IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидропневмотехника АД (HPT / HIDPN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Caessar
    Колега ХУ,имаш ЛС.
    Първоначално изпратено от Caessar
    Пак ти писах ЛС,колега ХУ.

    ... ми младите кат се обичат, най-добре е да се вземат...
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Пак ти писах ЛС,колега ХУ.

      Коментар


      • Колега ХУ,имаш ЛС.

        Коментар


        • Е как така ,бе, Цезаре? Погледни им отчетите 3 години назад.Там си пише приходи от продажби, парични потоци си има,вземания си има, никъде не пише в допълненията на отчетите, че не извършва дейност.
          Ти от къде знаеш, че само под наем дава..?Виж дори си имат и сайт с продуктите които произвеждат и предлагат (него съм го пуснал някъде на 1-вата страница).
          Мнението не е препоръка за сделки!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Стенли
            Първоначално изпратено от Caessar
            Абе,колеги,вече започвам да се съмнявам дали наистина говорим за една и съща Хидропневмотехника или има и друга,или аз нещо изобщо не съм наред!Ако и за другите дружества разсъжденията и коментарите ви са с такава стойност,то бих ви препоръчал изобщо да не се вслушвате в себе си!
            Тази Хидропневмотехника,за която говоря аз се занимава ОСНОВНО с отдаване на активите си под наем - за какви ръстове в продажбите и покачване на печалбите говорите?
            Цезаре, както объркването при теб е тотално. Сигурно е от Химко манията . Явно се сещаш за друга Хидро незнам си какво . Тази е в Казанлък. Не е лошо дружеството но е прекалено малко, а и вече е реално оценено при фундамента към момента.
            Значи не се бъркам,колега Стенли,същата Хидропневмотехника е... - правете си изводи!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Caessar
              Абе,колеги,вече започвам да се съмнявам дали наистина говорим за една и съща Хидропневмотехника или има и друга,или аз нещо изобщо не съм наред!Ако и за другите дружества разсъжденията и коментарите ви са с такава стойност,то бих ви препоръчал изобщо да не се вслушвате в себе си!
              Тази Хидропневмотехника,за която говоря аз се занимава ОСНОВНО с отдаване на активите си под наем - за какви ръстове в продажбите и покачване на печалбите говорите?
              Цезаре, както объркването при теб е тотално. Сигурно е от Химко манията . Явно се сещаш за друга Хидро незнам си какво . Тази е в Казанлък. Не е лошо дружеството но е прекалено малко, а и вече е реално оценено при фундамента към момента.

              Коментар


              • Абе,колеги,вече започвам да се съмнявам дали наистина говорим за една и съща Хидропневмотехника или има и друга,или аз нещо изобщо не съм наред!Ако и за другите дружества разсъжденията и коментарите ви са с такава стойност,то бих ви препоръчал изобщо да не се вслушвате в себе си!
                Тази Хидропневмотехника,за която говоря аз се занимава ОСНОВНО с отдаване на активите си под наем - за какви ръстове в продажбите и покачване на печалбите говорите?

                Коментар


                • За момента и ликвидността полека побутва цената...

                  Това разбирасе никому нищо не препоръчва...
                  8)
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Продажбите си растът с около 20 % на година и аз очаквам това занапред.А има дружества които инвестират и по-малко (сравнено с активите им) и пак са показали много добри резултати(примерно EMKA).
                    Мнението не е препоръка за сделки!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от XY
                      P/BV, P/S, Asset turnover, P/E, ROA....
                      Мисля, че и само можеш да си ги сметнеш.... Всичко наготово искате да му се невиди
                      От отговора ти виждам, че ти самия изобщо не си ги смятал . Дружеството е добро принципно но е доста малко и потенциала му за бъдещ сериозен ръст в приходите и печалбата му е силно ограничен. Поради това смятам, че моментното му P/E 12 достатъчно добре оценява бъдещия му потенциал за развитие. В този смисъл не очаквай главоломен ръст за в бъдеще. Знай само, че в този отрасъл предприятие с годишни инвестиции 80 000 лева не може да съществува дълго.

                      Коментар


                      • P/BV, P/S, Asset turnover, P/E, ROA....
                        Мисля, че и само можеш да си ги сметнеш.... Всичко наготово искате да му се невиди
                        Мнението не е препоръка за сделки!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от XY
                          Дружеството наистина има завидни показатели
                          За да не си голословен цитирай някои от завидните показатели .

                          Коментар


                          • Дружеството наистина има завидни показатели
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • По тази позиция много ми харесва спреда от 10 лв...
                              8)
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • май е някои от пишещите по темата !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X