IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

    Аз като купувах не струваше 200 милиона. И пак имаше хора които ме убеждаваха колко "куца" е акцията... Сега просто отбелязвам че печалбата се качва с 1,5млн. лева и печели близо 12 милиона лева на година. Без никакъв дълг. Колко да струва според вас?
    То и аз като купувах преди малко повече от 10 години снасяше 7 процента. И това беше при по-различна лихвена политика. Сега имаш мъни маркет фондове които дават над 5 процента. Не знам за цената, чичо Оги може да я докара докъдето си иска
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

      Аха ама струва над 200 милиона
      Аз като купувах не струваше 200 милиона. И пак имаше хора които ме убеждаваха колко "куца" е акцията... Сега просто отбелязвам че печалбата се качва с 1,5млн. лева и печели близо 12 милиона лева на година. Без никакъв дълг. Колко да струва според вас?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
        Печалбата за 2023-та е с 1,5млн. повече от тази през 2022-ра. Доволен съм...През тази може и малко повече, тъй като няма да имат разходи за лихви, заради изплатения предсрочно заем...
        Аха ама струва над 200 милиона
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Печалбата за 2023-та е с 1,5млн. повече от тази през 2022-ра. Доволен съм...През тази може и малко повече, тъй като няма да имат разходи за лихви, заради изплатения предсрочно заем...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от p Разгледай мнение

            "Редовният срок на погасяване на заема е 29 юли 2024 г."
            Погасили са 7 месеца предсрочно?!?!?
            Да. Доколкото помня, мисля че бяха останали около милион лева ако не се лъжа... Най-вероятно са спестили някой друг лев от лихви...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
              "Редовният срок на погасяване на заема е 29 юли 2024 г."
              Погасили са 7 месеца предсрочно?!?!?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                Тесла обяви сплит на акциите... но чичката без пари не дава ..
                https://www.investor.bg/novini/551/a...mpaign=tag_box
                По-добре такива дружества като SFI да се делистват и да не ангажират напразно капиталите на играчорите
                След N увеличения на капитала чрез който се изплатиха заемите с парите на акционерите, ... да кажем чао на чичовите схеми.
                Гледна точка - Добре, че нямам...
                Евалата. Напълни ми душата, мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                  Хубава новина,но няма никакво движение от много време тук!Яко се набих с няколко кила(3) и скоро не виждам как ще ги махна!P.S.Препоръки никакви нямам!
                  Тя цената не е толкова ниска в момента. Но явно сте влезли на върха. Хубавото е че заем вече няма, и плащането на главницата няма да влияе на изплащането на дивидента. Да не говорим че ще липсват и разходи за лихви...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                    Хубава новина,но няма никакво движение от много време тук!Яко се набих с няколко кила(3) и скоро не виждам как ще ги махна!P.S.Препоръки никакви нямам!

                    Коментар


                    • https://www.investor.bg/a/538-pazari...t-ot-banka-dsk

                      Коментар


                      • Доста добър пакет мина днес. Има ли вариант Донев да "вземе" над 95% от акциите и търговото да стане задължително?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                          Абе тука ще приемате ли търговото?

                          Аз се чудя, ама после па нема какво да го правя кеша, те не останаха дивидентни дружества.
                          Аз лично не. Поради същите причини...

                          Коментар


                          • Абе тука ще приемате ли търговото?

                            Аз се чудя, ама после па нема какво да го правя кеша, те не останаха дивидентни дружества.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hulk Разгледай мнение
                              Здравейте играчи,

                              аз откровено не разбирам, каква е драмата. Минава се определен праг, при който има задъжение за ТП и такова се отправя. Ако някой иска да излезе - излиза, ако не иска - не изизка. Нещата са простички и излишно се комплицират. Това е защитна акция, така че не е мой стил позиция, аз обичам да има "тепачка" както казват братята македонци. За това на никого, нищо не препоръчвам, но не виждам и драма. Следя целия "конгломерат" и за това и тази акция ми е в радара, но само като елемент допълващ голямата картинка.

                              Със здраве,
                              Бей ви Хълк
                              Драмата е в главите на хейтърите. Нормално имотно дружество.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от wolf_15 Разгледай мнение
                                [ATTACH=CONFIG]n3932427[/ATTACH]
                                (не е препоръка за сделки с акции, облигации, ценни, безценни книжа и други произведения на изкуството)

                                "Росене, хищникът като се наяде оставя и за другите. Джаро веднъж дава и после само взима." (всяка прилика с лица и събития е плод на вашето въображение)
                                Тесла обяви сплит на акциите... но чичката без пари не дава ..
                                https://www.investor.bg/novini/551/a...mpaign=tag_box
                                По-добре такива дружества като SFI да се делистват и да не ангажират напразно капиталите на играчорите
                                След N увеличения на капитала чрез който се изплатиха заемите с парите на акционерите, ... да кажем чао на чичовите схеми.
                                Гледна точка - Добре, че нямам...

                                Коментар

                                Working...
                                X