IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мине немине и хоп, научим че АДСИЦ-а е продал - я имот в Стара Загора, я имот в София?
    Защо на БРЕФ-а мога да видя срока и дори сумите по договорите?,
    на Булленд-а виждам имотите и всички близинги, за какъв срок са и на каква лихва и т.н. и т.н., а тук? Кога ще видим какви имоти има фонда, колко от тях се отдават, на каква лихва и за какъв срок?
    Импе утре няма да мога да остана до 18:00часа(въпреки че имам акции) - питайте с Фортис моля ако сте там?

    Коментар


    • "Огнян Донев изоставя медиите" пише в. „Преса"
      Не съм проявявал интерес към сделката за "Нетинфо". Това заяви днес пред БГНЕС изпълнителният директор на "Софарма" Огнян Донев. "Понякога човек закупува документи и се интересува, и чак след това решава дали да участва или не, в случая с "Нетинфо" даже и такъв интерес не съм проявявал", уточни той. "Мисля, че е затворена глава в моята биография медийното ми присъствие", отбеляза Донев и призна, че няма интерес към други медийни продукти.
      "Софарма" откри днес новия си завод за твърди лекарствени форми. Инвестицията е за около 75 милиона лева, осъществена е в последните две години и половина и осигурява около 420 работни места. Годишно заводът ще може да произвежда 4 милиарда таблетки при положение, че се работи на две смени. "Това, което нас ни радва е, че тези места ще са за работа с високо технологична апаратура и надявам се за българските условия, добре платени. Не сме спирали с инвестициите, предстои ни откриването на склад във Варна, а след това в Пловдив, има доста неща, които можем да свършим, но в областта на производството като че ли вече коренно сменихме лицето на компания", обясни Донев.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        ми кво праиш на компа бе, иди на откриването и питай!!!
        Имам работа, а и времето е гнъсно. Писна ми да вали - ДОЛУ КЛИМАТЪТ !!!!

        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          ...че ти да не си си зел 4...


          Какво е "ам" ???


          Апропо - сборище на Софарма - последно - де - в Илиенци или в могъщите кули?
          ми кво праиш на компа бе, иди на откриването и питай!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            щоооо че да има повече гласове от мен ли?

            п.с. много път ме чака човече - ще трябва да се прибера в 03:00ам
            ...че ти да не си си зел 4...


            Какво е "ам" ???


            Апропо - сборище на Софарма - последно - де - в Илиенци или в могъщите кули?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Ми седи на сборище, де !!!


              Накарай Фортиссов да си земе и той поне 8 броя...
              щоооо че да има повече гласове от мен ли?

              п.с. много път ме чака човече - ще трябва да се прибера в 03:00ам
              Last edited by tony1975; 13.06.2013, 13:37.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                ами цоп - ще ми разказваш какво е станало на третото оса, ама на лични във ФБ
                реших и през настоящата седмица клъвнах малко!
                като съм отпуск все ме сърбят ръцете
                Ми седи на сборище, де !!!


                Накарай Фортиссов да си земе и той поне 8 броя...
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Цоп - какво цоп?
                  ами цоп - ще ми разказваш какво е станало на третото оса, ама на лични във ФБ
                  реших и през настоящата седмица клъвнах малко!
                  като съм отпуск все ме сърбят ръцете

                  Коментар


                  • Момчета и аз от известно време съм на борда след преглед на отчетите за 2012 и 2013 съм обеден че тук е добре да се вкара некой лев Имаме добра заетост от познати фирми и само може по малко да се подобрява.

                    Коментар


                    • Цоп - какво цоп?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Цоп!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Аз мисля, че мажоритарите толкова се кефят на кулите, че ги искат колкото може повече за себе си. Основно те участват в увеличенията и делът им расте - значи - вярват в тази компания.
                          Импе, мойте уважения но не приемам отговора ти!
                          Но като гледам че след 2-3 години БРЕФ още не могат да си съберат рентите, то май когато всички са ти в една сграда(под носа) май е по-лесно.
                          Last edited by tony1975; 01.06.2013, 21:07.

                          Коментар


                          • Към 31.03 са отдадени под наем около 70% от активите. Оттук нататък се надяваме приходите да се покачват, а заемите да вървят надолу.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Каква е идеята тук с това непрестанно увеличение на капитала?
                              все пак 47млн заеми имат...
                              Тони, в отчетите "пише" защо...

                              Към 31 март 2003:
                              - текущи пасиви - 16 307 000 лв.
                              - текущи активи - 3 736 000 лв.
                              т.е - за да се финансират оперативно (разходите за тримесечие са по 1 300 000 почти), трябва или да продадат имоти (нетекущи активи) или да взвемат заем - банков или капиталова инжекция! Но при 47 000 000 зеами, очевидно банките не дават повече, или поне не при добри условия... Затова се прибягва до капиталова инжекция...
                              Пък и добре дошло е като възможност на оги и компания да "осветлят' едни парички от дюшека... това като БГ "добра практика"

                              Не е препоръка за инвестиционни решения. Притежавам малко акции на компанията!

                              успех!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Каква е идеята тук с това непрестанно увеличение на капитала?
                                все пак 47млн заеми имат...
                                Аз мисля, че мажоритарите толкова се кефят на кулите, че ги искат колкото може повече за себе си. Основно те участват в увеличенията и делът им расте - значи - вярват в тази компания.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X