IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Недей така с догадки де, коя нова медия, колко м2, линк от новината......
    е не знам колко квадрата, адреса в сайта ме изпраща на адреса на кулите
    Клуб Z
    виж долу "контакти"

    п.с. ей форти не останаха офиси за нас!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Новата медия и тя в Софарма Бизнес Тауърс, кула Б ет. 18
      Недей така с догадки де, коя нова медия, колко м2, линк от новината......
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Новата медия и тя в Софарма Бизнес Тауърс, кула Б ет. 18

        Коментар


        • "Търси се ... нов офис" пише в. „Труд"
          Колкото и да звучи невероятно, добрите офиси в България са на свършване. Нови сгради с подобно предназначение почти не се строят, а вече изградените имат завидно голяма заетост и скоро може да се окажем свидетели на покачващи се цени в този сегмент от имотния пазар, показва доклад за състоянието на офис площите, изготвен от консултантската компания "Sollers".
          Никой не иска да строи
          Според данни на НСИ през 2013 г. са издадени 156 разрешителни за строеж на нови административни сгради в страната, като общата им площ е около 137 000 квадратни метра. Това е най-ниската стойност на този показател от началото на кризата насам. В сравнение с 2008 г. например спадът в разрешителните за нови сгради е 62,14%, а в сравнение с 2012 г. - 8,24%. След имотния бум спадът е непрекъснат, само с едно изключение - през 2011 г.

          Коментар


          • на 2.45 като се въртя не е като да съм пълнил за последно, сега ми дават дивидента накуп пък не продавам всичко алчността е голяма работа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
              Кипи жовота
              снимката е подвеждаща! На преден план е кулата на Литекс, която свети почти цялата - нашите са задните две

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Ми идвай на сборища: не сме се виждали сума време.
                С най-голямо удоволствие
                ФАКТ
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Кипи жовота
                  Attached Files

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                    М ..
                    Де се изпокриа продавачете ?
                    (имам)
                    Ми идвай на сборища: не сме се виждали сума време.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      :

                      точно, еваллллла! той да вземе чичо Оги служебно да ни даде един офис!
                      Да - би било хубаво - на около 18-ият етаж - гледката ме кефи.

                      Ще участваме и в снимките на най-различните филми.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • чшшшшшшшшшшш, какво стана днес тук!?!?
                        това бе единствената позиция с името СОФАРМА, която беше на хубави нива за допълване!!! ееееееееее какво да го правя този дивидент сега!?!? В ЕТФ-и ли?

                        Коментар


                        • Тук увеличения на 2,40 май няма да видим повече....
                          Освен това сделката с 90000 мина чрез 4 бида, т.е. може някое и друго фондче да влиза лека-полека.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • :
                            Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            в нашия офис ще го решим това на тежка маса
                            точно, еваллллла! той да вземе чичо Оги служебно да ни даде един офис!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              така е - да , но това остана единствената акция от групата която не пораснТа и може спокойно човек да реинвестира дивидента
                              в нашия офис ще го решим това на тежка маса

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                При настоящата цена 2,5 и дивидент от 0,2 чисто, това без да участваш при увеличението на капитала получаваш доходност 8%. Според мен нещо такова ще се получи.
                                така е - да , но това остана единствената акция от групата която не пораснТа и може спокойно човек да реинвестира дивидента
                                Last edited by tony1975; 16.02.2014, 19:16.

                                Коментар

                                Working...
                                X