IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
    Загубата, Падре, е след провизията на дивидента.
    Мисля, че дивидентът, след като е заделен и осчетоводен като разход
    в баланса, няма как да не бъде изплатен, нищо, че за това трябва да се
    намерят още 2-3 милки.
    По-скоро тук ме смущава ниската счетоводна стойност на акцийката
    и това, че приходът, който носи дивидента е еднократен.
    Миналата година сте имали към 6-700 хил данъци. Сега са ви 5 милиона повече.

    Коментар


    • Загубата, Падре, е след провизията на дивидента.
      Мисля, че дивидентът, след като е заделен и осчетоводен като разход
      в баланса, няма как да не бъде изплатен, нищо, че за това трябва да се
      намерят още 2-3 милки.
      По-скоро тук ме смущава ниската счетоводна стойност на акцийката
      и това, че приходът, който носи дивидента е еднократен.
      Last edited by марин; 02.04.2013, 11:13.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        0.387 стинки дивидентец минимум очертават се ли? Правилно ли виждат моите очи?
        Импе, не гледаш внимателно. Имате загуба от 172 хиляди лева.
        Причината вероятно е, че разходите ви за данъци са скочили с 5 млн. Умната.
        Следователно какви дивиденти, какви 5 лв ))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
          Не... Споко..
          Не - защо не?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            0.387 стинки дивидентец минимум очертават се ли? Правилно ли виждат моите очи?
            аха аха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              0.387 стинки дивидентец минимум очертават се ли? Правилно ли виждат моите очи?
              Не... Споко..
              Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Не са ми съвсем ясни приходите от неустойки - т. 4 от обяснителните записки.
                Начислени ли са, платени ли са?
                Както, обаче, се вижда от целия отчет, влизат в печалбата за разпределение.

                Коментар


                • 0.387 стинки дивидентец минимум очертават се ли? Правилно ли виждат моите очи?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                    Защо не коментирате тук отчета?

                    Нямам, за съжаление.
                    Сосен ли е?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Защо не коментирате тук отчета?

                      Нямам, за съжаление.

                      Коментар


                      • Здравейте тигри,
                        Бате Тони бе малко командировка в Сф и естествено посети кулите - та да докладвам!

                        1. Абе те кулите много близо до ПОК Доверие - дет се вика чичо Оги и Кака Дани могат да се договарят през прозореца!!!
                        2. Първия етаж си е пълен, а на втория най-големия оборот е при фитнеса и при храните - има и един два свободни магазина!
                        3. В кула Б има живот!!! Влизаха и излизаха хора, но нямаше инфо табела, коя фирма се е настанила там!
                        4. Охраната е сменена - от стари дядовци на каки!!!
                        Успех!!!

                        п.с. и да имам не е ваша работа!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          добре де как другите като БРЕФ и АКТИВ казват хората сключихме договор за толкова до еди коя си година!!!
                          В сайта на тоя АДСИЦ(уж от най-прозрачната група на СФАРМ) а дори с Пикадили няма инфо до кога е договора и за колко, камоли какво става в кула Б!!!
                          Ако не кажат, да знаят че и ние можем да влизаме в Имотния регистър - хаха.
                          Не-заслужил инвеститор

                          Коментар


                          • добре де как другите като БРЕФ и АКТИВ казват хората сключихме договор за толкова до еди коя си година!!!
                            В сайта на тоя АДСИЦ(уж от най-прозрачната група на СФАРМ) а дори с Пикадили няма инфо до кога е договора и за колко, камоли какво става в кула Б!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Мале-мале - и да не се обадиш, че си пъкнал в София !!!

                              Да - още е празничко - голямо мутрозапушване при офисплощите има. Но в моментът текат преговори в напреднал стадии с доста големи потенциални небългарски наематели.
                              Търговските площи - заети на 88% - да - хора немного - но какво да се прави - криза. Аз най-обичам да бича пред щандът за скъпоценни камъни и да се облизвам - ама същите имат сертификати и баси цифроманията - иначе имат много секси танзанитченца.
                              За секторът за плюскане - ми ти си пъкнал в някакво никакво време - ни за обяд, ни за вечеря - я отиди по обедно време - 10 заведения, ама няма да си намериш де да къцкаш и ще трябва да папаш прав. То в кой да е ресторан да отидеш в 5 следобед, празен ще го намериш - иначе секторът е мокър сън за всеки ламтурник и стомахоугодник - всякаква кухня.

                              Аз мисля - полека-лека ще се напълни - това - най-сексапилната офиссграда и е на хубаво място - Изток си е елитно. Плюс ще е туй дето фъндъкова го измисли за разните шарени зони - още повече отлив от офисаджийството в центърът и изместване към подобни баш офиссгради. Аз пробвах да преговарям с нашите шефове - преди - да отидем и ний там, ама нъцки - проимахме си наша цяла сграда.


                              Ама вярно - що се не обади, бе - туфлек? Щях да се радвам да запозная с тебе наживо.
                              ОКИ пич, за другия път ще знам да ти пиша на Фейс-а!
                              ама виж за два часа колко анализ съм ти направил - в Сайта на АДСИЦ-а нема толкова инфо за настоящата ситуация!

                              Коментар


                              • Мале-мале - и да не се обадиш, че си пъкнал в София !!!

                                Да - още е празничко - голямо мутрозапушване при офисплощите има. Но в моментът текат преговори в напреднал стадии с доста големи потенциални небългарски наематели.
                                Търговските площи - заети на 88% - да - хора немного - но какво да се прави - криза. Аз най-обичам да бича пред щандът за скъпоценни камъни и да се облизвам - ама същите имат сертификати и баси цифроманията - иначе имат много секси танзанитченца.
                                За секторът за плюскане - ми ти си пъкнал в някакво никакво време - ни за обяд, ни за вечеря - я отиди по обедно време - 10 заведения, ама няма да си намериш де да къцкаш и ще трябва да папаш прав. То в кой да е ресторан да отидеш в 5 следобед, празен ще го намериш - иначе секторът е мокър сън за всеки ламтурник и стомахоугодник - всякаква кухня.

                                Аз мисля - полека-лека ще се напълни - това - най-сексапилната офиссграда и е на хубаво място - Изток си е елитно. Плюс ще е туй дето фъндъкова го измисли за разните шарени зони - още повече отлив от офисаджийството в центърът и изместване към подобни баш офиссгради. Аз пробвах да преговарям с нашите шефове - преди - да отидем и ний там, ама нъцки - проимахме си наша цяла сграда.


                                Ама вярно - що се не обади, бе - туфлек? Щях да се радвам да запозная с тебе наживо.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X