IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ми любими числа са ми 8, 18, 38... заради това често са си мислели, че съм фен на фюрерът, а не на Дуче.

    Не е така.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Ха-ха-ха-ха - стига гадали, бе.

      Казах 2.18 напримерно. Защо да е 2.10 или 2.20, а не 2.18?
      Прав си Импе, не трябваше да отговарям вместо теб.
      Поста ти обаче ми присети за хубав виц:

      Говорят си двама програмисти:
      "Дължиш ми 1000 лв" - вика единия, а другия му отвръща
      "Дай да ги закръглим на 1024"

      И твоята работа такава
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Може би смята увеличението на капитала, пропорционално на цената в което има логика. Т.е. акциите ще се увеличат като брой с примерно 15%, съответно цената трябва да падне с толкова.


        Ха-ха-ха-ха - стига гадали, бе.

        Казах 2.18 напримерно. Защо да е 2.10 или 2.20, а не 2.18?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
          Е защо около 2.18? това да не дъното за последните 3 години
          Просто примерно цифра.




          Вале - няма логика след увеличаване на капиталът да поскъпва, напротив, защото това е дивидентаджийска акция. И да се манипулира, няма да е за дълго: аз умее чака, чер човек - търпение ного.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Е защо около 2.18? това да не дъното за последните 3 години
            Може би смята увеличението на капитала, пропорционално на цената в което има логика. Т.е. акциите ще се увеличат като брой с примерно 15%, съответно цената трябва да падне с толкова.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Аз затуй кротувам тука - що да се включвам в увеличението на капиталът на 2.4 щом после ще мога да си купя на около 2.18 кинта?
              Е защо около 2.18? това да не дъното за последните 3 години

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
                Май всички акции са подценени за вас (които ги стискате), кажете поне някоя неподценена ))))
                Енергони

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Аз затуй кротувам тука - що да се включвам в увеличението на капиталът на 2.4 щом после ще мога да си купя на около 2.18 кинта?
                  И защо смяташ ,че ще си купиш на 2,18 след увеличението?
                  Спомням си увеличението преди 2 години - изкупиха всички акции до 3 лв и после няколко месеца нямаше търговия по позицията.
                  Акцията е ниско ликвидна и лесно се манипулира.Просто О.Д.е решил всички вътрешни сделки да ги прави през офиц.пазар и има доста обем , а и може би акцията ще влезе в БГ рейт.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
                    Май всички акции са подценени за вас (които ги стискате), кажете поне някоя неподценена ))))
                    Доходността си е доста добра при тази цена! Имам акции и затова казвам че не е препоръка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                      Да, минават по малко обеми на ниска цена. Няма оборот и който е взел за бърза спекула не може да чака За мен си остава подценена акция. Не е препоръка!
                      Май всички акции са подценени за вас (които ги стискате), кажете поне някоя неподценена ))))

                      Коментар


                      • Аз затуй кротувам тука - що да се включвам в увеличението на капиталът на 2.4 щом после ще мога да си купя на около 2.18 кинта?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Ало продавача - тук на 2,4 увеличение ще правим!
                          Да, минават по малко обеми на ниска цена. Няма оборот и който е взел за бърза спекула не може да чака За мен си остава подценена акция. Не е препоръка!

                          Коментар


                          • Ало продавача - тук на 2,4 увеличение ще правим!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              това няма значение
                              щом компанията се развива добре всички акционери ще са доволни

                              сега е период на отпуски, но автомобилите на компанията щъкат из страната, често често ги засичам на много места
                              Да - ние - доволни.

                              А колите щъкат, защото дори и в сезонът на отпуските хората пак ядат хапчета.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Ней си , хладна бира да има , другото пак ще мине ако се задържим край брега на реката..... след кота 2,70 останаха 2кила и кусур на минусова цена .....следва търпение по китайски !
                                Last edited by inta53; 21.08.2013, 23:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X