Аз отдавна нямам акции и в двете но ги преглеждат чат-пат

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                          Има, има и още как,- заложи 13 месеца +Алтерко, аГРИЯ, аТЕРА и БФБ
                          И с каква цел да го прави?
                          Last edited by 15%; 10.12.2021, 21:37.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                            Няма нужда от коментар










                            Има, има и още как,- заложи 13 месеца +Алтерко, аГРИЯ, аТЕРА и БФБ
                            Last edited by inta53; 10.12.2021, 21:11.

                            Коментар


                            • Няма нужда от коментар










                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                                Ще изсвиря една ръченица, защото имам продажба
                                Вкъщи има електронно пиано. Обещавам, че ако извърша някога добра продажба, ще ти акомпанирам

                                Може да направим псевдо-оркестър. А ако Чичо даде някой съвет, може да го кръстим "оркестъра на Чичо"
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X