IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Медика АД ще си я прибираме ли в кулите?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
      Тук сме стабилни! Защо да продават, има си добра доходност! Пък и са най хубавите бизнес сгради в София!
      БРЕФ не са ли и ного малки, за да купуват такава могъща кула?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Тук да споделя една идея която възникна у мен на 21-ви гледайки грозния изоставен строеж - до кула А!!!
        Защо не поканим г-н Кристо да го "пакетира"? Така хем ще скрием грозотата, хем ще има арт точно до СБТ
        И второ ако наистина тая Кула Б не може да се напълни - защо не се обяви за продажба? Може БРЕФ да имат интерес, а и така ще има кеш за намаляване на задълженията!!!
        Тук сме стабилни! Защо да продават, има си добра доходност! Пък и са най хубавите бизнес сгради в София!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 1_9_7_8 Разгледай мнение
          ОСА на Софарма имоти АДСИЦ, проведено на 21.06.2013 г. взе решение да разпредели дивидент в размер на 5 697 670.05 лв., брутният дивидент на една акция е 0.4298 лв. Формираната загуба след разпределяне на дивидента в размер на 171 442.07 лв. ще бъде покрита от неразпределената печалба от предходни години. Право на дивидент имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери 14 дни след датата на ОСА или към 05.07.2013 год.
          Да чакам го с нетърпение Много добра доходност!

          Коментар


          • ОСА на Софарма имоти АДСИЦ, проведено на 21.06.2013 г. взе решение да разпредели дивидент в размер на 5 697 670.05 лв., брутният дивидент на една акция е 0.4298 лв. Формираната загуба след разпределяне на дивидента в размер на 171 442.07 лв. ще бъде покрита от неразпределената печалба от предходни години. Право на дивидент имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери 14 дни след датата на ОСА или към 05.07.2013 год.
            "Начинът да гледаш право в Слънцето,без да ослепееш е ти самият да светиш..."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Тук да споделя една идея която възникна у мен на 21-ви гледайки грозния изоставен строеж - до кула А!!!
              Защо не поканим г-н Кристо да го "пакетира"? Така хем ще скрием грозотата, хем ще има арт точно до СБТ
              И второ ако наистина тая Кула Б не може да се напълни - защо не се обяви за продажба? Може БРЕФ да имат интерес, а и така ще има кеш за намаляване на задълженията!!!


              Не е ли по-лесно да поканим г-да хъхряците да решат проблемът?
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Тук да споделя една идея която възникна у мен на 21-ви гледайки грозния изоставен строеж - до кула А!!!
                Защо не поканим г-н Кристо да го "пакетира"? Така хем ще скрием грозотата, хем ще има арт точно до СБТ
                И второ ако наистина тая Кула Б не може да се напълни - защо не се обяви за продажба? Може БРЕФ да имат интерес, а и така ще има кеш за намаляване на задълженията!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Ако те кефи...
                  абе че ме кефи-кефи ме, аз знам че утре ще съм между приятели!!!
                  ама после много път до моите момичета имам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    аз утре съм си "у дома"!
                    та да не взема да остана да направим едно каре!
                    Ако те кефи...
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Да - г-н Борисов.
                      Миналото година бяхме сами с него и г-н Донев.

                      Най-мижавото като брой сборище на което съм бил.
                      аз утре съм си "у дома"!
                      та да не взема да остана да направим едно каре!

                      Коментар


                      • Да - г-н Борисов.
                        Миналото година бяхме сами с него и г-н Донев.

                        Най-мижавото като брой сборище на което съм бил.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                          Основният имот са кулите, другите активи са много малка част!
                          Наемите по спомен са от 12 евро без ДДС но наистина не са пред мен данните и може да греша.

                          Като знаеш че повечето фирми са свързани т.е. договорите ще са доста за напред и ще има инфлационно увеличаване на наемите

                          Какво те притеснява? все пак Донев е мажо
                          Тук управлява г-н Борисов(не го познавам човека)
                          Прави ми впечатление че не дават такива подробности каквито останалите компании с името СОФАРМА. Да наемите в кулите ОК за тях и Инвестор писа. Но защо не казват какво още имат и при какви условия го отдават, каква е тази тайна?

                          Коментар


                          • Основният имот са кулите, другите активи са много малка част!
                            Наемите по спомен са от 12 евро без ДДС но наистина не са пред мен данните и може да греша.

                            Като знаеш че повечето фирми са свързани т.е. договорите ще са доста за напред и ще има инфлационно увеличаване на наемите

                            Какво те притеснява? все пак Донев е мажо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              E - жалко, че няма да - май пак трима ще си правим сборище.
                              абе лесно ти е на тебе , мен ще ме чака 4 часа път!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Мине немине и хоп, научим че АДСИЦ-а е продал - я имот в Стара Загора, я имот в София?
                                Защо на БРЕФ-а мога да видя срока и дори сумите по договорите?,
                                на Булленд-а виждам имотите и всички близинги, за какъв срок са и на каква лихва и т.н. и т.н., а тук? Кога ще видим какви имоти има фонда, колко от тях се отдават, на каква лихва и за какъв срок?
                                Импе утре няма да мога да остана до 18:00часа(въпреки че имам акции) - питайте с Фортис моля ако сте там?
                                E - жалко, че няма да - май пак трима ще си правим сборище.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X