IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Импе - нищо не казваш?
    Съгласен? или Не?
    Аргументи?

    Коментар


    • Ей най-накрая и аз мъничкия инвеститор от прованса си пуснах една командировка до Софето и в понеделник вечер пих нещичко в кулите на Софармата!!!
      Малко съм раздвоен във впечатленията си, пих по едно в Modera Coffee и можах да поогледам(даже и шефа на СФТРД видях кога си тръгва )
      1. За сега Търговския център е горе-долу пълен, нооо няма хора та това което сега са магазини догодина... може да ги нема!
      2. На втория етаж има около 10 заведения за бързо хранене!!! Бяха празни ама празни! Не знам може би на обяд някой сяда да хапва там ама вечер..... - виж фитнеса се посещава.
      3. Слизаха едни засукани момета от Софармата ама влязат във Пикадили и ми излизат с по един плод или валфа - та скоро и основния наемател да не избяга!
      4. Кула Б е ПРАЗНА !!!, единствените наематели са в кула А - СФАРМ, СФТРД, Хидроизо, Доверие холд, Телекомплект, самия АДСИЦ и имаше още някакви, ама в кула Б нема никой!!! - дори пазача на рецепцията стоеше в кула А.
      5. Тая вода под ескалатора - много влага бе!
      6. Абе това квартал Изток е на майната си райна от центъра - какво дирят чак там!?!?


      п.с. Тръгнах си към 20:30 и като погледнах кулата на Литекс свети-хората работят(или пишат защитата на Гришата), а милите кули на Фармата тъмни като в ....
      Успех дано съм помогнал на някой от провинцията който се чуди дали да купи.
      Last edited by tony1975; 09.10.2012, 21:53.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Много заем бе над 50милки - при тая стагнация на офис площите е множко!!!
        добрите новини дето Импето ги мърмораше след ОСА-то така и не ги чух!
        Ще изчакам за сега.
        Тук нещата ги виждам добре след 2020година когато(ако) върнат заема. Който има дълги пари(за 8 години) да ги буфне ама до тогава дивидента няма да е нещо сосно както казва един нов фен на АТЕРА-та

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          В крайна сметка май не продават а само отдават под наем части от СБЦ, така отпадат някои съмнения за бъдещото развитие на компанията, които се изказваха на предните страници.
          Не съм акционер и не съм се ровил в отчетите - колко заем са взели тук за построяването то билдингите?
          Много заем бе над 50милки - при тая стагнация на офис площите е множко!!!
          добрите новини дето Импето ги мърмораше след ОСА-то така и не ги чух!
          Ще изчакам за сега.

          Коментар


          • И стига врънкали Императорът бе, хора - тия сборища са за вас... Се Императорът ходи и Нушенце ходи - вий що не идвате?

            Те - и в криптата на Жабокът щяха да идват уж неколцина - пак никой външен не дойде освен Императорът и Н.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Пак ще увеличават капитала - това ли е хубавата новина?
              Тц.

              Като излезе црно на бяло, ще разбереш.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Днес - сборище - мина приятно.

                Очаквайте хубави новини в близко време - ама и туканка повече няма нищо да река.
                Пак ще увеличават капитала - това ли е хубавата новина?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Да бе, Кобосчев - че после да ме погнат от Кафенето за туй че съм издал вътрешна информация.

                  2 Б глоба не ми се снасят.
                  Да така е ....със спестените парички от глобата можеш си купиш на сосна цена над 800 бройчици билдинги

                  Не е препоръка за ПК на ЦК

                  Коментар


                  • Да бе, Кобосчев - че после да ме погнат от Кафенето за туй че съм издал вътрешна информация.

                    2 Б глоба не ми се снасят.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Днес - сборище - мина приятно.

                      Очаквайте хубави новини в близко време - ама и туканка повече няма нищо да река.
                      Ей голем егоист се извъди импе хората онлаин си пуснаха откриването на билдингите да го гледаме ...ти едно здрасти не казваш за сборището ....сподели инфо малко ?

                      Коментар


                      • Днес - сборище - мина приятно.

                        Очаквайте хубави новини в близко време - ама и туканка повече няма нищо да река.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • В крайна сметка май не продават а само отдават под наем части от СБЦ, така отпадат някои съмнения за бъдещото развитие на компанията, които се изказваха на предните страници.
                          Не съм акционер и не съм се ровил в отчетите - колко заем са взели тук за построяването то билдингите?

                          Коментар


                          • Нещо нема движение напоследък по това тикерче ...явно всички чакат сборището

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              добре дошъл!
                              Нищо не мисля - само констатирам че спря да пишеш в темите на ОД и се премести в едни други теми?!?!
                              Или си продал или изчакваш ОСА за да коментираш?
                              А моментното ти мнение(преди да те надъхат на ОСА) за групата , за дивидентите и т.н.?
                              Винаги се радвам да чета мнението ти!
                              Успех!
                              Да бе, ще избягам преди сборищата... аз да не съм паднал от небето?

                              Аз ного се кефя на г-н Донев, но това не означава постоянно да пиша в около 5 теми. А тия блокчета са такива, че и Доналдът не би се срамувал от тях, ако беше ги построил.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • добре дошъл!
                                Нищо не мисля - само констатирам че спря да пишеш в темите на ОД и се премести в едни други теми?!?!
                                Или си продал или изчакваш ОСА за да коментираш?
                                А моментното ти мнение(преди да те надъхат на ОСА) за групата , за дивидентите и т.н.?
                                Винаги се радвам да чета мнението ти!
                                Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X